• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

23. októbra 2017 
@annamary27 Ďakujem pekne, aj ja prajem so všetkým veľa šťastia!!! :wink:
12. nov 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nejka41 tak to bude tým :wink: na tehot.príznaky je fakt ešte skoro...možno najskôr 5-6den od transferu..môj prvý príznak okrem prs bolo že som sa začala ráno skoro zobúdzať, čo ináč mám problémy vstať ráno z postele..ale to bolo pár dní pred krvou.Držím palce :wink:
12. nov 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nejka41 AHoj, ja som 3 den po ET:slight_smile:
12. nov 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 ahoj.....a ako sa cítiš?
12. nov 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem. Snáď sa to čoskoro zlepší.
@jajka1980 áno chodím do Splnu.
12. nov 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nejka41 estrimax a estrofem je to iste - ta ista ucinna latka... moze to byt z toho
inak ja som v tejto teme uplne od prvej strany a potom este raz :wink: priniesla mi stastie :dizzy_face:
drzim palce :dizzy_face:

Drzim palce vsetkym, ktore ste cakatelky na // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@84matulik to je krasna fotecka,najkrajsia na svete pre teba,vsak? :wink: tak gratulujem k dvom mimikom...ja som mala tiez dost vysoke hcg na 14den po ET, ale zatial vo vacku len jedno miminecko...tak uvidime v pondelok :wink:
12. nov 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marylinlu ahoj, my to mame tiez podobne ako vy, ja som v poriadku ale polovicka ma zly spermiogram sme po prvom IVF ale neuspesnom i ked sme vkladali 12bb + 8bb ale s negativnym vysledkom a teraz ideme do druheho IVF, tak dufam ze vianoce budu super.A co ty mala si PK? drzim palce nech mas vysoke HCG.
12. nov 2011 o 21:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@staga ahoj, PK je predlžená kultivácia? mali sme... a ako to mysliš, že vkladali 12bb + 8bb? Nerozumiem..... :frowning2: Tak aj ja držím palce, nech Ti to vyjde skor ako mne, lebo je to naozaj psychicke trapenie, ked za každým čakáš a nič....ale ja verím, že tentoraz to už vyjde!
12. nov 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust blahoželám!
12. nov 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marylinlu pri embryo transfere mi vkladali 12 bunkove + 8 bunkove co si myslim ze je dobre ale nic z toho. daj vediet ako si dopadla
12. nov 2011 o 23:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@staga vidis, to je tym, ze moj dr. o takychto hodnotach nic nevravi a ani som nevedela, ze v inych centrach to pacientkam vravia.....som naozaj prekvapena a sklamana.....bola som 4 krat a ani raz neviem, kolko bunkove som mala.... :frowning2: :frowning2: az tu o tom citam.....predvcerom som si vyhladala toto forum a tak sa vzdelavam, ale asi dost neskoro..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. nov 2011 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som bola včera na ET - vložili mi dve embryjká v štadiu blastocysta - tak dúfam, že za 14dní budem najšťastnejšia na svete :slight_smile: po OPU som mala len 4 vajíčka, všetky sa oplodnili ale po PK ostali len tieto dve, ktoré majú tolko sily, že sa dostali až do štadia blastocysty...

Držím vám palčeky
13. nov 2011 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Caute zeny, nemohli by ste sa mi kazda zdoverit ake hcg ste mali po 14dnoch???a ci ste cakali dvojicky alebo jedno??ja som mala 425,vkladali mi 2 embrijka,ale vcera som zacala krvacat:(((a odvtedy mam hnedy vytok. tak som sa zlakla a utekala na pohotovost,tam mi robili ultrazvuk a doktor mi povedal, ze tam vidi iba jeden vacok ze je to malicke este,ale ze sa nevie jednoznacne vyjadrit:(Mala by som vlastne teraz byt uz 5/3 tyzdni.zajtra mam ist k svojmu gynekologovi a ten mi urobi ultrazvuk este raz.Bojim bojim.Mate niektora podobnu skusenost???
13. nov 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte .chcem sa opyytat bral tu niekto pred KET tabletky ESTROFEM? ako to dlho trvalo pred transferom?mam doma toiiz 3 balenia.............
13. nov 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daduliana ahoj,skus byt hlavne v klude,ja som mala na 10ty den ET hcg 951,na sono,ale idem az teraz v piatok a tam mi dr. budpotvrdi dvojicky alebo len jedno,dolezite je aj ci Ti vkladali blostocysty alebo bunkove mebryjka....inak ja som zacala spinit 10ty den,nasadili mi k utrogestanu este aj duphaston a nastastie teraz uz nespinim,akurat ma pobolieva podbrusko...
13. nov 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelik255 ahoj,pred KET pokial viem,sa vzdy uziva estrofem (aspon u nas v centre) ja som ho brala od 1DC prvych 5 dni 2x1,dalsich 5 dni 2x2 tbl a potom az po krv 3x2 mg...je to na rast sliznice aby mimi zahniezdilo...
13. nov 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvinnka
kamoska brala nieco ine.ona to brala len 10 dni a potom isla na KET:

Ja mam domqa totiz 3 balenia Estrofemu , rada by som vedela ako dlho sa to berie, aj kvoli robote,musim im povedat ze budem PN po zakroku...

Ja beriem prvych 5 dni 2x1tb a od 6 do 10 dna 3x1.na desiaty den ide na ultrazvuk.

Prepac ale nerozumiem tej vete ,, potom az po krv 3x2mg.,,Mozes mi to vysvetlit?

Dakujem
13. nov 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelik255 prepac,mam tam preklep,,3x2 mg sa berie az do vysledkov krvi HCG) aspon ja som to takto za kazdym brala...z estrofemu sa zvykne trosku tocit hlava....
13. nov 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelik255 ahoj,ja teraz beriem estrofem pred Ket,mala som 3balenia,idem na kontrolu na 13ti den cyklu a vtedy si v centre vypýtam daší recept,lebo po tej kontrole mi ostane už iba na 1den.
13. nov 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelik255 ja beriem 3*2 od 1dna cyklu,vklad mám na 16ti až 18ti den a ked sa zadarí budem ich brať ešte 2mesiace.
13. nov 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvinnka ahoj silvinka,to je nejake velmi vysoke HCG ze??mne vkladali blastocysty po 6 dnovej PK.Uz som z toho na nervy,je to hrozne to cakanie.Tehotenstvo sa potvrdilo,len sa teraz vystrasim pri kazdej blbosti a nechcem to podcenovat.Mala som 34 vajicok odobratych,takze ja mam vajecniky tak prestimulovane,ze ma vkuse boli podbrusko:(ale drzme si palce teda
13. nov 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marylinlu držím silno palce nech Ti to teraz už vyjde! :wink:
13. nov 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 Ďakujem pekne, aj ja držím palce!!! :slight_smile: Tentoraz to musí vyjsť, len neviem, či pri pozitívnom výsledku by som mala aj niečo cítiť, myslím tým nejaké príznaky, alebo som aj počula, že väčšinou ženy krvácajú (špinia) a je to tým, že emryjká sa uhniezdňujú. Ja zatiaľ nič necítim, KET som mala robený v pondelok. To čakanie je naozaj hroznééé..... :frowning2:
13. nov 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marylinlu na príznaky je ešte zavčasu :grinning: a keď nešpiníš je celkom dobre znamenie :wink: ja som začala špiniť presne v deň kedy som mala dostať menzes a už som neprestala výsledok bol negatívny, takže vôbec nerieš či špiníš alebo nie :slight_smile: príznaky prídu a hlavne pozitívne mysli a kľud nestresuj sa len oddychuj a užívaj si :wink:
13. nov 2011 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 Ďakujem Ti za podporu, si super baba!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. nov 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
annamary

Dakujem za odpoved.ja beriem do 10dna cyklu to je 25 tabletiek a potom idem na ultrazvuk.ja vlastne do 10teho dna nevzberiem ani jedno balenie.To sa aj po KET berie estrofen<?
13. nov 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka

no aj mne bolo trosku blbo prve dva dni ked som to zacala rat.Ak som to dobre pochopila, tak cca na 14-16 czklu bude transfer?
13. nov 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27

ale po KET sa berie Utrogestan.Ja mam 3 alenia Estrofenu a3 balenia Utrogestanu.
13. nov 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daduliana hcg je dost vysoke,zatial to vyzera na dvojicky,v piatok uvidim :slight_smile:) aj ja som mala PK,vklad na 6ty den (blastocysty)kedy mas ist na krv ?
13. nov 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok