Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

in131
19. nov 2011

Co je to kompaktna morula?

moja72
19. nov 2011

@timmka ak myslíš či je dobré že ti vkladali blastocystu, tak určite áno.

ursula5
19. nov 2011

@in131 to je zhruba na 3-4 deň je to štádium vývoja embrya 🙂 na 5-6 deň je to už blaskocysta ..... pozri niekde na neta je stránka kde je to vysvetlené len sa mi to teraz nechce hľadať 😀

moja72
19. nov 2011

@in131 je to vývojové štádium embrya, zvyčajne sa vyvynie za 96 hodín po oplodnení.

timmka
19. nov 2011

@moja72 a kedy by mi TT ukazal ? ked uhniezdenie je do 48 hodina, tak teoreticky by uz na 5 den po trenfere nieco na TT bolo, ci nie??? to som ozaj nevedela, vyzeram ako tela, ale nikto mi to ani nepovedal

ursula5
19. nov 2011

@timmka neboj nevyzeráš 🙂 a na teste určite po 5 dni od transféru ešte nič neuvidíš!! takže nestresuj neponáhľaj a pekne oddychuj a pozitívne mysli 😀

moja72
19. nov 2011

@timmka o tých 48 hodinách som ani ja nič nevedela 🙂 neviem kedy by mohol test niečo ukázať, ale všimla som si že baby tu testujú už aj na 6 deň, ale neviem to sa mi zdá byť skoro 😒

timmka
19. nov 2011

@ursula5 ked ja sa nemozem dockat, zacinam si namyslat, ze nic z toho nebude, lebo este dva dni po transfere som citila vajecniky a od 3 dna sa bolest stratila a zacalo boliet brusko ako na mrchu, bojim sa ze to nevyslo i ked chcem tomu verit, ze je vsetko ok ☹

ursula5
19. nov 2011

@timmka ja viem to čakanie je dlhé .... ale musíš myslieť pozitívne toto moc nepomáha čo keď sa chce teraz zahniezdiť a ty si není v kľude??? pekne sa odreaguj niečím 😉 ja som necítila nič po transfére vôbec a začala som špiniť na 8 deň a už som vedela, že je zle takže ešte sále je šanca tak hore hlavu ak to nevyjde budeš to riešiť keď budeš vedieť výsledok 🙂

silvinnka
19. nov 2011

@moja72 mne to takto vysvetlovala embryolog. ,ze blastocysta do 48 hodin,blastocysta ktora ide von z obalu 24 hodin a bunkove embryjka na 6-8 den....ja nevravim,ze to takto je na 100%,ja len pisem co mi bolo povedane embryologom ...

dorotka_
19. nov 2011

@moja72
na krv idem az 25.11. to bude 14 dni od vkladu, ach jaj

moja72
20. nov 2011

@dorotka_ skúsiš dovtedy aj test

moja72
20. nov 2011

@silvinnka aha, myslela som že si to našla niekde na nete

vivera
20. nov 2011

ahojte, podľa čoho mám rátať, kedy mám dostať mrchu? Mala som dlhý protokol a krvácať po diphereline som začala 17.10. Ak mám rátať od tohto dátumu mala som dostať 14.11. a to je tri dni po ET.

moja72
20. nov 2011

@vivera ahoj, ak si mala posledný menzes 17.10. taj si si termín 14.11. vyrátala správne

moja72
20. nov 2011

@vivera ako sa inak cítiš?

vivera
20. nov 2011

@moja72 ale ET som mala 11.11. to nevadí? Cítim bruško ako pred mrchou a bolia ma kríže inak nič.

silvinnka
20. nov 2011

@ursula5 dakujem,no v noci som opat krvacala,zajtra mam sono,vraj tam mam asi nejaky hematom co ide fuc 😒 toto je strasne na nervy...neznasam nemocnice,ale co nespravim pre miminka....

ursula5
20. nov 2011

@silvinnka tak nech ťa tam riadne vyliečia a nech ste všetci traja v poriadku to je to najdôležitejšie, moc držím palce pekne oddychuj 😉 myslím na Teba

moja72
20. nov 2011

@vivera si mala PK? ja som mala pri 1.IVF vklad na 20DC bez PK

moja72
20. nov 2011

@silvinnka hlavne čo najviac lež, aby sa ten hematóm vstrebal. veľa šťastia všetkým trom 😉

silvinnka
20. nov 2011

@moja72 dakujem 😉

vivera
20. nov 2011

@moja72 ano mala som 5 dni PK, no uvidím v piatok na krvi. Verím, že sa to podarilo a drobcom sa u mna páči 🙂

timmka
20. nov 2011

@vivera ahoj, drzim palce 😉 daj vediet, ja som dnes 5 den po transfere a nic necitim, len sem tam brusko, laka ma testovat, no uvidim ci vydrzim do krvi 😉

dorotka_
20. nov 2011

@moja72
ahoj mam taky pocit ze nebude uz treba lebo stale trochu farbim a mam pocit ze to prejde do MS, a mozno vdaka tym hormonom sa hlasi skor, co bude skoda, ale ak ma prist uz s tym aj tak nic nenarobim ☹

nurili
20. nov 2011

Ahojte, mohli by ste mi poradit? Od 8 dna po vklade ma tehotenske testy pozitivne. Robila som si ich kazde rano aby som videla ako druha palicka pekne tmavne a aj pekne tmavla, v stvrtok a piatok by ju bolo vidiet aj z lietadla. Zajtra ma vysledky krvy ale dnes rano som si robila znova TT a vysiel negativne. Co si mam o tom mysliet? ☹

moja72
20. nov 2011

@vivera držím palce, aby to vyšlo 😉

nurili
20. nov 2011

@moja72 a myslis ze by mohlo HCG poklesnut tak aby behom 24 hodin bol TT negativny?

moja72
20. nov 2011

@dorotka_ aj keď špiníš stále hlavne ber utros, aj keby si začala krvácať až lež ti doktor nepovie že ho máš vysadiť

moja72
20. nov 2011

@nurili možno bol len chybný test, neviem či by HCG tak kleslo aby na teste nezostal aspoň duch. počkaj zajtra na krv, držím palce aby bola pozitívna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre