Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bobjan
3. mar 2009

Dici, to bolo aj s liekmi aj s naftou, s konzultáciami.....inak len samotné IVF stálo 7.000,-CZK...tam to je najlacnejšie...v Brne to výjde 10.000,CZK, ale zasa je to ďalej, takže aj nafta výjde viac, plus lieky..... no uvidíme....

elisa7
3. mar 2009

Matiasko ☹
Dicinka, dakujem inak aj ja som mala OHSS pri 3.IVF az po ET, bola som v nemocnici a bola to ta najvacsia bolest aku som kedy zazila...
Bobjan, to je celkom dobry tip (aj ked dufam ze ho uz nebudem potrebovat),mne sa to nezda az take drahe,ved my sme za 3.IVF doplacali okolo 30000,- a to sme isli cez poistovnu.mali ste aj ICSI?
neviem ako vydrzim tie tri tyzdne do UZV, ja mam po tej poslednej skusenosti poriadny strach a budem sa bat asi stale...

dicinka1
3. mar 2009

elisa..kde si bola na ivf?vsetky ivf-ka si absolvovala v jednom centre 😕 😵

elisa7
3. mar 2009

dicinka- na 1.IVF som bola v Iscari a druhe dve v GF. A Ty?

vika34
3. mar 2009

ahojte,dlhšie vás už čítam a dnes gratulujem všetkým,ktoré mali poz.test,dnes bol veľmi plodný.
Dicinka teba sledujem od čias ked si iba stimulovala a za chviľu rodíš.
Ja som po KET a 12.3.idem na krv,tak veľmi dúfam,lebo viac mrazáčikov už nemám a na dalšie IVF už nehodlám ísť,lebo ja som po viacerých sponn.potratoch a bolo nám povedamé,že s IVF s PIGD nám to už musí výjsť a zase som potratila,tak som ešte absolvovala KET ,kedže som mala vyšetrené embrijká a čakáme na výsledok

bobjan
4. mar 2009

Ahoj Elisa, aj my sme tam preto šli, lebo 1.IVF cey poisťovňu ma vyšlo cca 37.000,-, a na ďalšie sme nemali, tak sme zvolili Olomouc....

Inak ICSI bolo v Olmíku v cene....tá cena 7.000,-CZK je suprová a zahŕňa ICSI, AH, PK. Takže bomba...oproti našim CAR...

maciatko31
4. mar 2009

Ahojte vsetky, dlhsie som sa neozvala, ja som bola v CAR na krvi a bola - pozitivna!!!! Nedokazem sa vsak velmi tesit lebo uz pred krvickou som zacala krvacat a stale krvacam, takze mam klud na lozku a velmi sa setrim.

maciatko31
4. mar 2009

Moj muzicek mi nakupil testy aby sme videli, ci ciarocka nahodou neslabne, (obaja mame obavy) ale zatial su // stale tam, tak nas to ako tak upokojuje. Inak krvacam uz 4 dni. Pred tym som 3 dni spinila. Tak mi drzte palce prosim.

adra17
4. mar 2009

Maciatko, prosim Ťa a čo Ti na to v CAR-e povedali? Ako je to možné 4 dni krvácať a byť tehotná? Veľmi Ti držím palce!!!!!

bobjan
4. mar 2009

Maciatko drž sa, ale nechápem prečo nie si v nemocnici, keď krvácaš po IVF....berieš utroš? Alebo niečo?

dicinka1
4. mar 2009

elisa..ja som mala obe ivf-ka v Kosiciach v Gyncary 😵 😵 😵 😵 😵

dicinka1
4. mar 2009

vika..dakujem ze sledujes moj priebeh..,teda priebeh od snazenia sa cez umele..az po porod 😀 ano,zachvilku rodime... 😵 😵 😵 😵 😵 konecne budem mat svoj poklad pri sebe 😉

vika silno drzim palceky..daj vediet ako to dopadlo.. 😵

dicinka1
4. mar 2009

maciatko...beries ten utrogestan?alebo duphaston?to je na udrzanie tehu..drzim palceky..aby to dobre dopadlo 😉

vika34
4. mar 2009

ahojte,zatiaľ u mňa žiadna zmena,žiadne príznaky aj ked ma trochu ťahá v podbrušku a tuším aj trochu prsia alebo sa iba moc pozorujem 😀

maciatko31
5. mar 2009

Ahojte vsetky, dik, ze ste mi drzali palce, ale zial, nezvladli sme to. Ked som v CAR vravela, ze krvacam (to bol akurat den, ked mi vysiel pozitivny TT s vysokymi hodnotami hcg) kazali mi len nadalej brat utros a prist na kontrolu o tyzden a samozrejme kludovy rezim. Dnes som to ale uz nevydrzala a letela som za doktorom, lebo v noci som velmi krvacala,no a - sliznica uz bola prec. ☹ ☹ ☹ Teraz cakam na dalsie vysledky z krvi a dalsiu instruktaz od doktora. Uz som to oplakala a este to asi vela krat aj oplacem, ale.... Zacinam planovat dalsie IVF, aby som sa rychlo mohla zacat na nieco tesit...

adulik30
5. mar 2009

Ahojte vsetci dakujem vam vsetkym za podporu. vcera som volala co centra a na USG idem uz 12.3. tak sa tesim a zarovem som nervozna 😉 Dufam ze vsetko dopadne dobre.ked budem vediet viac tak sa ozvem

anickaaa
5. mar 2009

Ahojte baby, tiez vas uz dlhsie citam a rada by som sa sem pridala , pretoze aj ja som po transfere -27.2 ,Iscare,prvýkrát IVF,PiGD,...Som doma už druhý týžden a asi ako kazdá ani ja neviem vydrzat.. 🙂 Mala som aj OHSS ale prejavil sa este pred transferom , bola som aj na infuziach, ale nastastie sa mi to upravilo, tak som bola aj na ET- ale vlozili mi tam len jedno embryjko,nakolko mi Dr. povedala ,ze by som mohla po dvoch skoncit aj v nemocnici. Dnes som si robila test ale bol negativny. ☹ . 13.3 mam ist na krv. Bola som na SOFT IVF-6 vajicok odobratych, 5 oplodnenych, z 3 mi bola urobena genetika-2 boli dobre, dalsie 2 -blastocysty,takze 3 mam este zamrazene. A este som bola aj 2krat na IUI ale nebolo uspesne. Hysteroskopia bola O.K. Na laparoskopii som nebola, po konzultacii s lekarkou - takze sme samoplatci. A este mam PCO. To len v skratke moj "snazilkovsky zivotopis".

vika34
5. mar 2009

maciatko ☹
anickaaa,ak sa môžem opítať prečo ste si dávali PIGD?
Aj ja som podstúpila PIGD pretože som potrácala a aj s dobrou genetikou som potratila,teraz som po Ket a čakám na výsledok,preboha na čo si si robila dnes test?Ved to si iba 6 deň ,to je v eľmi skoro a zbytočne ťa to vykolajilo,vydrž,ja idem na krv 12.3. a testovať asi ani nebudem,držte sa všetky

anickaaa
5. mar 2009

ahoj vika. My sme si dali PiGD iba preventivne, pretoze som ciatala ,ze je tam vyssie percento uspesnosti ... A mozem vediet preco Ty? Test som si robila ,lebo som nevedela vydrzat... 🙂 . A tiez chodis do Iscare? Bola si uz viackrat na IVF?

vika34
5. mar 2009

chodím do GF,dali sme si PIGD,lebo som viac razy pred tým potratla a bolo to prvé IVF a aj asi posledné.Bolo to strašne drahé,CELé to vyšlo nás to na 90000 Skk,A AJ TAK SOM ZNOVU POTRATILA,TAKžE MôJ MUž bol veľmi sklamaný a nechcel ani aby som podstúpila KET ,ale teraz už mám pár dní dva chrústiky v brušku,tak hádam to vyjde.

anickaaa
5. mar 2009

Fiiiiha ,tak to je velka suma. My sme tusim platili okolo 50 000-60 000 Sk spolu so vsetkym...Lieky,IVF soft,PiGD,zamrazanie. A dovod potratov u teba nie je znamy?? Ked sa ta mozem opytat ake vysetrenia Ti vlasne robili? Ty si bola tiez samoplatca? Ja som bola hlavne preto,ze som nesla na laparoskopiua v poistovni by to nepreslo. Je to velmi drahe ,ked ste tolko uz zaplatili a hlavne neuspesny vysledok je asi nieco hrozne...Ale netreba to vzdavat ,treba sa pokusat a hlavne si to vyriesit v hlavicke... 🙂 🙂 Ja som pred pol rokom bola na tom psychicky nie velmi dobre ale priatel ma uistil ,ze to nevadi ,ze vsetko bude dobre a ja sa snazim sa na to pozerat trosku inak. Clovek je tvor taky , ze vidi len tie veci co sa mu nepodarili a nedokaze sa tesit z toho co sa mu podarilo... Vika ja Ti velmi zelam aby ti to vyslo!Nech sa Ti tie dva chrustiky pekne uhniezdia. Vsetko pride v pravy cas!!!! Nastastie mozme nieco preto urobit i ked vysledok nezalezi na nas ALE aspon sa mozme uistovat ze su tam sance, HLAVNE SA NETREBA NIKDY VZDAT!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

misik1
autor
6. mar 2009

cakatelky..drzte sa..... 🙂

mayka
7. mar 2009

ahojte, pridavam sa do cakatelne . 😀 Des mi vlozili dva bobulky do bruska tak si s vami budem kratit cakanie. 😉

vika34
7. mar 2009

ahojte,anickaaa,mne už robili úplne všetky vyšetrenia ,ktoré má niečo spoločné z potratmi,ale všerko je o.k.,takže príčina je neznáma.Mne sa podarilo po prvých dvoch potratoch donosiť dievčatko,tak preto verím,že ešte raz sa to musí tiež podariť.Nebola som samoplatkyňa,IVF mi preplácala poisť.,ale iba to PIGD stálo 44000+LIEKY+ICSI/MALA som 18 zrelých vajíčok ,čiže dalších 15000tis.+ mratenie ,čo nám ostalo.
Vyšetrenia :hematologia,genetika ,endokrinolog,infektolog/lebo mi našli veľmi slabú poz.na listeriozu/,imunologia,
Hovorím si,že netreba sa vzdávať,ale pri toľkých neúspechoch je ťažké veriť,ja už nemám veľmi veľa času kvôli veku a kedby náhodou tento posl.pokus nevyšiel,neviem čo budeme robiť.Vroku 2006 som mala mimomater.a zobrali mi jeden vajcovod a odvtedy som prirodzene neotehotnela ,tak neviem či by mi to vlastne prirodzene išlo,TAKžE VLASTNE MUSíM OTEHOTNIEť,LEBO NENI INEJ MOžNOSTI 😀
mayka 😀 ,držím palček

luly3
7. mar 2009

vika 😉 ajoj neboj podarí sa raz sa mosí a prečo nie teraz 😉 😉

mayka jeeeeeee opatrujte sa 😉 😉 , držím palce

vika34
7. mar 2009

dik luly

majka2309
7. mar 2009

mayka....vela stastia🙂drzim palce

bakosko
7. mar 2009

cav nehnevajta sa ze sa miesam 😝 ale kolko stoji zamrazenie vajicok

vika34
7. mar 2009

podľa toho v ktorom centre, v GF TOstojí 4000 Sk na 12 mesiacov

majkabb
8. mar 2009

ahoj holky ,,pridavam sa k vam ,,v piatok som mala tranfer ,,vlozili mi 2embryjka a mam este 4mraziacikov ,,test 20.3.test ,,neviem ci to vydrzim ,ale rozmyslam ,ze v stredu pojdem do prace ,mam sedavu ,tak by to nemalo vadit ,,ze vraj tie prve3-4 dni su kriticke,,to by malo prebiehat uhniezdovanie......je to tak poradte..... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre