Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alex81
30. nov 2011

Ahojte u mna krvacanie od nedele a dnes krvny test negat ☹ ale uplne necakane som zistila, ze mame zmrazene 1 blastocystu o kt som ani nevedela, ze ju zmrazili ... 🙂
Tak asi v januari vyskusame KET ... Drzte palce babulky, hlavu hore ide sa dalej ... a verim, ze az do uuuplneho uspesneho konca ... 😵 😵 😵 tfuj tfuj tfuj, klop klop klop ... juuuuuj

linda81
30. nov 2011

@alex81 ako pises...hlavu hore..aj ked keby ste ma videli cely tyzden tu.... 😀 , mm bol uz tiez zo mna na psychiatra...

alex81
30. nov 2011

@linda81 Juuuuj no ja som bola dva dni v poriadnych s......ch ... ale musime ist dalej, nic si nevycitat ... a tesit sa, ze sa to nabuduce podari ... 😵 a JA veriiiim ... juuuj babulky ... ja viem ze rok 2012 nam prinesie to po com najviac tuzime ... 😉

deinad
30. nov 2011

@gaganka81 verim, ja sa po roku tiez chystam na 2.ivf-ET...tak si drzme palce 🙂

deinad
30. nov 2011

@alex81 ahoj, je mito luto, poznam ten pocit, uz som to zazila viackrat 😒 ale vsetko je v nasej hlave, preto mysliet pozitivne je zaklad, raz sa to podarit musi, ved kto by si to uz len viac zasluzil ako my 🙂

alex81
30. nov 2011

@deinad nemozem nesuhlasit 😎 ... je to tak ako pises ... a v dec. moooc na teba mysliiiim ... 😵

jaja101
30. nov 2011

@alex81 dakujem,prajem urcite kazdej......z celeho srdca...aj ked,ani ja este nemam vyhrate,no dufam,ze fazulka uz pri nas ostane a nerozmysli si to.

deinad
30. nov 2011

@alex81 dakujem pekne, cenim si to, kazda zovreta pasticka sa pocita 😉

deinad
30. nov 2011

@linda81 ved to, narobi sa clovek este v zivote dost a roky utekaju, takze treba urobit pre to vsetko a co vies, mozno budes mat pod stromcekom prekvapenie, v to dufam aj ja, ziadne darceky nechcem len toto jedine 🙂

dadaba
30. nov 2011

@alex81 tfuj tfuj tfuj 😉

alex81
30. nov 2011

@dadaba klop klop klop 😵

dadaba
30. nov 2011

@alex81 ja som 8 den po transfere...v piatok idem na test....

alex81
30. nov 2011

@dadaba vsetko bude dobre ... klop klop klop ... tfuj tfuj tfuj 😵 😉 😵

dadaba
30. nov 2011

@alex81 moc tomu neverim...nic necitim..jedinne prsia ale aj to s hormonov....nic ma neboli...ja viem, ze mam mysliet pozitivne ale proste tomu neverim....

alex81
30. nov 2011

@dadaba 😵 a nieje este prilis skoro nieco citit???? Ja naozaj neviem, ale podla mna je to skoro, vsetky priznaky pridu postupne. Myslim si, ze je viac stresujuce ked sa pozorujes, lebo mozno prave vtedy si zacnes namyslat vsetky priznaky tehu 😀 psycho co? Ja som mala ist tiez az v piatok na krv, ale nakolko som zacala v nedelu spinit a postupne sa to stupnovalo, tak som si to prehodila, lebo vysledok bol tym padom jasny a dnes mi to potvrdili. Ty si na tom ako? Je to tvoje prve IVFko? alebo KET? Nevies nahodou ako je to ked bolo 1ET neuspesne, kedy je najlepsie ist na KET? Po akej dlhej prestavke?

dadaba
30. nov 2011

@alex81 Je mi to jasne, ze nemozem este nic citit... 😉 ale po transfere sa citim uplne super, tak neviem ci je to dobre alebo zle znamenie...je to moje prve IVF,,,neviem ti poradit... 😒 ale urcite ti baby poradia...

alex81
30. nov 2011

@dadaba Ja som bola po transfere plnaaaa energie, necitila som sa vobec unavena, aj hyperstimulak odisiel ... a to bolo pre mna zle znamenie ☹ no co uz ... Skusim napisat ... a uvidim ci baby napisu ich skusenosti ... Nechcem to velmi uponahlat, aby som nebola zase sklamana ...

alex81
30. nov 2011

Ahojte kocky, aku mate skusenost s KET po neuspesnom ET? Kolko lekari doporucuju pauzu? Popripade ako dlho ste pauzovali vy? Nechcem nic uponahlat aby som nebola sklamana ... mam len jedneho mrazacika ...
Dakujem za vsetky cenne rady 🙂

alibabaa
30. nov 2011

@alex81 toto by aj mna zaujimalo.. ja mam sice 3.. ale tiez to nechcem nejako uponahlat a ani podcenit....

alex81
30. nov 2011

@alibabaa no ak nam nikto nebude vediet poradit ... v piatok idem za dokym a o vsetkom sa s nim porozpravam ... a mozem napisat co som sa dozvedela. Len som chcela vediet predtym par info. z inych zdrojov ... 😵

lenka20
30. nov 2011

alex obycajne sa pauzuje 2-3 mesiace podla toho aka zatazujuca bola predchadzajuca stimulka, ide o to aby sa ti cyklus dostal zase do normalu a to niekedy moze trvat..ale ked sa na to citis tak mozes kludne uz aj o mesiac, poznam niekolko pripadov ked sa prave rychly KET podaril, neviem cim to je, ci prave tymi hormonmi, ktore este v tele su alebo ze sa telo nabudilo... 😉 su CARy kde ti odporucia pauzu, inde zase nechaju teba sa rozhodnut, hlavne a predovsetkym ide o psychiku a to uz vies ty najlepsie ako si na tom 😎

alex81
30. nov 2011

@lenka20 Velmi pekne dakujem za infosky .... 🙂

ma77
30. nov 2011

@alibabaa
@alex81 ahojte ja som po neuspešnom ET ten mesiac šla hned na Ket po negativnej krvi som vysadila lieky na druhy den dostala mrchu a hned som začala brat lieky na Ket a dnes som po Ket a dufam že už to vyjde 😉 😝

alibabaa
30. nov 2011

@ma77 tak silno drzim palceky. prave dnes jedna kocka objavila taky zoznam ze comu sa vyvarovat po et a ket.. poslem ti do IP.
ja idem az dalsi cyklus v centre ma tak aj objednali, nedali mi moznost ist hned na ket... 😕

ma77
30. nov 2011

@alibabaa Jaj dik tak ja neviem prečo to tak je že v jednom Car môžeš ist hned a v druhom nie ale asi to tak ma byt ved oni vedia čo robia 😉 a čo ma prist pride 😉

alex81
1. dec 2011

@alibabaa Ahooooj, mozes to aj mne poslat do IP??? Dakujem 🙂

@ma77 Aj ja silno drzim palceky ... a dakujem za infosky 🙂

fredinek
1. dec 2011

@alibabaa ahoj možeš to poslat aj mne prosim dakujem....

annamary27
1. dec 2011

@dadaba ahoj,ani nevrav,mám nočné mory z chodenia na wc,furt mám strach,že ms ide... ja tam budem na rýchlu otočku,pich krvička a hybaj domov,lebo ma berie manžel a on musí ísť čo najskôr späť do práce,takže na stretko čas nebude,prepáč 😵 😵 ,možno keby bola niekedy kontrola počas jeho voľna.

donlasbb
1. dec 2011

Ahojte...tak ja som zúfalááá!
Mám za sebou 3IVF. Som 9 deň po ET a špiním cca už 48hod.
Lenže na 7 deň po ET som mala ráno dve čiarky // - druhá bola síce slabšia ale bola. Dnes ráno (9deň) špinenie krvavé (tak na slipovú vložku) ale znovu som si urobila tehu test a tam do 5 min hneď druhá čiarka - stále síce slabšieho odtieňa ale určite silnejšia ako pred dvoma dňami.
Pokračujem utrogestan, stále špiním.....som už z toho zúfalá. Nemáte s tým niekto skúsenosť. Mala som už 2xET a 2x KET...ale toto sa mi nestalo - nikdy som nešpinila, vždy prišli riadne krámy (bez predohry).
Ale teraz mám prvý krát vložených dvoch bojovníkov...

lululka555
1. dec 2011

@donlasbb utrogesten vkladas? mala by si ho uzivat cez usta ked spinis...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre