• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

17. januára 2017 
@loriana na 8. deň po ET, je to dobrá hodnota
1. dec 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moja72 noo ja som bola v stredu ... vysledok mi bol jasny po niekolkych dnoch krvacania ... a potvdrilo sa co som si myslela. Zajtra idem na konzultaciu a mozno v januari KET ... takze tak ...
1. dec 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loriana ved to je supeeeer :dizzy_face:
1. dec 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moja72 mame zmrazenu 1 blastocystu, ale citala som tu na koniku, ze sanca na KET s blastocystou je minimalna ... :frowning2: hmmmm zase nic pozitivne tu necitam ... aaaach jo ...
1. dec 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex81 mne teraz rozmrazovali 2 100bunkové blastocysty a boli krásne ,ked ich vkladali,dúfam,že zatra ťa poteším,že aj s blastocystou je úspešné Ket.
1. dec 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@annamary27 cmuuuuuuuuuuk ... dakujeeeeem ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz teraz viem, ze ano ...
1. dec 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alex81 to mi je ľúto :frowning2: prečo by mal mať KET s blastocystou minimálnu šancu? myslím, že skôr menej bunkové majú menšiu šancu. uvidíš že sa to určite podarí :wink:
1. dec 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@squella ahoj :slight_smile: no ja chodim tiez do GF ,ale sex vyslovene zakazali. tak neviem ci ho tam naozaj odporucaju :wink:
1. dec 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 a ako si na tom teraz? si tehotná, všetko je v poriadku?
1. dec 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loriana to je super hodnota :slight_smile: uz len nech ti stupa.drzim palce
1. dec 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, takže u nás to asi nevyšlo, začínam špiniť, som 13 deň po transfere, pred dvomi dňami som mala výsledok krvi HCG 17..... :frowning2:
1. dec 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moja72 dakujem,si zlata.....dam ti jednu radu,skus,ak je to teraz mozne uplne kaslat na robotu.....proste sa hod na PN a venuj sa len tomuto,ja viem,ze nie vzdy to ide,ale toto je teraz priorita.ja som tiez spekulovala,som detsky fyzioterapeut,a jediny v nasom meste,tak ma to velmi mrzelo,hlavne koli tym detickam,aj tlaky z prace boli velke,ale potom som sa rozhodla....a nelutujem. :wink:
1. dec 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bella1303 mne...ale este som len den po pozitiv.krvnom teste,tak nechcem predbiehat... :wink: neboj,podari sa.
1. dec 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donlasbb držím paste, nech to výjde a si tehulka...
1. dec 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja101 dakujéém!!
1. dec 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja101 pri prechádzajúcich IVF som bola doma cca 5 dní, pri tomto IVF som sa rozhodla pre PN až do výsledkov z krvi, žiaľ nepomohlo :unamused: začiatok roku mávam frmol lebo robím účtovníčku a sú tam uzavierky, ročné zúčtovania a podobné blbosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by som na PN nemohla tak som povedala, že sa do toho znova pustíme tak apríl, máj tam by sa to malo znova ukľudniť :slight_smile: a ty si na PN dokedy?
1. dec 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja101 dakujem Ti!
1. dec 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja101 jááj, už som ti odpovedala aj dva krát :slight_smile:))) A ty si ako na tom, čo všetko máš za sebou?
1. dec 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaganka81 neviem či to stačí alebo nie, záleží aj od toho či si mala PK alebo nie. a čo ti povedali na ten výsledokv centre? na kontrolnú krv ti nekázali príjsť?
1. dec 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ahoj, na zajtra drzim silno paste :slight_smile:
1. dec 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaganka81 ahoj, skoda, je mi to luto :pensive: drzim paste do dalsieho a urcite posledneho pokusu, lebo ten bude na isto uspesny :slight_smile: verim tomu...
1. dec 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moja72 nemala som PK, v centre povedali, že asi tam "niečo" je. Mám ísť na kontrolný odber v pondelok... no neviem neviem či pôjdem :cry:
1. dec 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja101 no dufam ze sa podari. my mame prvu konzultaciu 28. Decembra, mohla by si mi prosim napisat co sa na tej prvej konzultacii robi. Dakujem a gratulujem;)
1. dec 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loriana zajtra sa dozviem ako som na tom,ráno krvička a potej si volám o výsledky,to bude nervydrásajúci deň,bu bu bu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaganka81 len pekne choď, určite to bude v poriadku :wink: na tejto stránke si pozri hodnoti HCG podľa týždňov počatia prípadne poslednej MS
www.zbynekmlcoch.cz/informace/medicina/anatomie-lidske-telo/hladina-hcg-hodnota-hcg-v-krvi-na-zacatku-tehotenstvi-tehotenske-testy-a-jejich-kvalita
1. dec 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moja72 ďakujem ti, no som s hcg v tabulke..
1. dec 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 moc držím palce!!!
1. dec 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moja72 budem na pn urcite prve tri mesiace....platila som si to PN pripoistenie,takze mi PN vijde viac,ako plat...nemam sa kam ponahlat... :wink: :wink:
1. dec 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loriana včera som bola na krv a na sono,vysledky dobre...uz len dufat,ze to cele dobre dopadne....to tvoje hcg je dobre..v prvom mesiaci su hodnoty od 5 do 426,takze je to super :slight_smile: :slight_smile:
1. dec 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bella1303 ahoj,myslim,ze kazde centrum ma iny postup...kam idete?a uz si v stimulacii,ci este nic neberies?vysetrenia uz mate za sebou?ak nie,tak vsetko vam dohodnu na tej prvej konzultacii,vysetria vas a podpisete ziadost do poistovne...a to trochu potrva,kym to poistovna schvali....potom stimulacia,odber vajicok,oplodnenie,mozno PK-ako sa rozhodnete a az potom ET...
1. dec 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok