• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

22. júla 2017 
Ahojte dievcata citam vas stale...ako sa mate uz je niekto v tehu???
citam aby som vedela co mam robit po transfere???
10. mar 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majka aj ja som si myslela ,ze pojdem zajtra do prace ,,no ale mam zakazane :unamused: uz mi z toho doma sibe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka nie je toho vela co mozes robit ,,hlavne oddych,,to embryiko sa musi pobit samo :dizzy_face: a este vraj 50% psychika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkabb tak moja psychika je na dobre mrazu...
a co mam lezat po transfere,alebo nie???
10. mar 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tie prve 2 dni fakt prelezala ,akurat na wc a spat :zipper_mouth: ,,vcera mi zacali strasne bolesti ,,a dnes som bola v centrre ,mam OHSS takze teraz sa tiez velmi nemozem pohybovat :angry: ..ale musime to zvladnut ,,mysliet pozitivne :dizzy_face:
10. mar 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie bolesti su ukrutne celu noc som presedela v kresle ,vyraza mi to az do krizov :angry:
10. mar 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja krem toho ze ma velmi boli spodok a to je vsetko.
vravi sa ,ze ked mas OHSS tak je visia sanca byt tehu
10. mar 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som to niekde citala ,,sak uvidime test az 20.3 ,,este fura casu ..ty este len zacala so stimulkou?
10. mar 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkabb a preco mas zakazane? kvoli ohss? chuda moje tak pekne oddychuj.
kuspitka, hlavne sa nenatahuj s velkymi nakupmi napr, alebo umyvanie okien, ja som po transfere lezela jeden den a druhy som uz varila a potom znovu lezala. No a teraz sa snazim normalne fungovat, samozrejme hlavne sa nerozculujem nenatahujem z nicim nebeham a necvicim . Inak vsetko len tak zlahka. Sice to dlhsie trva ale dolezite je aby sme to nepresvihli. Ale nikto nevie co je dobre a co zle. Kazda sme ina.
10. mar 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkabb tak ja by som si mala uz pichat gonal ,ale budem si az vo stvrtok..
mayka a lezis ked si das utrogestan???
10. mar 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kvoli tomu OHSS ,,ale lezat aj tak nemozem ,,takze but sedim cucim na tv alebo pri pc
10. mar 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy by si mala mat OPC????????priblizne
10. mar 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkabb budem ti drzat velmi palce aby si bola v tehu velmi ti budem drzat palce
10. mar 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co som to tam napisala??????????? :grinning: :grinning: :grinning: OPU
tak OPU by som mala mat 1april :grinning:
dakujem aj ja tebe :wink: uvidis ako rychlo ti to ubehne ,,ja som sa ani nenazdala a uz na buduci tyzden budem vediet vysledok :astonished: :astonished: :astonished:
10. mar 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka taklen pekne cuc do bedni a pi veeeela vodicky. :wink: Pozeram ze si v zahranici? A kde?
10. mar 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazim sa pit co najviac tie 3litriky zvladnem ,,dufam ,ze je to dost :sunglasses:
sme v UK uz to bude 4roky ,,nemozem uverit ,,ten cas strasne rychlo uteka
10. mar 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja tolko neviem pit ,ale snazim sa aspon trosku
10. mar 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som s pitinemala vlastne nikdy problem-myslim vody :grinning: :grinning: :grinning: ,ale snaz sa co najviac
10. mar 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam problem a dost
10. mar 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to zvladnes mysli na to ze na konci ta caka babo :dizzy_face:
lucim sa idem si trosku natiahnut nohy ,,ozvem sa neskor pa
10. mar 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre papa
10. mar 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj majkabb.Aj ja som mala OHSS,mala som bolesti,isla som k Dr.zobrali mi 3 ampulky krvi-kvoli zrazanlivosti krvi a dali mi infuzku.Ale isla som hned domov-bola som v klude a pila 5L-co my aj nakazala Dr. a vsetko sa opár dní upravilo :slight_smile: :slight_smile: .Hlavne musíš velmi vela piť a sledovat prijem a vydaj(to znamena ,ze keby si vela pila a malo cikala,tak chod radsej k Dr.).A este jedz vela bielkovín-hlavne tvaroh,lebo sa najlepsie vstrebava,nakolko ti z tela odchadza vela bielkovin. Ked zacnes pit ,tak sa ti to upravi.Pa,drzim palce :slight_smile:
11. mar 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zienky ,,dnes mi uz je celkom fajn ,,uz to boli menej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vy sa mi mate dnes ako??????????
Anicka dakujem ,,snazim sa pit co najviac a na wc chodim normalne......mne zatial nedali ani infuzku ani nic ineho ,,zajtra sa uvidi idem na ultrazvuk....ty si mala OHSS po ET alebo pred?
11. mar 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ..bojim sa .....zacala som spinit :frowning2:((
11. mar 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka a ako spinis?
11. mar 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vcera vecer som zbadala na nohavickach ani nie ze krv ale take spinenie..slabe...a tiez ma boli brusko a krize ako by to bol zaciatok M,,,bojim sa velmi...17.2. som bola na prenos a 2.3. mi lekar potvrdil tehu...bojim sa ze teraz to nie je dobre:frowning2:
11. mar 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka chod radsej na pohotovost
11. mar 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne sa ukludni aspon trosku ak sa to da a hlavne lez
11. mar 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok