Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
3. feb 2012

@michelitta ty nebobkuj, lebo tie zmeny asi nepochopime nikdy 😀 ja uz radsej nechytam a nekukam 😀 😀

bique
3. feb 2012

@michelitta ja ani neviem co tam vsetko mam, lebo mne sa to tam nejako navrstvilo ci co, xexe 😀

michelitta
3. feb 2012

@ bique https://www.modrykonik.sk/forum/zdravotne-problemy/aky-by-mal-byt-cipok-maternice/ ja by som to asi nebrala ako vierohodne testovanie,ale tak ked ja nemam doma ani jeden test! 😀 Posli mi!!! a najlepsie a porád s dvomi // 😀

michelitta
3. feb 2012

@bique a zrovna dnes jak na potvou ma picha viac v bruchu,uz sa mi skrucaju aj creva,to je priprava na ms 😠 😠 😠

bique
3. feb 2012

@michelitta ty a ta gulicka, to nebola zabludena gulicka utrosu? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bique
3. feb 2012

@michelitta ty sa len este na MS nepripravuje, lebo ked nepride, tak cela priprava bola zbytocna 😀 😀 😀 😀

michelitta
3. feb 2012

@bique nieeeee 😀 vsak som ratala -jedna,druha,+nejaky zbytok zo vcera 😀 a nejaka gulka v posule.. 😀 do riti sa smejem,ale mam lepy,dufam,ze v pohode 😖

michelitta
3. feb 2012

@bique ale v pondelok ked pojdem na testy,tak sa urcite nanominujem gyndosovi a vylezem mu tam na tu kozu,aj keby co bolo 😖 😖

bique
3. feb 2012

@michelitta tak som postudovala temu...ale pre nas to asi nie je take smerodajne, lebo krcek ovplyvnuje estrogen a ja ho beriem stale 3x denne + ten utros 2x rano a 2x vecer..no a zeny, ktore rodili,maju stale krcek pootvoreny - patrim do kategorie uz rodiacich - takze ja uz vobec neviem 😎

bique
3. feb 2012

@michelitta nemaj lepy, vsetko v pohodeeee

bique
3. feb 2012

@lienka_1 ahojcek...tak ako? robila si dnes este testik? mne vysiel negativne,ale este iba 8den po KET a to som ratala aj den prenosu, takze zajtra testujem zasa 😉 a ako s tym krvacanim?

lienka_1
3. feb 2012

@bique ja som od pondelka testovala vlastne kazdy den. V utorok som mala slabuckeho ducha, potom uz nic.

bique
3. feb 2012

@lienka_1 joooj, to mi je velmi luto ☹ drz sa moja

deinad
3. feb 2012

@sycyla dakujem moja, verim, ze to vyjde nam vsetkym, uz by bolo na case, vo stvrtok idem na UZ a snad 13.-14.2 bude KET...a Ty ako?

bique
4. feb 2012

tak baby...dnes 10ty den po, ked ratam aj den KET a test negativny stale ☹

jajka1980
4. feb 2012

@bique Ahoj..ešte nieje všetko stratené..ešte je šanca, že krvička bude pozitívna..Kedy ideš na krvičku?
Držím palce 😉

bique
4. feb 2012

@jajka1980 jooj, tak ja az vo stvrtok 😒 MS by normalne mala prist 07.02., brusko ma boli ako na MS uz nejaky 5ty den, od vcera je to trosku silnejsie...prsia nebolia, nespinim...tak som zvedava 😉

jajka1980
4. feb 2012

@bique Tak držím palce..snád to bude pozitívne.. 😉 Bolo by na čase, aby sme tu každá z nás písali len pozitívne správičky.. 😵

bique
4. feb 2012

@jajka1980 to podbrusko ma boli cim dalej tym viac...uplne ako pred MS...pred KET cyklom som mala 26dnovy cyklus....hehe, aby sme mohli zacat cim skor...inak normalne mavam 28dnovy...takze ak 26, MS by mala prist 05.02....noo uvidim, lebo to je zajtra a to brusko fakt boli..takze ak to nedostanem tak sa budem tesit 😉

jajka1980
4. feb 2012

@bique Tak veľa báb tu písalo, ktoré sú už tehu, že mali bolesti v podbrušku.A ms by si nemala dostať, ked si dávaš utrogestan..aspoň ja som ms dostala až po negatívnom krvnom teste a po vysadení utrošu na 3.deň..
Tak držím palce..

bique
4. feb 2012

@jajka1980 neviem, asi je to u kazdej inak, lebo som citala, ze ak mas dostat MS, tak utros ju neoddiali...dostanes aj tak...tebe to mozno akurat tak vyslo...ono aj tie cykly su tymi hormonmi zblaznene

silvinnka
4. feb 2012

@bique veru u kazdej je to inak,ja pri 1a 2ivf,som dostala az po vysadeni utrogestanu cca na 3ti den a pri predposlednom vklade,som dostala pocas vkladanieá utrosu menzes,test jasne ,ze negat. no a z teraz sa konecne uspesne zadarilo,do 14tt som spinila a krvacala aj napriek vkladaniu max. davky utrogestanu a pojedani duphastonu 😒

bique
4. feb 2012

@silvinnka a ktory den po transfere si mala pozitivny test? alebo si netestovala? teraz si tehotna po ET alebo KET? ja som dnes po KET 9ty den, ak neratam den prenosu a test zatial negativny ☹

silvinnka
4. feb 2012

@bique po Ket som mala pozitivny test (ducha ) na 9den,zial hcg mi kleslo a nic ztoho nebolo,embryjko sa prestalo vyvijat...teraz po ET(mala som PK a vkladali sme dve blastocysty) som mala silne ciarky na 8 den 😉 a krv na 9 den bola vysoka 910 😉

bique
4. feb 2012

@silvinnka a ked ti to nevyslo, mala si pocit ako by si mala dostat MS? lebo ja cely cas taky pocit mam 😖

silvinnka
4. feb 2012

@bique pri dvoch neuspesnych ma dost skoro zacalo bolet podbrusko ako na menzes,test negat. a teraz som nemala ani len najmensi tehu priznak,ziadne bolesti,unavu,citlive prsia,nic a test pozitivny,ale u kazdeho je to individualne,tymto by som sa neriadila a zbytocne nestresovala....vkladali Tikolko bunkove embryjko?

bique
4. feb 2012

@silvinnka ale cakas dvojky, vsak? ja som cakala tiez., test bol vtedy pozitivny uz na 6ty den, ale dvojky maju vyssie hcg 🙂

silvinnka
4. feb 2012

@bique presne,tym,ze su dve hcg je v podstate raz tak vysoke v krvi a aj v moci,preto som mala taky pekny vysledok 🙂 pokial si mala Pk,na 9-10 den by si mala mat urcite uz ducha...blastocysta sa zahniezduje behom 24hodin po vklade....

jajka1980
4. feb 2012

@silvinnka Ahoj..takže čakáš dvojičky???Ked ti vkladali dve blastocysty?
Krása..držím palce a úspešne tehu do konca.. 😉

bique
4. feb 2012

@silvinnka mali sme po prvom IVF zmrazene po predlzenej kultivacii, takze asi 5 dnove, dali sme vlozit iba jedno...malo velmi dobru kvalitu a dobre sa dalej delilo...nam vyslo prve IVF tak, ze vlozili dve a dve sa aj chytili...skoncili sme vsak predcasnym porodom a velmi zle ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre