Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

brita
9. feb 2012

@wolfskinka Ja by som ti mohla poskytnut akurat nejake estrofemy a estrimaxy, ak by si chcela, myslim, ze mi cosi zostane, ale injekcie nemam.

wolfskinka
9. feb 2012

@brita dakujem zatial mam len 4ks menopur a 9ks diphereline a chyba mi este 26ks menopuru a 12ks dipherelinu

wolfskinka
9. feb 2012

@brita dik moc za ponuku, ale to nebudem potrebovat ☹

brita
9. feb 2012

@wolfskinka OK, tak nech je uz to 4.IVF konecne uspesne! 😉

wolfskinka
9. feb 2012

@brita dik

ursula5
9. feb 2012

@mona32 moja neboj aj keď to teraz nevyjde musíš bojovať ďalej, HCG si mohla mať ale môže to aj odísť samo čo má byť to bude, špinenie ešte nič neznamená niektoré holky aj krvácali a sú tehotné, takže čo má byť to bude hlavne veľa trpezlivosti a hlavu hore 😉

ysarion
9. feb 2012

kocky prosim ktore mate skusenosti s OHSS... mala som mierny OHSS skonstatovany v den kedy mi robili HCG, t.j. 13 dni po ET. realne som ho pocitovala par dni predtym, taktiez 3 dni po injekcii pregnylu pri transfere... a tiez mi tak bolo po OPU (vzdy vlastne cca 3-4 dni od injekcie pregnylu to kulminovalo). Ale nic zavazne, vajecniky 9cm, trochu tekutiny v bruchu, dostala som narazovo infuzku a nasledne som svedomilto pila 5l denne a 5 dni vecer pol tabletky parlodelu. brucho som mala bolestive na dotyt, nafuknute, ale krcovite bolesti prestali uz pri tomto rezime. teraz je 5 dni odkedy som dobrala parlodel, brucho mi od vcera uplne splaslo, vajecniky mam uz iba 6cm, vlastne mi uz "vobec" nic nie je. Som 5tt +5 a znepokojuje ma povodna info od Dr., ze s tym hyperstimulakom sa mam skamaratit, ze budeme radi, ak sa pocas prveho trimestra nebude zhorsovat a podari sa ho zastabilizovat, ze ono sa to nezlepsi... ...tak mam teraz starosti ci to hcg fici aj nadalej ako ma... takze by mi urobilo strasne dobre, keby ste mi niektora napisali, ze jej takto OHSS prestal a tehotenstvo prosperovalo dalej... dik 😉

bique
9. feb 2012

čaute baby...podla predpokladu posledneho domaceho testu, aj ked do poslednej chvile dufala, krvicka je negativna, takze ideme do dalsieho kola 😠 s neochvejnou vierou, ze teraz sa to urcite uz podari 😀 mame este mrazacikov,, tak marec to isti...teraz sa uz len rozkrvacat, nech to mame cim skor za sebou 😉 v dalsom KET dame 2, pri KET je jedno asi fakt mala pravdepodobnost...a ked budu dvojicky, tak budeme 9 mesiacov lezkat 😎 ...zasa mozem cvicit, trosku sa posolarkovat, nech som pekna a sup s elanom zasa priberat potom 😝

bique
9. feb 2012

@camelco na zajtra drzim velmi velmi palce...nech ich mate aspon tucet 😉

bique
9. feb 2012

@mona32 ursula5 ma pravdu...ja som nespinila, nekrvacala a aj tak som negativ ☹ taky cierno biely momentalne 😀 ale netreba vesat hlavu...nase babatka na nas cakaju, len o tom zatial nechcu dat vediet 😠 drz sa a daj zajtra vediet vysledok...drzim palce, nech len pekne rastie a nevymysla!!! 😲

ysarion
9. feb 2012

@bique mrazacikovia sa uz urcite tesia! zjavne je medzi nimi to prave! drzim!

linda81
9. feb 2012

@camelco ahoooj...teda ...Ty si uz tak daleko:9...drzim palce na zajtra a daj vediet co a ako;.)

linda81
9. feb 2012

@jajka1980 ahooj,,,,aj my sa budeme musiet chystat na 2 IVF...dufam , ze uz pozitivne 🙂 .Stale si hovorim , ze uz viem , ake je to , ked to nevyjde, tak uz raz musi dosjt aj to vyjde...

bique
9. feb 2012

@linda81 urcite to raz vyjde 🙂 🙂 🙂 😉verim a dufam aj ja 😉

jajka1980
10. feb 2012

@ursula5 Presne tak..to je hlavné, aby bolo zdravučké a všetko v poriadku..Tak držím palce, nech to bude to, po čom túžiš 😉

jajka1980
10. feb 2012

@linda81 Tak držím palce. Raz sa to musí podariť.Ved by bolo na čase..Takže aj my počítame s tým, že to tento krát vyjde.. 😉

ursula5
10. feb 2012

@bique som rada, že to tak dobre znášaš 🙂 je to lepšie ako sa psychicky trápiť, musíte si všetky uvedomiť že aj pri normálnom otehotnení sa to nepodarí na 1x ale to nikto neskúma, tak isto môže byť oplodnené a nezahniezdi sa takže hore hlavu a do boja 🙂 🙂 hlavne si veriť

deinad
10. feb 2012

@sycyla ahojky, no vychadzalo by mi to pekne, keby som nemala nizku sliznicu, mam len 5mm a to som mala zacat s utrogestanom, ale doktor mi povedal, ze nadalej musim brat estrimax 2x denne, s utrosom cakat a toho 14.2 na dalsom UZ sa uvidi, ci porastla, musi mat aspon 8mm, aby sa transfer uskutocnil. Inak cely proces prerusime, pockame na mrchu a novy pokus. Teda vlastne neviem, ci to bude alebo nie 😒 ked sa dari, tak sa dari...ak by toto nevyslo, tiez si dam pauzu nejaky cas pred 3.ivf...

deinad
10. feb 2012

@bique skvely pozitivny pristup, tak to ma byt..raz sa to podari kazdej z nas 😉

silvinnka
10. feb 2012

@deinad prepac,ze Ti sem skacem,preco musi mat sliznica aspon 8mm? u nas v care staci 6mm,mne vkladali pri takejto vyske sliznice sice az na 24 DC dve blastocysty a pohodicka,uchytili sa obe 😉 tak snad Ti este trosku dorastie 😉

katka1177
10. feb 2012

@sisajojo no ja som mala ten isty problem, tiez mi povedali, ze odoslali, ale potom som zistila, ze to z poistovne odislo ovela neskor. Ta pani to sice dala do oddelenia na odoslanie, no tam to zadministrovali az za niekolko dni. Takze kludne volaj aj poistovnu aj centrum

katka1177
10. feb 2012

@wolfskinka ahoj ja mam doma gonal

jajka1980
10. feb 2012

@katka1177 Ahojky,..som rada, že si sa tu ukázala.. 😉 😉 😉 😉

katka1177
10. feb 2012

@jajka1980 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
10. feb 2012

@katka1177 dakujem , uz som sa rozhodla pre menopur a diphereline

jajka1980
10. feb 2012

@katka1177 😉 😉 😉 😀 😉 😉 😉 😉

gaganka81
10. feb 2012

ahojte neviete čo je s annamary? dávno tu nebola

camelco
10. feb 2012

ahojte babulky, takže dnes odber, máme 9 vajok 😉 ............ už len zopár dní a sme v cieli ale hlavne bližšie k // 🙂

sycyla
11. feb 2012

@deinad ahoj...no tak to vidis, stale sa nieco musi pobabrat....no ale drzim prsty aby sliznica narastla 🙂 ja ked ti pravdu poviem, neviem sa dockatleta, ale zaroven sa toho aj bojim...ved vies

sycyla
11. feb 2012

@camelco blahozelam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre