Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
20. feb 2012

@camelco Tak nech sa takto cítiš 9.mesiacov..a v robotke sa šetri.. 😉

camelco
20. feb 2012

@jajka1980 🙂 🙂 🙂 ďakujem, len dnes už som sa rozčúlila, ale snažím sa to brať športovo, veď keď sa po krvi budem cítiť na hovno, určite sa nechám vypísať na PN 😉

jajka1980
20. feb 2012

@camelco Len sa veľmi nerozčúluj..škodí to tebe a bábätku. 😉
Neboj..všetko bude dobre a krvička bude pozitívna..len bud kludná a šetri sa.. 😀

mirkakn1
20. feb 2012

@rheasil ahoj, vazne? teraz si ma troska potesila, lebo ja som dnes 12 den po ET a na teste mi neukazuje nic, jednu velku, hnusnu, fialovu ciaru, uz som si aj poplakala dneska, takze je este nadej, ze krv vyjde pozitivne?
😒

tinasc
20. feb 2012

ahojte, tiež som po ET... myslíte si, že to uškodí, keď dosť kašlem? lebo sa to nedá zastaviť, ide mi pľúca roztrhnúť...možno som prechladla z toho mrazivého počasia, čo nedávno bolo... 😉

mirkakn1
20. feb 2012

@camelco ahoj, tak ja som testovala a nic, ani duch, mrchu sice este nemam, ale nevidim to ruzovo, asi mne to nevyslo 😒 ,tak drzim prsty, aby sa to tebe podarilo 🙂

ursula5
20. feb 2012

@84matulik my v pohode, ešte nič neriešim nevyberám ani kočík len som teraz začala priberať 🙂

depa
20. feb 2012

@camelco ked budeš mat niečo nove tak daj vediet ja idem ešte v pondelok na tyžden do KE k dokymu a uvidime čo povie či mi urobi znovu vklad alebo počkam moj žensky v tom nevidi problem vraj ako povie ´v KE Herman ozaj k akemu dokymu chodiš..

camelco
20. feb 2012

@mirkakn1 moja musíme silno veriť, určite bude krv pozitívna,
@jajka1980 nejdem sa rozčuľovať, nestojí to za to 😀
@depa ja chodím do BA do FC
@ursula5 ešte je na všetko dosť času 😉

84matulik
20. feb 2012

@ursula5 no jasné....my sme mali mať kočík až za 6-8 týždňov, tak sme ho objednali....avšak prišiel skôr.... 😀

bique
20. feb 2012

@mirkakn1 ahoj, kedy ides na krvicku? je pravda, ze testy mozu vyjst negat. a krv pozit....tak to este nevzdavaj...ja som to tiez do poslednej chvile nevzdavala...hoci nam to nevyslo...ale verim, ze teraz uz vyjde...drz sa a daj vediet vysledok...a inak, je dost takych pripadov, kedy je krvicka pozitivna aj ked mas na teste iba jednu / 😉

rheasil
20. feb 2012

@mirkakn1 vazne, to ak fakt nemozes vydrzat tak chod do nejakeho laboratoria na odber krvi - HCG a do hodiny mas vysledok. Aj ja som tak bola a to na 11.den po ET.

mirkakn1
20. feb 2012

@rheasil ja vydrzim do stvrtka nejak, bojim sa toho, aky bude vysledok 😨

mirkakn1
20. feb 2012

@camelco
@bique este verim, ale nie na 100 %, mam pochybnosti a velke, ale mrchu nemam, ani ziadne spinenie, tak este to nevzdavam 😉

rheasil
20. feb 2012

@mirkakn1 no ako som napisala ja som bola na 11den na krv a ukazalo mi to 🙂 drzim ti palce 😉

mirkakn1
20. feb 2012

@rheasil diky, ale ty si mala aspon slabucku ciarku, ked som dobre rozumela a ja nic. aj ja ti drzim prsty, nech je vsetko v pohodicke 😵

bique
20. feb 2012

@mirkakn1 moja, nevzdavaj to...sice ta nepotesim, lebo ani ja som vobec nespinila ani mrchu nemala az po vysadeni hormonov, ale stale nic nie je stratene...az krv to isti....tak len pozitivne mysli, kym nemas vysledok z krvi, stale tam je nadej 😉

camelco
20. feb 2012

@mirkakn1 koľký deň si po ET?

rheasil
20. feb 2012

@mirkakn1 nie ziadnu ciarku,len ako duch, tak som sla na krv a tak som vedela az, ze vsetko je ok 🙂 a dakujem...zajtra budem vediet ci je vsetko ok,alebo nie...

camelco
20. feb 2012

je normálne že ma neuveriteľne bolí a pichá v podbrušku, ako keby som mala MS ☹

jajka1980
20. feb 2012

@rheasil Ahoj..neboj..zajtra bude všetko OK..držím palce. 🙂

jajka1980
20. feb 2012

@camelco Možno sa zahniezduje embryjko. 😵 .Držím palce ..a mysli len pozitívne.. 😉 😵

rheasil
20. feb 2012

@jajka1980 zajtra napisem 🙂 uvidime...

rheasil
20. feb 2012

@camelco no mna pobolieva od ET,sice nie stale ale sem tam...takze sa neboj, uvidis bude dobre 🙂

jajka1980
20. feb 2012

@rheasil OK..a verím, že bude všetko v najlepšom poriadku. 😵

jajka1980
20. feb 2012

@rheasil Mimochodom, takého ducha by som už aj ja chcela konečne vidieť na teste.. 😀 😀 😀 😀

jajka1980
21. feb 2012

@rheasil Ahoj...Tak ako? Všetko v poriadku? Verím, že áno..Pekný deň.. 😵

camelco
21. feb 2012

@jajka1980 a ty sa máš ako? 😉

jajka1980
21. feb 2012

Ahojte babenky..Tak už mi došla schválená žiadosť.. 😀 😀 😀 😀 😀
Budúci týždeň mám prísť do SPLN-u..
Tešííím sa...No budem potrebovať vaše palčeky..Je to tu.. 😵 😵 😵 😵 😝

camelco
21. feb 2012

@jajka1980 😵 😵 😵 😀 😀 😀 tak už začneš a ochvíľu //

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre