• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

20. januára 2017 
@camelco Tak nech sa takto cítiš 9.mesiacov..a v robotke sa šetri.. :wink:
20. feb 2012 o 11:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ďakujem, len dnes už som sa rozčúlila, ale snažím sa to brať športovo, veď keď sa po krvi budem cítiť na hovno, určite sa nechám vypísať na PN :wink:
20. feb 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@camelco Len sa veľmi nerozčúluj..škodí to tebe a bábätku. :wink:
Neboj..všetko bude dobre a krvička bude pozitívna..len bud kludná a šetri sa.. :grinning:
20. feb 2012 o 11:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rheasil ahoj, vazne? teraz si ma troska potesila, lebo ja som dnes 12 den po ET a na teste mi neukazuje nic, jednu velku, hnusnu, fialovu ciaru, uz som si aj poplakala dneska, takze je este nadej, ze krv vyjde pozitivne?
:unamused:
20. feb 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tiež som po ET... myslíte si, že to uškodí, keď dosť kašlem? lebo sa to nedá zastaviť, ide mi pľúca roztrhnúť...možno som prechladla z toho mrazivého počasia, čo nedávno bolo... :wink:
20. feb 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco ahoj, tak ja som testovala a nic, ani duch, mrchu sice este nemam, ale nevidim to ruzovo, asi mne to nevyslo :unamused: ,tak drzim prsty, aby sa to tebe podarilo :slight_smile:
20. feb 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik my v pohode, ešte nič neriešim nevyberám ani kočík len som teraz začala priberať :slight_smile:
20. feb 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@camelco ked budeš mat niečo nove tak daj vediet ja idem ešte v pondelok na tyžden do KE k dokymu a uvidime čo povie či mi urobi znovu vklad alebo počkam moj žensky v tom nevidi problem vraj ako povie ´v KE Herman ozaj k akemu dokymu chodiš..
20. feb 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkakn1 moja musíme silno veriť, určite bude krv pozitívna,
@jajka1980 nejdem sa rozčuľovať, nestojí to za to :grinning:
@depa ja chodím do BA do FC
@ursula5 ešte je na všetko dosť času :wink:
20. feb 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ursula5 no jasné....my sme mali mať kočík až za 6-8 týždňov, tak sme ho objednali....avšak prišiel skôr.... :grinning:
20. feb 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mirkakn1 ahoj, kedy ides na krvicku? je pravda, ze testy mozu vyjst negat. a krv pozit....tak to este nevzdavaj...ja som to tiez do poslednej chvile nevzdavala...hoci nam to nevyslo...ale verim, ze teraz uz vyjde...drz sa a daj vediet vysledok...a inak, je dost takych pripadov, kedy je krvicka pozitivna aj ked mas na teste iba jednu / :wink:
20. feb 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirkakn1 vazne, to ak fakt nemozes vydrzat tak chod do nejakeho laboratoria na odber krvi - HCG a do hodiny mas vysledok. Aj ja som tak bola a to na 11.den po ET.
20. feb 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rheasil ja vydrzim do stvrtka nejak, bojim sa toho, aky bude vysledok :fearful:
20. feb 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco
@bique este verim, ale nie na 100 %, mam pochybnosti a velke, ale mrchu nemam, ani ziadne spinenie, tak este to nevzdavam :wink:
20. feb 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkakn1 no ako som napisala ja som bola na 11den na krv a ukazalo mi to :slight_smile: drzim ti palce :wink:
20. feb 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rheasil diky, ale ty si mala aspon slabucku ciarku, ked som dobre rozumela a ja nic. aj ja ti drzim prsty, nech je vsetko v pohodicke :dizzy_face:
20. feb 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkakn1 moja, nevzdavaj to...sice ta nepotesim, lebo ani ja som vobec nespinila ani mrchu nemala az po vysadeni hormonov, ale stale nic nie je stratene...az krv to isti....tak len pozitivne mysli, kym nemas vysledok z krvi, stale tam je nadej :wink:
20. feb 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirkakn1 koľký deň si po ET?
20. feb 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkakn1 nie ziadnu ciarku,len ako duch, tak som sla na krv a tak som vedela az, ze vsetko je ok :slight_smile: a dakujem...zajtra budem vediet ci je vsetko ok,alebo nie...
20. feb 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
je normálne že ma neuveriteľne bolí a pichá v podbrušku, ako keby som mala MS :frowning2:
20. feb 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rheasil Ahoj..neboj..zajtra bude všetko OK..držím palce. :slight_smile:
20. feb 2012 o 22:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@camelco Možno sa zahniezduje embryjko. :dizzy_face: .Držím palce ..a mysli len pozitívne.. :wink: :dizzy_face:
20. feb 2012 o 22:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 zajtra napisem :slight_smile: uvidime...
20. feb 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco no mna pobolieva od ET,sice nie stale ale sem tam...takze sa neboj, uvidis bude dobre :slight_smile:
20. feb 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rheasil OK..a verím, že bude všetko v najlepšom poriadku. :dizzy_face:
20. feb 2012 o 23:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rheasil Mimochodom, takého ducha by som už aj ja chcela konečne vidieť na teste.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2012 o 23:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rheasil Ahoj...Tak ako? Všetko v poriadku? Verím, že áno..Pekný deň.. :dizzy_face:
21. feb 2012 o 10:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 a ty sa máš ako? :wink:
21. feb 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babenky..Tak už mi došla schválená žiadosť.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Budúci týždeň mám prísť do SPLN-u..
Tešííím sa...No budem potrebovať vaše palčeky..Je to tu.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2012 o 10:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jajka1980 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: tak už začneš a ochvíľu //
21. feb 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok