Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bukvickaaa
5. mar 2012

@nikaaaaa ja tiez tak...prve IVF a jedno vlozene embryo... Do akeho CAR chodis?

emma30
5. mar 2012

@bukvickaaa no ja mám aj ohss také slabé, brucho nafuknuté ako v 7 mesiaci, pijem fatru odporučil mi ju doktor a ked mi bude horšie mám ísť do nemocnice ale mna tam nikto nedostane 😉 a to musíme špiniť ked sa uhniezduje embrijko?

nikaaaaa
5. mar 2012

@bukvickaaa tak sme na tom rovnako 🙂 ja chodim do BA iscare a ty ?

bukvickaaa
5. mar 2012

@emma30 mne sa ohss nejak extra nastastie nerozbehlo... ked budes vela pit tak ti to urcite ustupi...kolko zvyknes vypit denne? aspon 3-4 litre? a aj vela mliecka a jogurtov papaj 🙂
to spinenie nemusi mat kazda... je to u kazdej individualne... niektora citi tlak v podbrusku, ina nie, niektora krvaca silno a napriek tomu je tehotna, ina nekrvaca vobec... je to rozne... preto az do vysledkov krvi nevieme presne povedat, ci sa podarilo alebo nie 🙂

bukvickaaa
5. mar 2012

@nikaaaaa ja do Martina do Heliosu... tiez mas 22 🙂 ako pozeram... tak sme na tom velmi podobne 🙂

nikaaaaa
5. mar 2012

@bukvickaaa to som pozerala aj ja ze sme na tom rovnako si spokojna v Heliose?

emma30
5. mar 2012

@bukvickaaa pijem, cikám, pijem, cikám denný kolobeh, vypijem aj 5 litre denne, no to hej každá má iné príznaky niekto nemá žiadne a predsa je to pozitívne len my sa asi veľmi sledujeme

emma30
5. mar 2012

@zojaaa mysli pozitívne chodíš do roboty alebo si doma?

bukvickaaa
5. mar 2012

@nikaaaaa som spokojna, velmi... cely personal je ochotny, mily... a ty si ako spokojna? tiez si sa stretla s tym, ze ti hovorili, ze si mlada, tak na co uz riesit IVF? ja nechapem ako to moze niekto takto povedat... 😠

loriana
5. mar 2012

@zojaaa Nie, ja som si test vôbec nerobila, chcela som si ho urobiť vtedy na 12-ty deň, ale keďže na 5-ty som začala krvácať, tak na 10-ty mi robili odber krvi, takže test som už potom vôbec neriešila, lebo krv je spolahlivejšia. A necítila som fyzicky nič, ale šiesty zmysel mi hovoril, že to vyjde aj napriek tomu krvácaniu, takže treba veriť!!! Veľmi držím palce!

loriana
5. mar 2012

@bukvickaaa OK, tak keď skúsiš test, napíš 🙂))

bukvickaaa
5. mar 2012

@emma30 presne tak... vela zien zisti tehotenstvo az v neskorsom stadiu a nevedia, ci ich cosi pichlo, ci na znak uhniezdenia spinili atd atd...ale my sa predsa musime trosku sledovat a kontrolovat... ved na IVF sme nesli len tak zo srandy...vzdy je nejaky problem, kvoli ktoremu sme isli...tak my sa musime setrit a robit vsetko pre to, aby to vyslo 😉

silvinnka
5. mar 2012

@zojaaa ahoj,citam Tvoj prispevok....s darovanymi vajkami je velka sanca na otehotnenie.....my mame podobny problem.....toto ivf. bolo s darovanymi vajickami a vysledok?konecne som ,,uspesna,, tehulka ,ktora caka dvojicky 🙂 Drzim paste,nech Ti to tento krat vyjde...

bukvickaaa
5. mar 2012

@loriana urcite napisem 🙂

emma30
5. mar 2012

@bukvickaaa jasné ja som na pn od pichania injekcií, žiadne stresy v robote a doma si tiež radšej nájdem niečo aby som negatívne nemyslela

silvinnka
5. mar 2012

@bukvickaaa ahoj,bud kludna,ja som zacala spinit 9ty den po ET,dva dni na to silno krvacat aj s krcamy,polezala som si v nemocnici,papala lieky a babtka mam doteraz v brusku.....pokial su silne a kvalitne embryjka,z bruska neodidu 😉

bukvickaaa
5. mar 2012

@emma30 ja tiez som na pn od stimulacie, takze ziadne stresy, len pozitivne myslenie 🙂

bukvickaaa
5. mar 2012

@silvinnka dakujem za povzbudenie...urcite mi to pomaha pri pozitivnom mysleni 🙂 a tebe drzim palceky, aby vsetko pokracovalo dalej bez problemov a aby si sa uz tesila z malinkych stuplickov 🙂

nikaaaaa
5. mar 2012

@bukvickaaa tak je dobre ked si spokojna tiez v iscare su v pohode vsetci ano to poznam to mi povedali tiez ked som tam prisla prvy krat ale tak ked to inak nejde 🙂 musime verit ze sa to podary

bukvickaaa
5. mar 2012

@nikaaaaa urcite sa podari 🙂 ina moznost ani nie je! 😀

nikaaaaa
5. mar 2012

@bukvickaaa moja rec aj ja to vravim

bukvickaaa
5. mar 2012

@nikaaaaa a ty sa zatial ako citis? a planujes testovat pred krvou?

nikaaaaa
5. mar 2012

@bukvickaaa tak citim sa vseliako bolia ma prsia ale to asi s utrogestanu a sem tam citim take jak pichnutie ale tak to este nic neznamena a ty ako si na tom a testik planujem asi 7 den skusim a este pred krvou tak uvidime ty budes tiez testovat alebo pockas

bukvickaaa
5. mar 2012

@nikaaaaa no tak ja som vcera zacala spinit, dnes je to uz slabsie, tak dufam, ze vsetko bude v poriadku, ze to bolo len uhniezdovanie 🙂 ja som skusila test na 7.den po ET, avsak bol negativny...toto testovanie bolo strasne skoro... na krv mam ist az 12-teho buduci pondelok a ak nevydrzim, tak budem testovat urcite niekedy koncom tyzdna - stvrtok,piatok, to uz budem mat 12.den po ET a to uz by malo byt vidiet druhu ciarku ak sa podarilo... len sa trochu bojim toho testu... 😖

emma30
5. mar 2012

@nikaaaaa no ja mám tiež prsia naliate už od stimulky
@bukvickaaa ty ideš na krv a ja chcem vtedy testovať to už budem 11 den po et

nikaaaaa
5. mar 2012

@bukvickaaa aha tak dufam ze bude vsetko v poriadku a budu na testiku krasne // na ktore cakame neboj sa

jajka1980
5. mar 2012

@camelco Ahoj moja..Tak ako si dnes dopadla? Všetko v poriadku? Držím palce..a držte sa obaja.. 😉

jajka1980
5. mar 2012

@bukvickaaa Je to na dobrej ceste, ak bolo aj to spomýnane špinenie..Držím moc moc palce.. 😉

bukvickaaa
5. mar 2012

@emma30 tak to 11 den po ET uz by si mohla vidiet pekne // 🙂
@nikaaaaa verim, ze sa nam to vsetkym podari 🙂
@jajka1980 no len dufam, ze to spinenie sa nezmeni na silne krvacanie :(

jajka1980
5. mar 2012

@bukvickaaa Nemaj strach..len sa šetri..ak by si začala silnejšie krvácať, lež až do odberu krvičky a zavolaj do centra..ale myslím si, že to sa nestane..a neviem kedy testneš, či vôbec..ale ak áno..budú tam // koľajnice..Tak sa držte obaja..aj ty a aj bábätko. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre