Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

brita
22. mar 2012

@chmurkaxy No asi mas pravdu, radsej uz netestuj, lebo sa zbytocne iba stresujes a mozno je vsetko v uplnom poriadku 🙂 Drzim palce.

chmurkaxy
22. mar 2012

je to moc zle? :(

irsina83
22. mar 2012

@chmurkaxy prepac ze ti do toho zasahujem ked sem nepatrim ale HCG nestupa kazdy den ale obden a velmi malo sa stava ze test ukaze hned na 8DPO, takze ti odporucam teraz 2 dni netestovat vobec a nestresovat sa... ono to bude tak ako to ma byt 😉 mohlo sa stat ze si vypila na noc viac vody alebo co ale fakt netestuj kazdy den 😉

chmurkaxy
22. mar 2012

@brita @irsina83 dakujem, baby, moc moc moc. asi idem este spat, nech na to nemyslim. hlavne mam manzela daleko v zahranici, pride az v juni, takze asi zo samoty a nudy robim hluposti a stresujem odusu. slubujem, ze uz do pondelka nevyvediem nic 🙂

irsina83
22. mar 2012

@chmurkaxy ja chapem ze sa bojis lebo ide o prve babo, ja som tak isto stresovala ale ono aj keby ze to nema vyst tak aj tak nic neurobis...prepac za tie slova ale je to tak 😉 pekne odpocivaj nech fazulka rastie 😉 a v sobotu - nedelu kludne testni a uvidis ako to je 😉 drzim palce moc 😵

chmurkaxy
22. mar 2012

@irsina83 esteze existuje MK, inak by som nemala okolo tolko chapavych ludi 🙂 dakujem moc :-*

nelly3
22. mar 2012

@chmurkaxy
presne ako hovori irsina83, ale ja verim, ze to dopadne dobre uvidis 😉

sidlo
22. mar 2012

@zuzanka.h ved to ze je vas takych viacej. Aj ja chcem potom OHSS🙂 mala som len taky slaby, ale po ET sa to zlepsuje uz skoro nieje ziaden priznak. A ty si mala aj pred ET aj potom? Kedy asi po ET sa ti to rozbehlo?
Vidim ze uz mas svoj uzllicek tak nech sa Vam dari🙂 Hrozne to prajem vsetkym ktory si to tak tazko vybojovali.

bella1303
22. mar 2012

@sidlo ahoj,mna uz zacinaju prsia bolet, neviem ci to je zle, ci dobre.vacsinou ma bolievaju tyzden-dva pred menzesom,ale nevirk ako to po ET je.

sidlo
22. mar 2012

@bella Ahoj, no tak to ti neviem povedat. Ja mam vzdy velmi slabe prejavy pred mrchou, ked vobec nejake mam. Skor tak na kxichte ako v brusku a prsiach. Tak cca 2-3x do roka sa to ohlasi z plnou paradou ale inac nic extra. No nech si boli co chce a kolko chce....len nech je dnu bambulka alebo hned dve🙂

bella1303
22. mar 2012

@sidlo asi uz zacinam saliet😉

sidlo
22. mar 2012

@bella hlavne klud, ked niesi na PN tak chod pekne radsej von na slniecko nech mas dost vitaminu D a pozitivnej energie. Ved teraz z tym uz aj tak nic nespravis. Aj ty aj lekari ste uz urobili co sa dalo. Teraz je to uz na vyssej moci ktoru neovplyvnis. Mali ste tiez vkladane blastocysty? A kolko vam vlastne mrazili? Mas potvrdene PCO? Brusko mas este velke? Si mladucka a zdrava tak preco by to nemalo vyst? 🙂

chmurkaxy
22. mar 2012

@brita @irsina83 @nelly3 baby, ja som taka truuuuuba, teraz na nu kukam, ked uz zaschla a je minimalne taka ista silna ako ta zo vceraaaaa! dakujem moc za podporu 🙂) a uz netestujem :D fuj, to boli zakerne 4 hodky stresu.

chmurkaxy
22. mar 2012

@bella1303 uvidis, ze to vyjde 🙂 mna tiez bolelo brusko ako pred kramami, teda, skor taka tahava bolest a obcas ma niekde pichlo a dva dni ma aj boleli prsia, uz ma nebolia. a mam ciarky na teste 🙂 vydrz a uvidis, ze mas v brusku babatko 🙂 a z vlastnej dennej skusenosti uz odporucam netestovat sa kazdy den :D ja som mala dnes rano slabsiu ciarku ako vcera a skoro som zosalela. a ked zaschla, tak je to ok :D moc moc drzim paste 🙂)

bella1303
22. mar 2012

@chmurkaxy dakujem a gratulujem ku krasnym // ciarkam.najhorsie je ze este ani testnut nemozem, mne este len v utorok babatka🙂 vkladali.dve po PK.

zuzanka.h
22. mar 2012

@sidlo no ja som mala stimuláciu v pohode a po ET ktorý bol 11. marca (tuším v stredu???) som bola na pohotovosti 19. čiže ono mi to vyvrcholilo tak do týždňa a to ma bolel ľavý vaječník strašne!!! aj mi tam našli veľkú cystu .... kázali piť veľa vody

zuzanka.h
22. mar 2012

@chmurkaxy závisí aj od koncentrácie moču... koľko si pila a tak neboj....

chmurkaxy
22. mar 2012

@bella1303 ja som tiez mala po PK a vkladane v utorok a na dalsi utorok rano som to nevydrzala :D ale mam testy s citlivostou 10, mozno preto je nieco vidiet.

irsina83
22. mar 2012

@chmurkaxy no vidis 😉 neboj bude to ok 😉 pekne si to uzivaj 😉

stastenka42
22. mar 2012

@timona niektorí lekári doporučujú 3mesiace,iní 6mesiacov,a pod. Najlepšie je počkať na prvú a uvidíš ako sa budeš cítiť,ak aj druhá príde normálne a bez problémov, treba skúšať,ničoho sa neboj,telo si to samo zariadi o tom už my nerozhodujeme,tak len kludne začnite 😀

bique
22. mar 2012

@timona ahoj, zalezi v ktorom tt sa to stane, ci sa maternica dokaze sama zbavit vsetkych zvyskov...ak nie, tak iba kyret, nic ine neostava... ☹ ale nemysli na to, lebo nabuduce to urcite vyjde 😉 drzim prsty 😉 silno silno..a chystas sa zas, ci teraz pauza?

bique
22. mar 2012

@timona tvoj doki co citam teraz je inak dobry strasiak...mne najprv, ked bola sliznica stale vysoka a nieco sa im nezdalo, tak mi dali metergrin, aby sa sama stiahla a vypudila, ak tam este nieco zostalo...dostala som 5 injekcii, bola na kotrole, sliznica uz bola mensia, maternica ale stale roztiahnuta....tak cakali do MS, to som bola tyzden po porode...MS dosla nacas, uzv bol cisty, ale bohuzial a neviem preco tam nikto nic nevidel...nebola to normalna MS, ale po 5tich dnoch skoncila, tak sa zdalo, ze je vsetko ok....no presiel dalsi mesiac a krvacala som tak, ze uz som nemohla vstat ani z wc...moj organizmus je zvlastny ☹ takze po predcasnom porode mi predsa len museli po dvoch mesiacoch robit kyret a to ma uz aj strasili, ze pojde maternica von ☹ chvalabohu sa nic take nestalo, ale vybrali vela zvyskov 😠 a to som bola na 2 nezavisle ultrazvuky a nikto tam nic po tych injekciach nevidel...tak ja uz fakt nechapem...ale to nie je tvoj pripad, lebo ty si bola tehu iba kratko...chem tym len povedat, ze dopredu neries, lebo co sa ma stat sa aj tak stane ☹ mysli iba pozitivne a na pekne veci 🙂 nic viac urobit nemozes 😉 😕

sidlo
22. mar 2012

baby ja sa hrozne tesim ze sme sa k IVFku uz konecne vobec dostali. Uz 5 rokov vieme o probleme a nebol cas a moznost jeden volny mesiac najst aby sme to rozbehli. Mam dobry pocit uz len z toho ze konecne pre to babo nieco aj robime. A bude mat tak skveleho otca ze sa ho na to snazim aj namotat nech sa nezdraha a pevne sa drzi zubami nechtami🙂 Navyse je vonku taaak pekne ze ja na jeho mieste sa tesim na tento svet🙂

sidlo
22. mar 2012

@chmurkaxy tisko zavidim a tes sa. Nestresuj sa testami. Kamaratka robila test par dni pred krvou 1-2 dni tusim. A test bol negativny. No uz jej doma mrnci take krasne bambulo na zozratie🙂

bique
22. mar 2012

@jajka1980 myslim na teba 😉 uz to mas za sebou 😀 😀 😀

bique
22. mar 2012

@chmurkaxy ahoj...uz netestuj!!! vsetko je ok, jasne? ked ta mrzi test, tak skus zasa najskor o dva dni a uvidis, ze tam budu krasne // 😉 😀

bique
22. mar 2012

juuuj baby, ja sa uz tak na zajtra tessiiiim 😀 len potom zasa tie dva nekonecne tyzdne 😝 ale vydrzime...ja som rozhodnuta testovat dalsiu sobotu, xixi...to uz mam plany, co? 😀 to bude 8den po KET, 9ty aj ked ratam den KET 😀 a urcite budu // 😀 😀 😀

timona
22. mar 2012

@bique tak ja by som sa teraz najradsej snazila pár mesiacov prirodzene, kedze aj toto sa nam podarilo prirodzene, lenze ked po tom kyrete zase bude treba cakat, tak moje vytuzene mimi je v nedohladne

bella1303
22. mar 2012

@chmurkaxy aj ja som si kupila mama test s citlivostou 10tak bud. Utorok skusim;))

bique
22. mar 2012

@timona tak tie 2 mesiace pockajte a podla mna prirodzene mozte....mne po tom vsetkom co som absolvovala radili cakat 6 mesiacov 😒 zamerala som sa na nieco uplne ine a pockali sme rok 😉 zbehol ako voda...ale pri IVF je to ine...ono ide o to, aby bola pripravena maternica...a ked sa vam prirodzene zadari na 3ti mesiac, tak pripravena uz urcite je 😉 🙂 silno silno drzim palce, urcite sa to podari 🙂 🙂 🙂 my inu moznost ako IVF nemame ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre