• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

27. marca 2017 
mayka ,,takze ti tiez gratulujem ,,dufam z eto vydrzi az 9 mesiacou........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aky citly si mala test?,ktory den si?
Dicinka ten tienik mampriblizne ako ty ,ale ja mam 25 citlivost......
bonsai jua somv uk ,ja na krv nejdem ,to si len mam spravit test co mi dali oni je to citlivost 10 a potom ak bude positivny tak o 3 tyzdne na ultrazvuk
16. mar 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka ja som 9 den po ET. A kupila som si s citlivostou 20. Ine nemali iba drahsie a lacnejsie ale vsetky s citlivostou 20. Zobrala som tie najlacnejsie. Som si povedala ze aj tak to nema vyznam. Tak vecer spravim este jeden skusobny a zajtra na krvicke uvidim ci ma neoklamal ten testik.
16. mar 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja sa v tej citlivosti vobec nevyznam. Ktore su najlepsie?
16. mar 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naj su tie s citlivostou 10...to ti ukazu par dni po pocati...
16. mar 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to tiez velmi neviem ale baby pisali ,ze citlivost 10 ......ja sa zblaznim takze budeme spolu tehulkovat?????????????ja sa budem modlit aby sme to vydrzali do konca!!!
mas nejake bolesti? mna dens ukrutne bolia krize ,ale prsia uz prestali ,,tak dufam ,ze to nic neznamena :angry:
16. mar 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka nesupnes fotku testu do albumu?
ja vecer urcite.
16. mar 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to skusala vyfotit mobilom ale nie je to vydiet a k fotaku nemam kabel ,,tak to nemozem stiahnut do pc
16. mar 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, semtam ma pichne, bolia ma prsia ale da sa to vydrzat a som vyrazkova na xichte. Ale to moze byt po tych hormonoch.
Inak som v pohode. Ale otec je v kritickom stave v nemocnici tak doobeda som plakala a trapim sa kvoli nemu . Dufam ze sa vylieci. Ale budem sa snazit byt v klude kvoli miminkam.
16. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je mi luto ,,ale drz sa :frowning2: ale miminka to urcite vydrzia :dizzy_face: a hlavne klud!!!
16. mar 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som 10den po .rano som si spravila test vyslo mi ze nie.ma tu niektora z vas take skusenosti ze nebola a predsa mala zväcsene prsia??som nestastna na krv mam ist az v piatok ale uz to asi nema zmysel
16. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy a nemas tam absolutne ani ziaden naznak? skus si to dat na biely podklad ,ci tam nieco neuvidis ,aku citlivost si mala?
16. mar 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25 aj ten rapic clear 10
16. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez dnes 10 den a mam tak tienik ,,je fakt slabucky ,ale je tam ,,je mi to luto ,ale este to nemusi nic znamenat ,boli aj take holky ,ktorym test nic neukazal a v krvicke to mali :wink:
16. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alebo naopak. :frowning2:
16. mar 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
majka, potichucky gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a drzim palce, aby ste to potiahli do uspesneho konca :dizzy_face:
dafy, na 10.den este moze byt skoro, ked hcg stupa pomalsie, alebo ked sa babo uhniezdilo neskor.... a si po IVF alebo po KET? Drzim palce :zipper_mouth:
16. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Dafy.

Ja som mala velke bolave prsia, bolesti v podbrusku a krv negativnu. Netestovala som sa skor lebo som si myslela,ze som.Vsetko tomu nasvedcovalo.Skoro som skolabovala ked mi povedali,ze je to negativne. Bohuzial tie lieky maju take ucinky. Som Ta asi moc nepotesila.
16. mar 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem uz tomu velku nadej nedavam aj v podbrusku ma kus boli ako pred mš uz som si aj poplakala no ale co uz
16. mar 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak Mayka ..ja viem ze je to tazke ,,ale teraz nemozes tak rozmyslat!!!!!!!
Katy dakujem ,,,dufam ,ze to potiahnem do uspesneho konca,,este to stale beriem s rezervou
16. mar 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na bolave prsia sa neda spoliehat, sposobuje to hlavne utrogestan...... ale aj tak krv je krv....
misi, je mi to luto :pensive:
16. mar 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda tie prsia ,,mna to trosku bolelo ale dnes uz nic........akurat ma bolia krize :confounded:
16. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je pravda. Krv je krv. Aj sestricka mi to vzdy hovori. Testy nie su spolahlive.
16. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak v tom pripade ja mam smolu ja som v uk a tu sa krvne testy nerobia :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy2 teraz som po IVF a pred rokom som bola 2krat poKET
16. mar 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi preco testy nie su spolahlive?ja mam skusenost len dobru s nimi...ak som nebola bola len jedna palica...ak som bola tak boli 2 palice...nikdy mi neukazalo // ak som tehulka nebola..alebo naopak...

ide o to...kedy sa babo uhniezdilo :wink:

nevyhoda testov je,ze test z mocu ukaze neskor // ,ako test z krvi...lebo najprv ide hcg do krvy a tak do mocu :wink:

ak hcg tam vobec je :wink:
16. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, davaj na seba pozor :wink:
dafy, nestracaj este nadej, i ked je dobre byt pripravena na vsetko.... drzim palce.... ja uz mam dost skusenosti s neg. vysledkom, viem, co to je..... ale treba verit.... ostali ti nejkae mrazaciky?
16. mar 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostalo je ich este 5 ale je otazne kolko z nich prezije ked ich rozmrazia
16. mar 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici, ahoj :slight_smile:
tie testy su naozaj nespolahlive... ja som mala vela testov s //, ked sme sa snazili prirodzene a podla krvi to bolo neg.....
mozno su niektore testy nespolahlive,ale to su take shity za 10 korun...a nie su certifikovane... :wink: ale neverim,ze take na trhu niekde su
dafy, drz sa....
16. mar 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dicinka, ja som mala taku skusenost. Tyzden po vynechani som mala negativny test a bola som tehotna. Sestricka mi to tiez minule tvrdila.
16. mar 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok