• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

15. októbra 2017 
@chmurkaxy som myslela ze ked mi ukazalo ducha vcera tak mi ukaze aj dnes poobede:frowning2:
26. mar 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bella1303 mojko, ale ved vcera si skusala rano, nie? no a ked je este len duch, tak to znamena, ze ta hladina nie je az taka vysoka, aby sa ukazala aj poobede, ked uz medzitym pijes tekutiny a koncentracia hormonu sa riedi.. preto odporucaju testovat rano. no a v nejakej diskusii k testu som citala, ze spolahlive vysledky ukazuju urcite medzi 6. az 9. tyzdnom :D a to sme my este dalekooooo od toho, tak nebudme trubky a prestanme stresovat :slight_smile: tri, dva, jednaaaa.... start! od teraz :slight_smile:
26. mar 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chmurkaxy hej rano:slight_smile: ale ked to je tazko tak dlho cakat, sak sama vies:slight_smile: tak vyskusam az stredu rano. Len sa bojim ze uz mi // neukaze:frowning2:
26. mar 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique ahoj ;) ja sa sice do toho nerozumiem...neviem kedy a ako volaju na krv, ale tiez som vela pocula, ze na krv volaju na 14sty den a to ET alebo KET nepocitaju...no a teba volali 5.4. preto, lebo 6. je sviatok...aspon si myslim, ze preto :wink: a sice mne sa uz i teraz dlho caka a neviem ako to bude po ET, ale +- jeden den vydrzi kazda z nas, ved sme silne, nie? :wink: :sunglasses:
26. mar 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzlik7 ta nie? :grinning: a ja stale pocitam aj den ET,KET...ale vsak koniec koncov to je jedno :grinning: :grinning: hlavny je vysledok...a lepsie sa mi rozmysla dnes nad tym, ze som 4ty den po KET ako 3ti :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :fearful: :sweat_smile:
26. mar 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bella1303 ty sa len nicoho neboj a nerob stres :wink:
26. mar 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique ja som taky stresak:wink: musim si najst neaku cinnost lebo len nad hlupostami rozmyslam
26. mar 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pistaciaa dakujem veeelmi pekne za podporu...fak to pomohlo:slight_smile: a drzim palce:slight_smile:
@bella daj babke varechu a snad to pomoze ta drzat dalej od testou:slight_smile: ...lebo takto si fakt k pohode nepomahas. Alebo pod na navsevu ku mne na dedinu a tu ziaden nezozenies ani keby si ako velmi chcela:slight_smile:
@chmurkaxy mas pravdu...ked to sem tam pichne tak ma clovek pocit ze su tam:slight_smile: Alebo ked bolo velke brusko od OHSS tak to bolo uz ako keby:slight_smile: Navyse ked to neboli tak sa obavam ze sa zabudnem a nieco tazke zdvihnem alebo tak. Ale keby som ja bola nastavena psychycky na test v pondelok...tak ma ani stado koni neudrzi uz:slight_smile: Podla mna jeden den hore dolu.
baby asi si zmiesam fazulu zo sosovicou a idem triedit aby som udrzala svoje psychycke zdravie v pohode:slight_smile:
26. mar 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bella1303 ak by aj neukazalo, co ukaze, stale to nic neznamena. citala som tu aj o babach, co boli uz davno tehotne, potvrdene aj ultrazvukom a test nic :slight_smile:
26. mar 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sidlo ty popoluska, len aby si potom nevyhanala holuby metlou :slight_smile:) a co rada robis vo volnom case? mne napadlo, ze ved z Filipin som si doniesla akvarelove farby, mozem si dnes namalovat tie dve ciarky, co mi tak chybaju ku stastiu :slight_smile: odkial vlastne si?
26. mar 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, mam pocit, ze sa zacina to iste, co pred rokom.. Zacinam spinit :(( mam ist na pohotovost ci pockat?
26. mar 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 ahoj no mozno sme sa aj stretli...vklad bol v pohode?o kolkej si bola?
26. mar 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chmurkaxy nestras. To tiez nic nemusi znamenat. Ja by som inac tiez mala dostat mrchu skor ako je planovany test z krvi ale neboj nic. Raz sa stastie uz musi usmiat aj na nas nie?
Holuby nee...ja sa bojim vsetkeho co ma kridla:slight_smile: Chore mozno ale realita. Ked chodim do prace tak volny cas nemam ziaden....takze neviem ani co rada robim. No sla by som von sa prejst alebo si zacvicit, to vsak ale asi nemusi byt naj napad. Tie ciarky by bol super napad:slight_smile: tak na motivaciu. Odkial som? hmm...ani sama neviem:slight_smile: Momentalne tak okres DS
26. mar 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chmurkaxy neboj . ja som taký bojka a ja som pri každom špinení utekala na pohotovosť. radšej poplach ako potom ľutovať. Inak ja som pri Jurkovi špinila až do 15 týždňa
26. mar 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bella1303 ja som mala ducha až na 8 deň a bolo jedno.
26. mar 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chmurkaxy spinit mozes a tehu moze normalne pokracovat....ak mas obavy chod na pohotovost, mozno ti daju nieco na zastavenie.....ale v takom skorom stadiu vacsinou nie je mozne robit nic ak sa deje, co sa nema diat :frowning2: to ta samozrejme nechcem strasit, osobne poznam vela bab, ktore dokonca silno krvacali a tehu pokracovalo, jedna uz ma dokonca dve deticky a pri oboch mala takyto rovnaky priebeh...tak, musis sa rozhodnut sama :unamused: drzim palce moja :confused: :sweat_smile: hlavne nestresuj, lebo vobec nic to nemusi znamenat, iba to, ze by si v tomto termine mala normalny ms a telo nejak takto reaguje :wink: :wink: :wink:
26. mar 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chmurkaxy baby maju pravdu, to ze spinis nemusi znamenat nic zle. Hlavne ziadny stres... Ja viem ze mne da to povie.. Pekne hladkaj brusko a relaxuj. Drz palce:slight_smile:
26. mar 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka.h povodne som chcela testnut zasa zajtra, ale pockam do stredy to bude 8 den po. Ak den vkladu nepocitam.
26. mar 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sidlo babka mi testy uz schovala:slight_smile: to vies ono je to tazko, ja uz mam vsetly kamosky v CH a kedze som na sk tak tu len doma sedim a stresujem:slight_smile: inak aj ja mam kamosa co sa strach zo vsetkeho co ma kridla:wink:
26. mar 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chmurkaxy hlavne sa ukludni všetko bude dobre :grinning: žiaden strach treba tomu veriť :slight_smile:
26. mar 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chmurkaxy to malo byt drzim palce:slight_smile:
26. mar 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bella1303 @ursula5 @bique @zuzanka.h @sidlo baby, vy ste super, vy mi normalne zachranujete zivot.. rano idem na krv, tak uz vydrzim. a mam ich v centre poprosit, nech sa na mna kuknu pre istotu? okolo tretej poobede budem mat vysledky, tak sa ozvem.
26. mar 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chmurkaxy neboj,vsetko bude super. Budem na teba mysliet. A teraz tu uz nestras, chod si pekne lazkat.
26. mar 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chmurkaxy no v Heliose robia aj sono keď berú krv tak možno ťa aj kuknú ale ešte nebýva nič moc vidieť, takže pekne sa vyspinkaj, teš sa na zajtra a uvdíš, že sa netreba stresovať :slight_smile:
26. mar 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano. nemohla som spat, som uz chvilku hore, tak som si spravila test, nech viem, na com som. a nase ciarky zmizli. uz je iba biely ziarivo biely test. takze asi uz nemusim dufat, ze mi povedia nieco ine. ach :( a presne toto bolo aj pred rokom :(
27. mar 2012 o 04:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chmurkaxy uvidíš čo ti povedia v centre.
ja dnes volám do Martina o pol deviatej či je Snehulienka pripravená na vklad. dúfam, že pôjdeme pre ňu :slight_smile:
27. mar 2012 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bique Ahojky..tak po PK nám zostala len 1 morula a tú mi vložili..Hádam sa to podarí..a ty teda vy ako?
:slight_smile:
27. mar 2012 o 08:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 Ahoj moja..Vdaka za podporu..v brušku máme 1 morulu..len to nám zostalo..takže sme aj tak spokojnýý..a šetrím sa, no prišla som nakuknuť, či je nejaká nová tehulka.. :slight_smile:
27. mar 2012 o 08:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chmurkaxy Nestresuj moja..musíš byť kludná a veriť pozitívne...Tak nezlosť..Budeš tehulka..ved si mala už //, takže mysli len pozitívne a žiaden stres.. :slight_smile:
27. mar 2012 o 08:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 Ahoj..tak vklad bolel..ako pri prvom..a boli sme o 11:30.. :slight_smile:
A ty si o ktorj bola?
27. mar 2012 o 08:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok