Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sidlo
29. mar 2012

@bigue dakujem za info🙂 a na to hemato...ta poslali ci si mala rozum sama🙂 Sa hnevam na seba lebo ja som sa aj pytala ci nieje este nieco treba......ale oni furt len svoje☹
Mi je hrozne luto ze si si musela aj take skusit. No ide sa dalej.....tak sa drzte a keby som sa tu tak skoro neukazala tak to len preto ze mi konci PN a asi bude maaalo casu. No na IP sa urcite ozvem🙂 Drzim vam silno silno silno palce🙂
A este ma napadlo ze to hemato...je nejake specialne alebo len si mam pytat hematologicke vysetrenie?

jajka1980
30. mar 2012

@ursula5 Tak to ma teší...a prajem len to naj....aby bol hlavne zdravučky.. 😉 🙂

bique
30. mar 2012

@ursula5 ahoj, tak pokuseniu som odolala, testujem az zajtra 😀 v noci ma ale chytila strasna nadcha, z nicoho nic a dnes sa citim fakt pod psa....nejake cudne prechladnutie, ale ked je to tehu prechladnutie, nech si je 😀 teplotu nastastie nemam, iba ta hnusna nadcha a cela som akasi zoslabnuta 😖

bique
30. mar 2012

@sidlo ahoj, ja som sa pytala sama, lebo mam okolo seba par zien, ktorym pocas tehu hned po otehotneni zacne hustnut krv a predtym potracali este v uplnych zaciatkoch ze 4tt 5tt a tak...ze vlastne babenko sa chytilo ale hned aj odislo ☹ pytaj sa kvoli tehotenstvu, oni uz vedia, ake maju robit testy, ja som sa pytala u svojho gyndosa a on ma poslal na specializovane pracovisko....tak drzim palceky, nech sa podari prip. nech zistia, preco sa nedari...uz ked odstrania pricinu, urcite sa podari 😉 a mozno nikde nie je vobec ziadna chyba, iba ste nemali stastie...vidis, my nemame ziaden problem, iba vajickovody a prve KET s krasnou kvalitnou morulkou po PK nam nevysiel 😖 tak len trpezlivost a musime s pozitivnou myslou bojovat do uspesneho konca 😉

bique
30. mar 2012

@bukvickaaa ahoj, dakujeeem 😉 dnes som este testu odolala, s manzelom sme sa dohodli na zajtra 😀 este pri vklade, tak musim uz dodrzat slovo 😀 😀 😀 ale dnes uz ani asi nezaspim 😀 ty sa mas ako?

ursula5
30. mar 2012

@bique pozri je to na Teba testovať môžeš aj každý deň 😀

pufa
30. mar 2012

@bique ahoj 🙂 ja som mala v podstate rovnaké príznaky, ale ja az na 8-9 den po ET lebo som nemala PK. A dnes koncim druhý mesiac a zatial vyzerá vsetko dobre. Drzím palce! 🙂

ursula5
30. mar 2012

@bique no tak ta nádcha môže byť príznak ale aj nemusí, môj prvý príznak bolo, že ma riadne 2 dni prehnalo asi 3 x za deň a to som vedela že sa zahniezdilo 🙂

ursula5
30. mar 2012

@jajka1980 bude veď som silná a zdravá ženská, tak bude aj drobček zdravučký 🙂

bique
30. mar 2012

@pufa jeeeej, dakujem za povzbudenie 😀 ja som dnes 7den po KET a mali sme PK 😀 takze nech si je to cudne prechladnutie... 😀 😀 😀

bique
30. mar 2012

@ursula5 no mna z nicoho nic prehnalo predvcerom 😀 ale nevenovala som tomu pozornost...no uvidime zajtra 😉

sidlo
30. mar 2012

@bigue jastne mas pravdu....ono to je podla mna taky maly zazrak ked to vyjde v idealnej kombinacii vsetkych ostatnych faktrorov. No chcem mat istotu ze to nevychadza koly dovodom, z ktorymi by sa dalo nieco robit a ovplyvnit ich. Uz si testla? 🙂

pufa
30. mar 2012

@bique ja ak si dobre pamatam, som mala dokonca jednu noc zimnicu, som sa na to zobudila a zaspala som az ked som sa dotriasla 🙂 a na 9 den od ET mi bolo tak na odpadnutie, ze som mala problem zajst do obchodu. zvastne obdobie to bolo.

bukvickaaa
30. mar 2012

@bique tak to ti verim, ze sa nevies dockat testovania 🙂 je to tazke vydrzat! a zajtra dufam budu // 🙂
ja idem v utorok - 3.4. na KET, takze zas ma caka potom to nekonecne cakanie na vysledok...idem si ale vlozit uz dve embrya, takze predsa len je trosku vyssia sanca ako naposledy, ked som si davala len jedno 🙂 ty mas dve vlozene??

zuzana9285
30. mar 2012

Ahojte dievčatá Môžem sa ku vám pridať??? 🙂 Ja tiež čakám, som teraz 2. deň po ET Vkladali mi 1 expandovanú blastocystu Chcem sa opýtať, či ste pociťovali niečo po ET? Lebo ja mám trošku také jemné bolesti v podbrušku akoby išla MS, a cítim aj také jemné pichanie Kedy by bolo dobré si urobiť test ??
Nechcem skoro, aby som nebola sklamaná

zuzana9285
30. mar 2012

A ešte taká otázočka, myslíte, že každá musí špiniť po ET Lebo doktor mi povedal, že možno budem trošku špiniť, že aby som sa nezlakla, ale neopýtala som sa, že čo to špinenie má znamenať, že či je to uhniezdovanie, alebo čo Aké máte skúsenosti??

jujulinka
30. mar 2012

ahojte, ja som 8.den po ET a este som netestovala, mam z toho obavy, ale zajtra to risknem a testnem a v pondelok idem na krv. Ak teda nedostanem ms... dnes uz mam 30.dc a stale mam pocit akoby mi mali zacat, pobolieva ma v podbrusku a obcas pichne, no a prsia ma bolia od stimulacie nonstop, ale inak nic. Stale dufam, ale mam aj obavy, ci to vyjde...

bique
30. mar 2012

@pufa ano ano, aj ja mam take stavy a pocit ze sa to podarilo od 4dna po KET 😀 a ja som mala zimnicu dnes rano, ale teplota chvalabohu nikde 😀 😀 zajtra urobim testik, tak uvidime, dufam, ze ma moj 6ty zmysel neklame 😀 dakujem za infosky 😀 mna bolia aj bedrove klby , citim trosku krize, nie je to neznesitelna bolest, iba taky tlak no a ta nadcha...kycham ako maly somarik 😀 prechladenie to nie je urcite, lebo som nemala kde prechladnut a na to aj tak davam velky pozor a teraz este dvojnasobne 😉 tak dufam dufam 😉

bique
30. mar 2012

@jujulinka ahoj, ja tiez zajtra testujem, na krv idem vo stvrtok 🙂 tak drzim palce, nech najdes //...aj sebe drzim 😀 😀 😀

bique
30. mar 2012

@zuzana9285 ahoj, ja som nespinila vobec a podarilo sa nam na prvy krat 😉

bique
30. mar 2012

@zuzana9285 ked si mala PK, moze to uz byt uhniezdovanie, vela bab to takto pocituje,...skor ako na 8my 10ty den po sa neodporuca testovat, ale samozrejme sme neposlusne, tak testujeme skor, ale to este moze vyjst test falosne negativny a zazijes zbytocne sklamanie...tak len trpezlivost 😉

bique
30. mar 2012

@bukvickaaa no tak to ako keby som seba pocula 😀 my sme boli v januari na prve KET, dali sme tiez iba jedno, krasna blastocysta po PK, ale nechytilo sa nam ☹ ☹ doki odporucal dve, ale ja nie, lebo z dvojiciek som mala panicky strach...no a teraz sme tiez dali vlozit dve ...vsetky sme mali zmrazene po PK..teraz boli ze priemerne, ale to je v podstate jedno, lebo aj ked je podla nich uplne slabe, tak sa nakoniec chyti...je to asi vo vyssej moci 😉 na KET ti silno silno drzim palce, nech sa pekne zakuskaju hned ako ucitia teplo tvojho bruska 😀

zuzana9285
30. mar 2012

@bique ďakujem za odpoved, lebo som si myslela, že musím špiniť, že to znamená, že sa embryjko uhniezduje 🙂 Etše som len 2. deň po ET, ale už by som testovala....neviem ako to vydržím 🙂 A mala si nejaké zvláštne príznaky po ET, alebo si sa cítila úplne normálne??

jujulinka
30. mar 2012

@bique noo, tak si zajtra drzme palce, nech mame II ciarky 🙂

bique
30. mar 2012

@sidlo ahoj...nie, vydrzala som tu zvedavost, testnem az zajtra 😉 a mas pravdu, treba pre to urobit vsetko, vsetko co by to mohlo ovplyvnovat, vylucit...clovek potom vie, ze urobil pre to naozaj vsetko a nic nezanedbal 🙂

bique
30. mar 2012

@jujulinka jasne jasne 😀

bique
30. mar 2012

@zuzana9285 tak ja neviem, po ET som bola este po OPU strasne nafuknuta, bolelo ma cele brucho aj krize, takze ani sama neviem, co som pocitovala, viem len, ze ma podbrusko bolelo tiez ako na MS...a potom, ked nam potvrdili krvicku, tak som vlastne spatne zistila, ze keby neviem o tom, ze ich mam v brusku, tak by som si v zivote nemyslela, ze som tehu 😀 ja som vsak moje dvojicky porodila predcasne v 26tt, mam ich medzi anjelikmi a teraz sa po roku pokusame zo zmrazenych...zajtra idem testnut uz..to budem 8my den po KET 😉

makovicka53
30. mar 2012

@jajka1980 jaaaj no dobre vediet 🙂 xi.....na mna lezie nejaky virus....bleee ...ty sa mas ako?

zuzana9285
30. mar 2012

@bique a myslíš že tie bolesti v podbrušku ako pred mrchou sú v poriadku Lebo to ma trošku znepokojuje Oni sú ale také, že chvíločku sú a potom zase nie a takto sa to strieda

zuzana9285
30. mar 2012

@bique tak to ma strašne mrzí, že si musela niečo takéto prežiť ☹ Držím palce, aby ti to vyšlo Ja si ešte počkám na to testovanie Mala som PK, a niektoré babky testovali už 5.deň a ukázali sa //, ale mne sa to zdá dosť skoro

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre