• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

25. marca 2017 
@jajka1980 v pohode, môžeš mať takú chuť a to je tiež príznak tehotenstva :slight_smile: joj držím moc palčeky aby to vyšlo :wink:
2. apr 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jujulinka gratulujem :slight_smile:
2. apr 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jujulinka jej blahozelam:slight_smile: zistila si to aj skor ako ti zobrali krv?
2. apr 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam :slight_smile: no, cez vikend som si robila test a bol pozitivny, tak som verila, ze uz je to iste :slight_smile:
drzim vam vsetkym palce, nech to vyjde.
2. apr 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzanka.h :slight_smile: Super prístup...bojovať treba dalej.. :wink:
2. apr 2012 o 16:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 Vdaka za palčeky..potrebujem ich... :wink:
2. apr 2012 o 16:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 aj ja velmo drziiiim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. apr 2012 o 16:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 musime tomu verit
2. apr 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 ahojky co sa tyka tehu priznakov tak je vsetko v poriadku ale co ma stve tak som riadne ochorela totalne ma boli hrdlo a priedusky a mam aj zvysenu teplotu...najhorsie ze neviem co si mozem dat na uvolnenie...navyse chodim do prace bleeee...snad sa nic nepokazi....
2. apr 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kočky. tak dneska som po ET. podarilo sa ich vložiť až na druhý pokus. doktorka vravela že sa tie moje dvojčatá už teraz bili v striekačke takže mám veľkú šancu že sa chytia. Strašne v to dúfam.
2. apr 2012 o 17:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kristina81 suuuper..no vidis, vsetko bude ok, verim tomu :wink: :grinning: aspon bude po tej neistote, lebo ta je asi najhorsia :wink: :angry:
2. apr 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vvia co mate vsetky s tym ohss? budte radi, ze ho nemate, ved to je brutal...plno bab ho nemalo a ostali tehu a medzi nimi aj ja, dokonca s dvoma...a ziaden ohss :wink:
2. apr 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jujulinka jeje...tak vidiiiiis...ja som to vedelaaaa :grinning: :grinning: :grinning: gratulujem, drzim palceky, nech to bezi dalej ako ma, pekne priberajte...juchuuuu :grinning: ja si beriem nejake tie tehu virusiky, mne sa teda ziiidu :grinning:
2. apr 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzanka.h :frowning2: ja mi to luto, ale este stale nic nie je stratene, nadej zomiera posledna....pojdes na krv? treba ist v kazdom pripade, lebo je vela takych, co aj normalne krvacaju a tehu prosperuje dalej... :wink: ja som nespinila ani nekrvacala a aj tak nic z toho naposledy nebolo :unamused:
2. apr 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique lebo ja mam ohss a vraj ak zena neostane tehotna tak ustupuje, ale ja netusim ci je to pravda
2. apr 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique a mala si nafuknute brucho alebo pocit, alebo nieco pri zransfere? lebo ja sa vobec necitim tehu a dokonca mi aj sfuklo brucho. vcera som skoro nocovala na wcku a dnes je to v norme... velmi sa bojim
2. apr 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique idem na krv po veľkej noci :slight_smile:
2. apr 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jajka1980 @ursula5 ahojte babulky...tak bolenie hlavy poobede preslo, len mne je stale nejak divne na zaludku...ja som myslela, ze to z tej hlavy, ale ocividne nie :unamused: dnes mam normalne termin MS, uz vcera som dost citila podbrusko, citim aj dnes, nespinim, nekrvacam, ale to tak bolo aj v januari...no a ta hnusna nadcha nie a nie prejst :unamused: a s tym zaludkom to mam tak, ze stale mam pocit, s prepacenim, ze sa mi chce grgat, ale nic, len ma to tlaci v krku, uz som si aj bublinky dala, nech to pretravi ci co, ale ono nic :unamused: no dufam, ze hlava uz bolet nebude, lebo bolo to fakt hnusne, aj v noci som sa budila na to, ze mi ide vybuchnut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ursula5
@jajka1980 ahojte :slight_smile: tak pekne tu jedna druhej pistete, podporujete jedna druhu :slight_smile: krásne :slight_smile: ja stimulujem 5. den, a od zaciatku ma boli hlava, pri prvej IVF ma bolela len chvilu, a nie vkuse... :( dneska som bola na kontrole, povedala ze zatial sa zacalo tvorit len jedno vajicko, to sa rozbehne este, vsak? lebo jedno je velmi malicko... trosku som zostala :( , ale verim ze ked idem v stredu, uz povie, ze zacinaju aj ostatné... :slight_smile: drzim vám palce, jajka lez a lez :slight_smile: uzivaj si :slight_smile: stou chuto zeleza v ustach... to mala kamaratka na zaciatku tehotenstva/otehotnela sice prirodzene, ale mala to/ :slight_smile: takze ver, viera robi vela... aj ja sa snazim verit, ze tentokrat to vyjde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. apr 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vvia nie je to pravda :wink: a nie je pravda, ze ET je uspesny aj ked sa zhorsuje...niektore baby po zhorseni ostali tehu a niektore nie :angry: kazda sme ina, nesleduj to a mysli na to, ze sa to podarilo :grinning: :grinning: :grinning: drzim silno silno labky :grinning:
2. apr 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vvia ja som vobec necitila, ze som tehu :wink: ked som urobila zo zvedavosti test a boli tam //, skoro som odpadla, ze neveriiiim :grinning: kazda sme ina...ja som mala brutal nafuknute brucho, boleli ma z toho strasne krize, ale to este z tej OPU, ja som to dost zle znasala, strasne ma potom bolelo podbrusko, mala som zimnicu a pila som hektolitre vody, tak to brucho bolo asi z toho... :confounded: neboj, bude to ok
2. apr 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bique no ja som to iste krize neskutocne, nafuknuta a vela vody. ale po vcerajstom ET nic teda minimalne
2. apr 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka.h tak treba verit :wink: kamoska je v 21tt a do 13tt nevedela, ze je tehu, ani ju to nenapadlo, MS mala tak, ze prve tri mesiace normalne krvacala a k dokimu isla s tym, ze ju strasne bolia prsia, ze nech ju vysetri, lebo ze to nie je normalne a on jej ich prehmatal, ze vsetko je ok, ze to moze byt hormonalneho povodu, tak ze skontroluje este maternicu a vajecniky ultrazvukom a zobral jej krv na hormonalny profil, lebo ona mu samozrejme nadiktovala, ze posledna MS jej skoncila pred tyzdnom...no a ked jej robil ultrazvuk, tak kuka a kuka a on ze, ved vy ste asi v 13tt :grinning: :grinning: :grinning: a ona, ze si z nej robi srandu, tak jej otocil monitor a tam baboooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to iny sok bol...takze stava sa vsetko :wink:
2. apr 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@vvia ale ved na ET si bola iba vcera, to sa nestihlo este ani poobzerat, kde sa pekne zakusi :grinning: takze este aby sa ti to nezhorsilo, lebo vraj sa to zhorsuje po uhniezdeni....no, nezelam ti ten ohss :wink: iba aby sa babo/baba poriadne zakuskali...nic to neznamena, iba to, ze je to po transfere ok :wink:
2. apr 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique ahojky, ja som tiez treti den po ET a mozem sa prihlasit na sutaz v grgani. neurobime nejake oblastne kolo Mamina ma talent? :slight_smile:)
ps baby, vsak ste aspon niektora unavena?! ja sa citim, ako keby som dve fury dreva porubala ...
2. apr 2012 o 19:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@elapp hehe, no stalo by to za to, ten talent :grinning: to by bol teda super program :grinning: ja som bola strasne unavena, ked som bola tehu, teraz som tiez, ale nie az tak, lebo chodim skoro spinkat, neskoro vstavam a cez den tiez sem tam zdriemnem :grinning:
2. apr 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bique bola si unavena tak skoro po ET? ja som bola sice aj ked som zacala stimulovat, ale potom to preslo ... a teraz je to tu spat :slight_smile:
2. apr 2012 o 19:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makovicka53 ahooooooooj makovicka :slight_smile: . si po KET? kedy si mala? ja v piatok :grinning: . tak zase naraz budeme cakat :grinning: ?
2. apr 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique jej dakujem mna potesi kazda sprava kt. mi vyvrati moje pochybnost. jaaj uz chcem o nich vediet ako sa maju. dufam ze sa maju dobre. :D
2. apr 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bique ak nebude vsetko ok,tak bojujeme dalej. :wink:
2. apr 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok