Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

javi37
18. jún 2012

@ria191 Dotyčný gynekológ moju kamošku vystrašil na smrť, že je to mimomaternicové tehotenstvo a vôbec nikdy ani nebolo. Iba nahlas vyslovil svoju domnienku bez výsledkov a podkladov. Mi plakala celý víkend. A takto od neho vždy idem aj ja, s plačom a aj tak vždy nakoniec dopadnú výsledky fajn. Niekedy roumýšľam nad tým, že ho aj vymením, ale zase pozná už môj zdravotný stav a celú našu genézu, tak mi to je aj ľúto.

cora41
18. jún 2012

@javi37 tak si urob test cim skor a uvidis, ze Ta to ukludni🙂 a daj nam vediet vysledky

lukaxxx
18. jún 2012

@javi37 len si predstav, že ak otehnotnieš /čo ti zo srdca prajem, aby si už teraz tehotná bola/ tak ta bude strašiť pri každej kontrole.. najdi si lekara optimistu ! 🙂

ria191
18. jún 2012

@javi37 sa mi páči tvoj postoj. Už ho poznáš tak ho berieš s rezervou. Ak je fakt dobrý odborník a diagnostik tak ho nemeň, lebo takých je málo 🙂. Ja keď idem k môjmu tak mu vždy dopredu poviem, čo zlé mi dnes nájde hi hi a tomu sa už smeje 🙂

javi37
18. jún 2012

@lukaxxx Máš pravdu, neviem načo ho obhajujem 🙂 .

ria191
18. jún 2012

@lukaxxx , @javi37 baby ak takého nájdete tak mi dajte vedieť 🙂 🙂 🙂 aj ja by som rada vymenila 🙂 🙂 🙂

gooobi
18. jún 2012

@javi37 aj mna drzia v napati uz tyzden.....11 den som mala HCG31, 14 den 111....a zajtra idem zas...ale ciarka silnie tak len dufam ze sa neskor uhniezdilo a teraz pekne rastie....

javi37
18. jún 2012

@gooobi Tam je progresia už poriadna 🙂 , to sa neboj, veď HCG rastie ukážkovo 🙂.

jajus18
18. jún 2012

@ria191 ahoj,ano v Prahe robia aj ine vysetrenia na protilatky,treba skusit.aj my sme nad tym rozmyslali,ale kedze som mala aj pri predchadzajucich ivf-kach prednison,tak v tom nevidim problem.ved tak ci tak by mi len ten prednison predpisali....tak uvidime ci sa do tretice podari 😉

cora41
18. jún 2012

@lukaxxx ahoj, aj ja som dnes 6 den, ale po KET, zatial ziaaadne priznaky a ani som nerobila ziadny test a ani nebudem, lebo minule som testovala od 5 dna a bola som smutna presmutna... a ani to nevyslo...Ja som teraz druhy krat, prvy krat ET a teraz KET. Prvy krat sme si dali jedno a teraz dve, avsak iba jedno teraz bolo silnejsie a kvalitejsie, takz ani teraz necakam velky uspech....a Ty ako? Prvy krat? Uz si testovala? Mas priznaky?

lukaxxx
18. jún 2012

@cora41 ahoj, ja som 2x na IVF , prvýkrát to skončilo biochemickým tehu, vkladali mi vždy dve embryjka po PK, príznaky nemám okrem občasného (stále zriedkavejšieho pichnutia) žiadne.. čo ma dosť desí , ale nič iné mi neostáva len čakať...testnem najneskôr v stredu ráno.. krv mám už v piatok, takže už to dlho nepotrva a budem vedeiť na čom som 😒

gooobi
18. jún 2012

@javi37 heh aj ja som myslela..ale chcu este jeden test 19 den...tak dufam ze robia niaku studiu😉 preto so mnou cvicia...🙂

javi37
18. jún 2012

@gooobi Tak poznáš doktorov, tiež potrebujú mať podklady 🙂. Štúdia si ukážková, neboj 🙂 .

cora41
18. jún 2012

@lukaxxx ja tiez testnem najskor v stredu a na krv mam ist az v pondelok... Ak bude negativny, tak testnem este v piatok a ked aj to bude negativne, tak cez vikend sa budem tvarit, ze to nevyslo a pojdem sa aspon bicyklovat 🙂

lukaxxx
18. jún 2012

@cora41 musí nám to výsť 🙂 koľko máš rokov Cora?

ria191
18. jún 2012

@jajus18 budem ti veľmi držať palce nech je tento tretí pokus posledný 🙂 🙂 🙂 . Mne sa tiež nechce trepať do Prahy, ale keďže mi to vyšlo negatívne tak mi na slovensku nikto nedá prednison len tak. Neviem prečo v čechách to dávajú automaticky a tu nie. Človek nič nechce podceniť a chce urobiť pre to všetko, aby sa to podarilo, ale na slovensku nás a aj doktorov brzdia poisťovne. Veľa vyšetrení je pre nich zbytočných a robia ich niekedy už keď je neskoro 😉 .

jajus18
18. jún 2012

@ria191 dakujem ti,snad to tento krat vyjde. 😉 no skoda,ze dr.v centrach nas najskor poslu na ivf,bez toho aby sme mali taketo vysetrenia porobene ☹ vediet o tychto vysetreniach tak sa tak lahko do ivf nepustim.ty uz mas podanu ziadost?

apple7
18. jún 2012

ahojte,cakam na schvalenu ziadost od dovery, kolko to asi trva? nevie nahodou niekto tel cislo, kde to mozem urgovat? dakujem

anitram8881
18. jún 2012

@javi37 hm, rano som bola na krv, ale vysledky este nemam. Lekarka tam nic nevidela a menzes je taky silny, ze to je bez sance! ☹ no nic, skusime v septembri 2.IVF. Tebe drzkam palce, nech to vyjde.

ria191
18. jún 2012

@jajus18 nie ešte váham predsa len je to posledný pokus tak sa aj (dosť) bojím. Chcem si dať vyšetriť trombofilné mutácie aj imunológiu a až potom si podám žiadosť ovšem ak poisťovne zas niečo nevymyslia, lebo sa mi zdá, že sú dlhšie čakacie doby na schválenie žiadostí. A neviem či nezmením centrum ale neviem si na slovensku vybrať iné. Jedine čo viem, že asi v septembri vyskúšam Reprofit Brno

cora41
18. jún 2012

@lukaxxx ja uz 42, takze riadna stara supa 🙂

lukaxxx
18. jún 2012

@cora41 o to viac ti budem držať palce! ja tiež nie som najmladšia, o pár mesiacov budem mať 37..

jajus18
18. jún 2012

@ria191 Tak,ano treba si to poriadne premysliet,ja uz mam urobene asi vsetko,tak uz som nemala nad cim rozmyslat...do akeho centra si chodila?mne schvalili ziadost stale tak do 3-4tyzdnov,mam doveru.Baby si chvalia to Brno,ved uvidis ako ti dopadnu vsetky vysetrenia 😉

ria191
18. jún 2012

@jajus18 ja som chodila do Heliosu v Martine, ale bola som spokojná aj keď som si musela nejaké vyšetrenia vypýtať. To bude skôr v poisťovniach. Aj mne schválili žiadosť veľmi rýchlo, ale to bolo minulý rok. Teraz čo píšu kočky tak že vraj im to trvá dlhšie. Máš pravdu s tým Brnom. Vlastne pred 1. IVF som bola na konzultácii aj v Martine aj v Brne, ale rozhodla som sa pre Martin. Tak teraz je rad na Brno 🙂 🙂 🙂 . Tak veľa šťastia a hlavne krásne koľajničky 🙂

ivka3901
18. jún 2012

@ria191 AHOJ kde ste boli v Brne?aj my sme boli raz na konzultáciív v REPROFITE a bol tam taký mladý fešák dochtor a veľmi optmisticky na mňa posobil,ale aj tak sme sa ešteraz rozhodli pre Bratislavu a vyzerá to tak,že možno nás to BRNO počká 😒

makovicka53
18. jún 2012

@gelinka75 no super ja so dnes preventivne volala do poistovne a je tomu 3 tyzdne uz to mam sice schvalene ale vraj to usi podisat este jedna osoba cize mi povedala ze mozno tyzden mozno dva mozno 3 ty kokos oni tam maju casu...otras a to len jeden podpis

cora41
18. jún 2012

@ivka3901 ahoj moja? ako vyzeras? Uz si testovala? Alebo pockas do krvicky? Drz sa

cora41
18. jún 2012

@lukaxxx kedy budes testovat? Ja mam taky chut, no povedala som si, ze nejdem ani okolo lekarne a kedze nemam doma testy, tak som v suchu 🙂

gelinka75
18. jún 2012

@makovicka53 no ja som to tak mala a ked to podpise ta jedna osoba, ta este 4 tyzdne budes cakat kym to poslu do car 😠 je to na hlavu, mne este hovorila, ze nevie kde mam ziadost, ze asi na nu zabudli a potom mi volala, ze sa nasla u asistentky, ze odisla od nich, pricom do car nedorazila, nakoniec, ze posle sken, tak poslala sken do centra, moj original bohvie kde je, to som sa nikdy nedozvedela

ivka3901
18. jún 2012

@cora41 ahojky 🙂 prečo sa pýtaš ako vyzerám?či len tak 🙂 no už som testovala,ale som dneska 7 deň po et a mala som vložené jedno 6 bunkové embryjko a to je málo podľa mňa 😒 takže veľkém šance tomu nedávam ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre