• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

17. januára 2017 
@ria191 Dotyčný gynekológ moju kamošku vystrašil na smrť, že je to mimomaternicové tehotenstvo a vôbec nikdy ani nebolo. Iba nahlas vyslovil svoju domnienku bez výsledkov a podkladov. Mi plakala celý víkend. A takto od neho vždy idem aj ja, s plačom a aj tak vždy nakoniec dopadnú výsledky fajn. Niekedy roumýšľam nad tým, že ho aj vymením, ale zase pozná už môj zdravotný stav a celú našu genézu, tak mi to je aj ľúto.
18. jún 2012 o 12:33  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javi37 tak si urob test cim skor a uvidis, ze Ta to ukludni:slight_smile: a daj nam vediet vysledky
18. jún 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javi37 len si predstav, že ak otehnotnieš /čo ti zo srdca prajem, aby si už teraz tehotná bola/ tak ta bude strašiť pri každej kontrole.. najdi si lekara optimistu ! :slight_smile:
18. jún 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javi37 sa mi páči tvoj postoj. Už ho poznáš tak ho berieš s rezervou. Ak je fakt dobrý odborník a diagnostik tak ho nemeň, lebo takých je málo :slight_smile:. Ja keď idem k môjmu tak mu vždy dopredu poviem, čo zlé mi dnes nájde hi hi a tomu sa už smeje :slight_smile:
18. jún 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukaxxx Máš pravdu, neviem načo ho obhajujem :slight_smile: .
18. jún 2012 o 12:38  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukaxxx , @javi37 baby ak takého nájdete tak mi dajte vedieť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj ja by som rada vymenila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. jún 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@javi37 aj mna drzia v napati uz tyzden.....11 den som mala HCG31, 14 den 111....a zajtra idem zas...ale ciarka silnie tak len dufam ze sa neskor uhniezdilo a teraz pekne rastie....
18. jún 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gooobi Tam je progresia už poriadna :slight_smile: , to sa neboj, veď HCG rastie ukážkovo :slight_smile:.
18. jún 2012 o 13:05  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ahoj,ano v Prahe robia aj ine vysetrenia na protilatky,treba skusit.aj my sme nad tym rozmyslali,ale kedze som mala aj pri predchadzajucich ivf-kach prednison,tak v tom nevidim problem.ved tak ci tak by mi len ten prednison predpisali....tak uvidime ci sa do tretice podari :wink:
18. jún 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukaxxx ahoj, aj ja som dnes 6 den, ale po KET, zatial ziaaadne priznaky a ani som nerobila ziadny test a ani nebudem, lebo minule som testovala od 5 dna a bola som smutna presmutna... a ani to nevyslo...Ja som teraz druhy krat, prvy krat ET a teraz KET. Prvy krat sme si dali jedno a teraz dve, avsak iba jedno teraz bolo silnejsie a kvalitejsie, takz ani teraz necakam velky uspech....a Ty ako? Prvy krat? Uz si testovala? Mas priznaky?
18. jún 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cora41 ahoj, ja som 2x na IVF , prvýkrát to skončilo biochemickým tehu, vkladali mi vždy dve embryjka po PK, príznaky nemám okrem občasného (stále zriedkavejšieho pichnutia) žiadne.. čo ma dosť desí , ale nič iné mi neostáva len čakať...testnem najneskôr v stredu ráno.. krv mám už v piatok, takže už to dlho nepotrva a budem vedeiť na čom som :unamused:
18. jún 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javi37 heh aj ja som myslela..ale chcu este jeden test 19 den...tak dufam ze robia niaku studiu:wink: preto so mnou cvicia...:slight_smile:
18. jún 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gooobi Tak poznáš doktorov, tiež potrebujú mať podklady :slight_smile:. Štúdia si ukážková, neboj :slight_smile: .
18. jún 2012 o 13:22  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukaxxx ja tiez testnem najskor v stredu a na krv mam ist az v pondelok... Ak bude negativny, tak testnem este v piatok a ked aj to bude negativne, tak cez vikend sa budem tvarit, ze to nevyslo a pojdem sa aspon bicyklovat :slight_smile:
18. jún 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 musí nám to výsť :slight_smile: koľko máš rokov Cora?
18. jún 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajus18 budem ti veľmi držať palce nech je tento tretí pokus posledný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Mne sa tiež nechce trepať do Prahy, ale keďže mi to vyšlo negatívne tak mi na slovensku nikto nedá prednison len tak. Neviem prečo v čechách to dávajú automaticky a tu nie. Človek nič nechce podceniť a chce urobiť pre to všetko, aby sa to podarilo, ale na slovensku nás a aj doktorov brzdia poisťovne. Veľa vyšetrení je pre nich zbytočných a robia ich niekedy už keď je neskoro :wink: .
18. jún 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 dakujem ti,snad to tento krat vyjde. :wink: no skoda,ze dr.v centrach nas najskor poslu na ivf,bez toho aby sme mali taketo vysetrenia porobene :frowning2: vediet o tychto vysetreniach tak sa tak lahko do ivf nepustim.ty uz mas podanu ziadost?
18. jún 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,cakam na schvalenu ziadost od dovery, kolko to asi trva? nevie nahodou niekto tel cislo, kde to mozem urgovat? dakujem
18. jún 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javi37 hm, rano som bola na krv, ale vysledky este nemam. Lekarka tam nic nevidela a menzes je taky silny, ze to je bez sance! :frowning2: no nic, skusime v septembri 2.IVF. Tebe drzkam palce, nech to vyjde.
18. jún 2012 o 14:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajus18 nie ešte váham predsa len je to posledný pokus tak sa aj (dosť) bojím. Chcem si dať vyšetriť trombofilné mutácie aj imunológiu a až potom si podám žiadosť ovšem ak poisťovne zas niečo nevymyslia, lebo sa mi zdá, že sú dlhšie čakacie doby na schválenie žiadostí. A neviem či nezmením centrum ale neviem si na slovensku vybrať iné. Jedine čo viem, že asi v septembri vyskúšam Reprofit Brno
18. jún 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukaxxx ja uz 42, takze riadna stara supa :slight_smile:
18. jún 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 o to viac ti budem držať palce! ja tiež nie som najmladšia, o pár mesiacov budem mať 37..
18. jún 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Tak,ano treba si to poriadne premysliet,ja uz mam urobene asi vsetko,tak uz som nemala nad cim rozmyslat...do akeho centra si chodila?mne schvalili ziadost stale tak do 3-4tyzdnov,mam doveru.Baby si chvalia to Brno,ved uvidis ako ti dopadnu vsetky vysetrenia :wink:
18. jún 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajus18 ja som chodila do Heliosu v Martine, ale bola som spokojná aj keď som si musela nejaké vyšetrenia vypýtať. To bude skôr v poisťovniach. Aj mne schválili žiadosť veľmi rýchlo, ale to bolo minulý rok. Teraz čo píšu kočky tak že vraj im to trvá dlhšie. Máš pravdu s tým Brnom. Vlastne pred 1. IVF som bola na konzultácii aj v Martine aj v Brne, ale rozhodla som sa pre Martin. Tak teraz je rad na Brno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Tak veľa šťastia a hlavne krásne koľajničky :slight_smile:
18. jún 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 AHOJ kde ste boli v Brne?aj my sme boli raz na konzultáciív v REPROFITE a bol tam taký mladý fešák dochtor a veľmi optmisticky na mňa posobil,ale aj tak sme sa ešteraz rozhodli pre Bratislavu a vyzerá to tak,že možno nás to BRNO počká :unamused:
18. jún 2012 o 16:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 no super ja so dnes preventivne volala do poistovne a je tomu 3 tyzdne uz to mam sice schvalene ale vraj to usi podisat este jedna osoba cize mi povedala ze mozno tyzden mozno dva mozno 3 ty kokos oni tam maju casu...otras a to len jeden podpis
18. jún 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 ahoj moja? ako vyzeras? Uz si testovala? Alebo pockas do krvicky? Drz sa
18. jún 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukaxxx kedy budes testovat? Ja mam taky chut, no povedala som si, ze nejdem ani okolo lekarne a kedze nemam doma testy, tak som v suchu :slight_smile:
18. jún 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 no ja som to tak mala a ked to podpise ta jedna osoba, ta este 4 tyzdne budes cakat kym to poslu do car :angry: je to na hlavu, mne este hovorila, ze nevie kde mam ziadost, ze asi na nu zabudli a potom mi volala, ze sa nasla u asistentky, ze odisla od nich, pricom do car nedorazila, nakoniec, ze posle sken, tak poslala sken do centra, moj original bohvie kde je, to som sa nikdy nedozvedela
18. jún 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 ahojky :slight_smile: prečo sa pýtaš ako vyzerám?či len tak :slight_smile: no už som testovala,ale som dneska 7 deň po et a mala som vložené jedno 6 bunkové embryjko a to je málo podľa mňa :unamused: takže veľkém šance tomu nedávam :frowning2:
18. jún 2012 o 17:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok