Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

misik1
autor
2. okt 2008

vitaj vladimira v klube cakateliek...
🙂

dicinka1
2. okt 2008

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PRE MOJU VLADIMIRKU 🙂

katy2
2. okt 2008

ale sa nas tu pozbieralo.....

dicinka1
2. okt 2008

ja som tehulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

vladimira1
2. okt 2008

dakujem za privitanie....vsetkym 🙂

vladimira1
2. okt 2008

tesime sa s tebou dicinka 🙂

katy2
2. okt 2008

dici, si tehulka ale cakatelka na ine veci..... na krv, na sono, na ....... stale uz len budes cakat..... 😵 😵

vladimira1
2. okt 2008

ste tu vsetky na PN, neviem dokedy budem doma.....co myslite je riziko ist do prace po 7 dnoch po prenose?

vladimira1
2. okt 2008

dici budes cakat na prve slovo, krok dietata, na prve nechcem nebudem nemam ta rada prve rande pubertu............preco sa vobec na to tak tesime? 🙂 🙂 🙂

misik1
autor
2. okt 2008

ja som nesla do prace, potom by som si nadavala...ale zalezi velmi od toho co robis..za PC by som to zvladla, tak ako aj teraz sedim.... 🙂

katy2
2. okt 2008

ja som na PN a chcela som ist po tyzdni do prace a moj gyndos ma nechce pustit..... ze mam peknje oddychovat.... a ze ked to vyjde, tak uz ma do roboty nepusti.....

dicinka1
2. okt 2008

vladimira,moja mama ma kolegu...jeho zena mala uspesne ivf...ale po 2 mesiacoch nastupila do prace..a buuuum..potratila..neriskuj!ostan doma...a dockas sa maleho pokladiku 😉

vladimira1
2. okt 2008

ja neviem sedim za pc ale mam psychicky narocnu pracu......velmi, v kuse som v strese a pod tlakom.......nechcem nieco zanedbat, co si budem vycitat.........ale doma neobsedim.......popolidni idem aspon do kniznice doplnit zasoby 🙂

misik1
autor
2. okt 2008

tak ostan doma, nech sa nestresujes a rob nieco z domu

ufko
2. okt 2008

ahojcek kocky ..
prave mi volal doki a ze som, ale hcg je slabe iba 93 jednotiek
v pondelok mam ist opat na krv a bude ma sledovat..
takto presne to bolo aj ked som bola na 1IVF.. prve hcg vtedy bolo len 56 jednotiek.. teraz je to o cosi viac, ale..
mam slzy na krajicku
nemate so stupajucim hcg skusenosti ?? viem, ze to ma stupat dvojnasobne, ale...nieco viac ci neviete..
budem vdacna..

zulka29
2. okt 2008

Ufko, prestaň a teš sa 😉 . Koľký si deň poo ET? 14-ty? HCG by sa malo každý deň zdvojnásobovať myslím.

ufko
2. okt 2008

dakujem zulka.. presne 14 den..doki povedal, ze po 14 dnoch by dobra tehotnost mala mat okolo 200 jednotiek.. ja mam necelu polovicu..
vies bojim, ze to bude ako prvy krat.. do 8 tt ma sledoval krv mi bral kazdy piaty den a cakal ci sa na poslednom ult ukaze nieco... a nic nebolo a bol z toho zamlknuty potrat.. ☹

zulka29
2. okt 2008

Ufko, áni je pravda, že je to menej a sama máš už jeden negatívny zážitok. Povedaz si, že lepšie ako nula a ver že sa to tentokrát bude vyvýjať dobre a embryjko sa len neskôr zahniezdilo. Skús byť v čo najväčšom kľude. Držím ti palčeky na pondelok 🙂 . Boli tu kočky aj s nižším HCG na 14 deň a už majú malinké 😉

misik1
autor
2. okt 2008

ufko tak uz mas spravy...ako citam tak sa ti velmi nepozdavaju, ale nebij....neviete baby bola tu kdesi tabulko, ze na ktory den ma byt kolko hcg..skusim pohladat.......drzim palce...to je zrohne byt furt v napati... 😒

ufko
2. okt 2008

dakujem babulky za pozitivne vase myslienky 😵 doki povedal, ze by som mala mat cca 200 jendotiek..a ma tostupat dvojnasobne.. takze teraz v podstate treba fakt uz len cakat a cakat a cakat..

to je to najhorsie..cas je momentalne moj uhlavny nepriatel🙂 musim sa zamestnat niecim co ma bavi..

misik1
autor
2. okt 2008

ufko pozrela si tabulky? ved si v priemere... 🙂

zulka29
2. okt 2008

Ufko, aj keby si mala HCG 200 aj tak musíš stále čakať, na 1 UTZ, na srdiečko, na výsledky, pôrod...stále je to iba o čakaní 😉

katy2
2. okt 2008

ufko, drzim palce 🙂
ako vravi zulka, boli tu aj ine babenky, co mali po ET nizke hcg a dopadlo to dobre 😉

zulka29
2. okt 2008

bolí ma strašne mrchovsky bruško a začínam špiniť ☹ 😔 ach jaj....do riti...prepáčte 😠

katy2
2. okt 2008

zulka.... drz sa... este to nemusi znamenat nic zle.... ale jasne je dobre pripravit sa na vsetko.... uz to vydrz do zajtra..... strasne ti drzim palce...... 🤐 🤐 🤐

zulka29
2. okt 2008

Katy, ja viem, je mi to už jedno, už nevládzem 😔 . Možno je to v pohode, možno aj dobré ak sa to nespustí...možno zlé, kto vie.... 😅

katy2
2. okt 2008

prajem ti vela sily..... a zajtra uz budes vediet na com si..... dufam, ze sa budes len tesit..... 🤐 🤐 🤐 strasne ti to prajem.....

pipka
2. okt 2008

zulik, pamatas sa, aj ja som krvacala den pred testom...a hanka uz spi vedla mna 😵 😵 😵
nestresuj, a pockaj na zajtra, straaaasne vam to vsetkym prajem 😉

zulka29
2. okt 2008

Pipi, ja viem, čakám 😅 ...bojí ma bjuško ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre