Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

tamaris
25. jún 2012

Samozrejme este nie je nic iste a stat sa moze kedykolvek cokolvek, takze sa tesim velmi velmi opatrne. Myslim na vas dievcata a hlavne nech sme zdrave ( aj dusevne 🙂 ) O dva tyzdne idem na sono a zase dam vediet.

leontinka27
25. jún 2012

baby mam otazku co stoji vo vasom centre KET ALE ZMRAZENIE A ROZMRAZENIE A AJ USKLADNENIE NA ROK
DAKUJEM

jomini
25. jún 2012

@leontinka27 ahoj, v GF je KET 130 a mrazenie, uskladnenie na rok 160, rozmrazenie sa neplati..asi to zahrna KET, kolko to je u vas?

leontinka27
25. jún 2012

@jomini JA FERTI a mna by to vyslo myslim cca 500 aj so zmarzenim na rok. teda spon dufam ze som to dobre pochopila

leontinka27
25. jún 2012

@jomini no u vas je to teda o dost lacnejsie myslim. lebo 130 nieje az tak vela

jomini
25. jún 2012

@leontinka27 uff, to je dost, ja som to platila teraz a bola som prekvapena, spolu 290 eur a za lieky na ket som nedoplacala nic.

leontinka27
25. jún 2012

@jomini fiha ja tomu neda nechapem vo ferti je zasa lacnejsi et. a tych 290 si platila za co konkretne? za ket a mrazenie a rozmrazenie?

jomini
25. jún 2012

@leontinka27 ides na ket? ja by som mala ist asi v piatok, este stale chodim na kontroly 😒
Celkovo som si myslela, ze GF je drahy a nakoniec nas ivf vyslo cenovo fajn.

alex81
25. jún 2012

@annamary27 Ahojcek, myslim na teba ... 😵

leontinka27
25. jún 2012

@jomini no prave si pisem z babamy na stranke ferti. mozno som to ja zle pochopila.ale nam ostalo len jedno embryo a to je velmi mala pravdepodobnost ze prezije rozmrazenie. baby mali 7 embryii prezilo rozmrazenie len jedno a ani to sa neuchytilo..tak preto zistujem co a ako. nie na ket nejdem az v septembri by som chcela ist na druhe ivf. teraz nam to nevyslo. od soboty krvacam ako diva zajtra idem na krv hcg. ☹

jomini
25. jún 2012

@leontinka27 zvazovali sme ferti, kedze je lacnejsie..no GF ma vysiel asi rovnako. Tych 290 je spolu (160 za zrazenie a uskladnenie na rok a 130 bude za KET), rozmrazenie si GF neuctuje, podla mna by mal byt v cene KET.

leontinka27
25. jún 2012

@jomini vo ferti sa zasa neplati za KET. PLATI SA ZA MRAZENIE A USKLADNENIE ALE MNE CO VYSVETLOVAL AJ ZA ROZMRAZENIE.CAKAM CO MI HOLKY ODPOVEDIA U NAS

jomini
25. jún 2012

@leontinka27 este nic nie je stratene, ja som pri tehu mala este jeden cyklus ms, az potom mi vysiel pozitivny test 😒 ..no nedobacovali sme to uplne do konca

leontinka27
25. jún 2012

@jomini ved to ze ked krvacas tak uz je znak ze nieje nieco v poriadku.....a tiez si bola po ivf??? neboj nabuduce sa nam to podari

jomini
25. jún 2012

@leontinka27 bola, no ivf bolo negativne. To moje krvacanie bolo moje prve a posledne prirodzene tehu

leontinka27
25. jún 2012

@jomini to mi je luto...aj ja som z toho teraz este zdrvena ale dostanem sa z toho.musim.este mam dve sance na Slovensku. druhy sa podari.musis verit.mne sa prirodzene nepodarilo a to som bola na laparoskopii a som myslela ze sa mi to po nej podari a nic.

jomini
25. jún 2012

@leontinka27 verim, budeme tehulky a hotovo 🙂 drzim palceky, viem, ze to teraz je tazke.

leontinka27
25. jún 2012

@jomini aj ja verim len som to necakala ze by sa to nemohlo podariť. ja to uz predichavam ale mm je nestastny. som nemyslela ze to bude tak zle znasat. tento pokus sa nam podari a hotovo presne

kuspitka
25. jún 2012

ahojte.tak uz len ,aby zavolali a povedali,kedy picham gonal a ide sa dalej..

kuspitka
25. jún 2012

@leontinka27 moja mne prezilo rozmrazenie jedno embrio aj mi ho vlozili ,len sa nejako neujalo..

leontinka27
25. jún 2012

@kuspitka no to je fakt smutne.ja som sa bala tiez ze jedno by rozmrazenie ani neprezilo. kam chodis do centra???

kuspitka
25. jún 2012

@leontinka27 Iscare chodím,ale pred tým Helios.

bique
25. jún 2012

@alibabaa ahoj...ja idem na kontrolu este iba po 5tej injekcii menopuru...som zvedava, ako dopadne ultrazvuk a kedy bude OPU 😖 takze idem na 6ty den od zacatia stymulky....s prsiami je to tak aj s bradavkami, ze mne sa zacali menit az okolo 10tt...dovtedy som ziadne zmeny na prsiach nepozorovala, len potom z nicoho nic rychlo narastli, bradavky sa zvacsili a zruzoveli 😀 😀 a po ET aj KET je vela falosnych priznakov od tych hormonov co papame, lebo tie nam simuluju zacinajuce tehotenstvo...najlepsie je nepozorovat sa, byt v pohode a robit nieco co nas tesi...aka som mudra teraz, nie? 😀 vsak pockaj za 2 tyzdne, ked uz aj ja budem cakat na vysledok 😀

kuspitka
25. jún 2012

@bique ty kde chodis do centra?
mne dnes povedia ,kedy pichat a kedy pojdem do centra

jomini
25. jún 2012

@leontinka27 neboj, zajtra uz bude lepsie, aj u nas moj mm plakal a bol velmi sklamany, tiez som to necakala..tak vidiet, ze su to uzasni manzelia a coskoro budu super tatinkovia 🙂

bique
25. jún 2012

ja KE-Spln....v stredu kontrola, som zvedava, kedy odber...ale uz to zacinam citit...ja picham menopur 😕

leontinka27
25. jún 2012

@jomini no zajtra asi nie lebo zajtra idem na krv. potvrdit to koli centru aby som im mohla zavolat a dohodnut dalsi postup. no fakt su zlaty len mne to robilo zle ze bol nestastny tak som sa ja musela navonok chovat ze uz som ok ale vo vnútri mi bolo nanic. ja dufam ze budu a coskoro. kedy ides na dalsi pokus?

jomini
25. jún 2012

@leontinka27 my sme si spolu poplakali, ☹ teraz idem na KET a co dalej, zavisi od vysledku

kuspitka
25. jún 2012

@bique a ty si aku dávku picháš a ,koľko máš folikul?

leontinka27
25. jún 2012

@jomini dufam ze sa to podari som pocula ze pri ket je vacsia uspesnost......kedy ides?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre