Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

timmka
26. jún 2012

@majka2309 no ja si myslim, ze je to pekne hcg, nemusis sa bat, len utrogestan teraz nemozes vysadit, ber ho az do 12tt, aj ked ti herman povie aby si ho vysadila

majka2309
26. jún 2012

@timmka ....vazne nieje nizke to hcg?

boska74
26. jún 2012

@majka2309
To je v poho, uvidis, to porastie, ja som vtedy bola az na 14 den odo dna prenosu a o kazde 2 dni ma narast, neboj sa

majka2309
26. jún 2012

@boska74 ...kiezby rastlo moja a neklesalo☹

timmka
26. jún 2012

@majka2309 moja vazne nie je, ja som mala na 12 den len okolo 50 a vedela som, ze je to zle, teraz som mala okolo 1111,0 na 10 den a myslela som, ze jedno urcite necakam... pekne hcg, teraz bude rast, uvidis, kedy ides na kontrolen hcg?

boska74
26. jún 2012

@majka2309
Som si ista, ze porastie🙂)) vsetko je ok naozaj takze klud🙂 a daj nam vediet

majka2309
26. jún 2012

@timmka ...na kontrolne mi nekazala len v pondelok na ultrazvuk...tak neviem

majka2309
26. jún 2012

@boska74 ...zlata...ano dam vediet...ved mi davate rady ,ktore su vzacne a pomozu🙂

melisska
26. jún 2012

@majka2309 je to vporiadku na 11 den po🙂 drzime palceky 😵 😵 😵 🤐

cuculik1
26. jún 2012

@majka2309 to je super.....

cora41
26. jún 2012

@majka2309 drzim vsetky palce, uvidis, bude to v poriadku, len sa netreba zbytocne stresovat...ak sa to da, samozrejme 🙂

cora41
26. jún 2012

@ivka3901 potichucky drzim prsty, aby Ti to tento stvrty raz uz vyslo...uvidis, vsetko sa nakoniec obrati na dobre a budeme sa s Tebou tesit...Skusala si dalsi test, ci ti ukazuje silnejsie? pa

cora41
26. jún 2012

@leontinka27 mojko, ked sa budes takto sledovat a pripustat si len to najhorsie, nepomozes si, ba naopak...Skus sa na to pozriet z toho pozitivneho, ze Ti pekne stuplo HCG, pojdes tam o par dni znova a uvidis..Ale dovtedy bud v klude a snaz sa lezkat ako sa da...Viem, ze sa to hovori jednoducho, no vsetky vieme, ze pokoj urobi vela...Veeelmi drzim prsty a chod pekne spinkat 🙂 dobru nocku obom 😉

cora41
26. jún 2012

@javi37 ako moja? Uz ti je lepsie? Podla mna, ak sa citis na to KETko, tak tlac Hermana, aby ti to naplanoval aj skor...Ved aj ked ma konferencie, toto mu vela casu predsa nezaberie...Tlac nanho, vsak za to dostane svoje peniaze..Ak by vahal kvoli tomu, ze si predsa len bola tehotna a nevyslo to a chce, aby si telo oddychlo, tak to je mozno druha vec..Ja som mu vcera volala vecer o siedmej a normalne sme sa rozpravali, lebo ked je v ordinacii, tak to teda je katastrofa a na telefon vobec nema cas sa s niekym vyrozpravat..Skus, uvidis, co Ti povie, za pokus nic nedas...Drz sa, myslim na Teba 🙂

cora41
26. jún 2012

@alibabaa ako sa mas? nieco nove? myslim na Teba, skusala si testovat? ahoj 😉

ivka3901
26. jún 2012

@cora41 dakujem kiežby si mala pravdu veľmi by sme sa tešili 🙂 a stále neviem čo mám robiť či mám už ukončiť marodku alebo zobrať dovolenku 😒 aspomkeby mi povedali niečo oni len to,že sa im niečo nezdá podľa teba hcg nízko stúpa?

cora41
27. jún 2012

@ivka3901 vezmi si dovolenku, ved maximalne mozes zacat marodku nanovo...podla mna si mala HCG hranicne, alebo sa uplne pomylili a nechceli to povedat nahlas, tak ti povedali, ze sa im nieco nezda...Urob si test a uvidis...

leontinka27
27. jún 2012

@cora41 ahoj.tak ja som to uz predychala. bude ako bude. mozno zazrak.pockam na stvrtok. to uz budem vediet na com som. dakujem za povzbudenie a aj ja tebe zelam pekny dnik..... 🙂

leontinka27
27. jún 2012

@ivka3901 si presne na tom ako teraz ja...ale drzim palceky nech to dopadne dobre.......

leontinka27
27. jún 2012

@timmka ved to ze to moze zacat klesat az teraz. ved uvidime vo stvrtok. zelam pekny dnik drzte sa

javi37
27. jún 2012

Ja sa chcem opýtať, vždy príde MS po vysadení liekov?

javi37
27. jún 2012

@cora41 Cori, keď ja sama neviem, či je lepšie teraz, keď je sliznica narastená, alebo keď je oddýchnutá. On mi to nepovedal.

gooobi
27. jún 2012

@ivka3901 dvihni telefon a zavolaj im, opytaj sa aka bola vcera hodnota HCG a preco Ti robia stresy 😉, platis im tak nech informuju....sak sa do pondelka zblaznis

linka
27. jún 2012

@javi37 mne prisla do 3 dni...ja som na prvy ket isla asi dva mesiace po ete a na druhy som isla hned o mesiac po prvom,asi sa to nedozvieme kedy je najlepsie,asi kazda ako citi 😉

cora41
27. jún 2012

@javi37 mne po ET prisla do 3 dni...teraz som vysadila lieky v pondelok, je streda, uz ma boli brucho, tak hadam dnes zajtra pride...ZAVOLAJ MU, uvidis co Ti povie

javi37
27. jún 2012

@cora41
@linka
Takže len čakať, ach jaj, čo iné nám ostáva. A dúfať, že Herman sa z konferencií vráti s nejakými novinkami, čo na nás hneď poskúša...úspešne 🙂.

mabumi
27. jún 2012

caute baby, pijete po transfere kavu?

cora41
27. jún 2012

@mabumi ahoj, ja som pila rano a poobede ako vzdy, no alkolohol nie...

hencidlo
27. jún 2012

@mabumi ahoj nie, ja som aj pred transferom prestala pit asi 2 tyzdne, ale myslim ze to je na tebe ako to citis 😀

mabumi
27. jún 2012

@cora41 ahoj, je mi to luto, ze ti to nevyslo ☹ . ale raz sa to iste kazdej z nas podari 😉
ja som myslela, ze to skusim bez kavy tentokrat, ale tak ma boli hlava, a to som len druhy den 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre