Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kuspitka
3. júl 2012

mali ste to aj vy,že vas bolel spodok,ked ste si sadli?9 den pichám gonal

gelinka75
3. júl 2012

@kuspitka ano ledva som si vedela sadnut, aj to tak bokom 🙂

kuspitka
3. júl 2012

@gelinka75 bojim sa ,lebo idem na sono len v piatok.bola som v pondelok ,ale mali od 9 po 13 folikuli

gelinka75
3. júl 2012

@kuspitka to je ok, ja som mala tiez asi tak na 8 den, potom mi zvysili davku a hned to islo lepsie, pichala som dokopy 14 dni

kuspitka
3. júl 2012

@gelinka75 ja mam pichat stale 150 davku-pijem okolo 4l vody

gelinka75
3. júl 2012

@kuspitka ked ti nezvysili tak to ide dobre, kam chodis? ver lekarom vedia co robia a ako predpisuju davky

kuspitka
3. júl 2012

@gelinka75 do Martina Iscare..ale mám obavy.dúfam že aspon nieco vlozia.na koľký deň ti dali pregnyl?

gelinka75
3. júl 2012

@kuspitka pregnyl som mala na 16DC a na 18DC bol odber, kolko ti ich naratali? ja som sa tiez obavala, ze kolko budem mat, na 6 den stimulky mi dr. povedala, ze su nejake foliky ale su "drobnucke" trocha ma to zneistilo, hned mi dvihli davku, par dni som pichala aj 375 a vidis, mala som 18 vajok a z toho 12 zrelych, bola som zato strasne vdacna, lebo som si nemyslela, ze to tak dopadne, vlozili nam 2 bambulky a 5 mame zamrazenych, vsetkych 7 co sa oplodnilo sa delilo dobre 🙂

kuspitka
3. júl 2012

@gelinka75 mý máme 12 folikul a este 5 malých .ozaj tie bolesti čo mám nemozu by OHSS?
tak ja mám malu davku.toto bolo tvoje prve IVF?
ja mám posledné 3IVF

gelinka75
3. júl 2012

@kuspitka no to mas dobre, dorastie to, musis tomu verit..ked mas tretie tak uz vies o com to je cele 🙂 ja som mala prve, bolesti mozu byt tiez z OHSS, ja som tiez nad tym rozmyslala ci to nemam, ale pokial necitis nic ine iba podbrusko tak to nebude, par dni a budes mat potom, mna aj po OPU bolelo brusko asi 3 dni, az neskor to polavilo

kuspitka
3. júl 2012

@gelinka75 tak 2IVF som mala pred 3rokmi tak som už zabudla,aké je to.cítim len spodok,že ma boli a stále cikam.teraz si aj lezala po ET?

gelinka75
3. júl 2012

@kuspitka ja som mala aj hlien a dost vela 😖 po ET som lezala a mam dovo, väcsinu dna lenosim 😀

kuspitka
3. júl 2012

@gelinka75 vravia,že po ET by sa nemalo cikat 2h.inak mala si aj take krce dole

gelinka75
3. júl 2012

@kuspitka mne nevraveli,ze nemam cikat, len tu som sa to docitala, krce kedy myslis pri stimulke?

kuspitka
3. júl 2012

@gelinka75 hej pri stimulke.je mi tam na nicc..ide mi to uz na nervy..

gelinka75
3. júl 2012

@kuspitka krce som nemala, ale moc ma to tlacilo az tak bolestivo, aj pri cikani

kuspitka
3. júl 2012

@gelinka75 ja mám aj krce...keby aspon teplo nebolo ,bolo by super...a teraz sa ,ako citis?

gelinka75
3. júl 2012

@kuspitka tak normalne, dnes ma bolela hlava, obcas mam v brusku take krce, neviem, davam si utros tak to moze byt aj z toho

kuspitka
3. júl 2012

@gelinka75 ja len isla von a ostalo mi tak,zle ze ma stale napina...joj porazi ma..

gelinka75
3. júl 2012

@kuspitka noo to je aj z tepla, je to zataz tie hormony, skus viac pit, telo to potrebuje

kuspitka
3. júl 2012

@gelinka75 pijem 3l vody

cora41
3. júl 2012

@kuspitka Mojko, neboj sa nic, ten pocet co mas je super!! nezalezi na mnozstve ale na kvalite, toto ti povie kazdy lekar...a vela ich nemas - to sa rata od 25 a viac, len hooodne pi a oddychuj v tejto horucave...Bolesti su normalne a na druhej strane, vzdy ked som citala baby, ktore maly slaby OHSS, tak boli tehulky 🙂 len pi a pi aj viac ako 3 litre 🙂

kuspitka
3. júl 2012

@cora41 aj ja som mala pri malej OHSS a cakala som dve len o jedno som prisla..

cora41
3. júl 2012

@gelinka75 tak ty uz mas za sebou 4 den? aka si ty sikulka 🙂 A ako sa mavas? vsetko ok? drzim ti velmi prsty, nech Ti to vyjde 🙂

cora41
3. júl 2012

@kuspitka tak vidiiiiiis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len rob vsetko ako Ti radi tento konusik a uvidis, ze to dobre dopadne...Ja idem tiez v piatok na kontrolu, budem 9 den stimulky, tak dufam, ze tam nejake foliky budu 🙂

kuspitka
3. júl 2012

@cora41 a kde chodis do centra?tak sme skoro na rovnako

cora41
3. júl 2012

@kuspitka ja chodim do gyncare do KE, a ty si uz riadne vopred, lebo ja idem este len 9 den stimulky a ty si uz ina frajerka.. Ktory budes v piatok den?

gelinka75
3. júl 2012

@cora41 tak zatial u mna vsetko ok, uvidime v pondelok na teste 😀 a ty kedy mas OPU?

cora41
3. júl 2012

@gelinka75 ja OPU este daleko 😀 v piatok este len idem na 9 DC pozriet ci tam nejake foliky su...a ak by vsetk obolo ok, tak potom na nejaky mozno 15 den...takze mam pred sebou este 9 dni 🙂 A nelaka ta testovat? to je Tvoj druhy pokus?

depa
3. júl 2012

@cora41 ku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre