Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kuspitka
16. júl 2012

@jajka1980 ete je to skoro,hlava ma boli,spodok a bradavky.inak asi mám druhu pubertu..
snažím sa nesledovať a nič si nahovárať,bude ako ma byt

melisska
16. júl 2012

@cora41 aj ja drzim palceeeeeeeeeeee 😵 😵

jajka1980
16. júl 2012

@kuspitka Tak zatiaľ sa to vyvíja v pohode..takže KLOP- KLOP..Držím palce.

cora41
16. júl 2012

Ahojte moje mile baby 🙂. Takze prenos za mnou, dva vlozene, jedno vraj super top kvalita a druhe excelentna kvalita. Takze babulky su dnu a ja som stastna.. Uvidime, ci nam nieco ostane na zmrazenie. Pa vsetky veeelmi dakujem za pozitivnu energiu 😉

javi37
16. júl 2012

@cora41 Super, tak krátky protokol si mala ukážkový 😉 . Kúpila si si aj ten aspirin? Joooj, budem Ti silno držať palce, hlavne oddychuj, naozaj nič nerob, vytváraj postieľku pre embryjká...ešte aby neboli aj dvojičky 😉 .

melisska
16. júl 2012

@cora41 😵 😵 😵

kuspitka
16. júl 2012

@cora41 moja tesim sa a drzim palce velmi

jajka1980
16. júl 2012

@cora41 Tak to je krásna správa a verím, že ešte krajšiu napíšeš o pár dni..a priložíš aj foto // 😉 🙂
Držím moc moc palce..

cora41
16. júl 2012

@javi37 no neviem, ci ukazkovy, ale najhorsi asi nebol🙂 dakujem za vsetko. A ty co mas nove?

karkana
16. júl 2012

@cora41 no ty sa nezdáš ty máš tiež výdrž, ani prestávky medzi, bojuješ ako lev ,nooooo, tak sa len pekne opatruj 🙂 a určite to už budú dve čiaročky, 😉 😉 😉 😉

cora41
16. júl 2012

@karkana budem bojovat, pokial budem vladat a budem zdravotne fit. Za toho maleho stoplika sa oplati bojovat. A ty co mas nove? Ako adopcia? Drz sa 🙂.

deinad
16. júl 2012

@makovicka53 dakujem moja 🙂

kuspitka
16. júl 2012

co robkate dievcata?

deinad
16. júl 2012

@cora41 moc silno najviac na svete drzim paste, kvoli tym // sa toto vsetko oplati 🙂

deinad
16. júl 2012

@kuspitka ja oddychujem velmi ma nafukuje a boli brusko, neviem z coho, asi z toho utrogestanu...uz sa neviem zajtra dockat o 8 volam do CAR, ci je vsetko OK a idem si po bojovnika 🙂 a co porabas Ty?

cora41
16. júl 2012

@deinad ahoj moja, drzim prsty na zajtra, aby bol naj bojovnik na svete, budes si davat jedneho alebo viacerych?

cora41
16. júl 2012

@kuspitka a lezis? Alebo uz si zacala fungovat, co ta moja boli? Lebo mna nic.

deinad
16. júl 2012

@cora41 no ja mam len tohoto jedneho z 3.IVF-ka, takze na vyber nemam 😉 a je to na 3.den po OPU, PK som nechcela riskovat, lepsie mu bude u mna predsa ako v skumavke 🙂

kuspitka
16. júl 2012

@cora41 mna brucho krize a psia bradavky najviac..lezim hackujem malej ciapku,ale uz som tak unavena
@deinad joj drzim palce ,kolko si das vlozit?

karkana
16. júl 2012

@cora41 dnes som volala na urad tak sme už na 13 mieste, tak trošičku sa teším ,tak len čakať,ale som poriadne netrpezlivá to ti poviem 😉

cora41
16. júl 2012

@deinad budem na Teba velmi mysliet a jeden bojovnicek obycajne vzdy prekvapi. Myslim na Vas 🙂

cora41
16. júl 2012

@karkana a casovo to akovyzera, ked si 13? Kolko mesiacov?

ursula5
16. júl 2012

@jajka1980 si zlatko, že myslíš na nás 🙂 hádam bude všetko OK a vydržíme však sa snažíme 😉

deinad
16. júl 2012

@cora41 dakujem krasne moja 🙂

deinad
16. júl 2012

@kuspitka ako som pisala core41 tak mam len jedneho bojovnika...takze do neho vkladam vsetky nadeje od zajtra a celych 9 mesiacov potom a cely dalsi zivot 🙂

karkana
16. júl 2012

@cora41 no približne sa na rad dostaneme koncom roka alebo začiatkom buduceho,môže niekto aj pred nami dať si odklad ,tak sa posuniem,a môže to byť aj skôr,alebo niekto bábo odmietne a ponúknu ho dalším,ťažko povedať,chceme malinké a už už nech nám volajú, som ako na trňoch,,,bože po tom všetkom s tým umelým čo som prežila, teraz je to taká pohoda, žiadne stresy a len čakať na bábo, neda sa to ani porovnať,,,konečne mám klud na duši ,i ked.... ale asi to tak má byť,

jajka1980
16. júl 2012

@ursula5 Ahoj..tak myslím, lebo po vklade si ma povzbudzovala a dodávala silu a energiu..Ty si tu bola ako môj anjelík. 😵
A neboj sa,..všetko dobre dopadne a malý krtečko vydrží ešte tie 4.týždne..
Tak sa držte..obaja.. 😉 😵

kuspitka
17. júl 2012

@deinad ja t budem drzat palce..

javi37
17. júl 2012

@cora41 No ja budúci týždeň čakám MS, tak volám Hermanovi a ideme sa pripraviť na KET. Ale minulý víkend sme mali stretko s jednou laborantkou, čo robí v Reprofite v Brne, tak už sme celkom nastavení aj tam. Keď som jej rozprávala, ako to je pri Hermanovi, že ani nevieme, aké máme embryjká a akou formou platíme, tak sa iba zhrozila 😀.

bique
17. júl 2012

Dnes 8 den po ET a na teste druha pekna ciarka //....🙂🙂🙂 este len slaboruzova, ale je krasna a je tam🙂 teraz uz len vydrzat dalsich 38 tyzdnov🙂...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre