Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kikuskina
22. júl 2012

prvy krat sme boli vo februari mali sme len dvoch sibalkov ktorych som si hned dala vlozit,mala som mimomaternicove ☹ ,mala som strach z toho vsetkeho ale bola som rada ze ma nemuseli cistit a bol to spontanny potrat,druhy krat sme boli v juny a opat to nevislo tento krat krvicka ukazovala ano ale nebolo nic vidno,opat nam to odislo ale to som si dala len jedno embryjko a jedneho mraziacika sme si nechali.a toho sme pouzili vcera tak verim ze nam to tento krat vinde.ste niekto po ket

lubanka
22. júl 2012

@timmka jéééj ďakujem veľmi pekne, toľko nádeje koľko mi po tvojej správe vtieklo do žíl... hotový doping 😀 Ďakujem a prajem všetko dobré, pokojné tehotenstvo, hravý pôrod a krásne, zdravé detičky 😉

sheronka
22. júl 2012

@foryou25
@cora41
@kuspitka No babulky nejako sa tu stehotnieva 😀 😀 😀 Moc Vám to všetkým prajem 😉

lubanka
22. júl 2012

@foryou25 hmm ☹ čo narobím... musím sa popasovať s tým, čo mi život nadelil, ale viem, že je hrozne veľa žien s podobným, možno ešte horším osudom, preto si vravím, že nesmiem v žiadnom prípade vešať hlavu a už vôbec sa ľutovať. A máš pravdu bique zažila to isté... ááále konečne svitá na lepšie časy... teší sa z pozitívnych tehu testov 😵 a ja sa samozrejme teším s ňou.... 😉

cora41
22. júl 2012

@sheronka dakujem pekne, uvidime co cas prinesie 🙂

cora41
22. júl 2012

@foryou25 a ktory test si si robila? ja som zhanala mamatest v KE, ale nikde...tak som si kupila take, ake mali 🙂 Dnesny test som nefotila, je taky isty ako vcera, dam potom taky silnejsi 🙂

foryou25
22. júl 2012

@cora41 ja som robila 10 dr.max a ten 25 tkovy nejaky z dm drogerky, u nas v meste tez nikde nemaju mamatesty

cora41
22. júl 2012

@foryou25 tak ak to mas taketo pekne, mozno budu dvaja, nie? Co ty na to? 😀

lubanka
22. júl 2012

@jaja102 Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.Je super vedieť, že to niekomu vyšlo 😵 gratulujem a prajem všetko dobré 😉

foryou25
22. júl 2012

@cora41 ja by som bola len rada

baby myslite ze sa moznym tehu sa zhorsuje OHSS, lebo sa citim presne ako po OPU, teda riadne nafuknute brucho, az mi to to rebier vyraza a tazsie sa dycha, uplne ako som sa citila den-dva po odbere jajok

lubanka
22. júl 2012

@deinad To máš pravdu, že žiaden stres, pozitívne myslenie a hlavne psychika musí byť v poriadku, lenže ono to niekedy ide tak hrozne ťažko, najmä keď už sú nejaké negatívne skúsenosti... potom môže hovoriť kto chce, čo chce, na chvíľu to zaberie, ale potom... ale vďaka tebe a ďalším kočkám, ktoré mi napísali, že im to vyšlo (aj keď tebe to bohužiaľ nedorazilo do šťastného konca ☹ ) mám pocit, že sa nesmiem vzdávať, treba skúšať a veriť, že raz to už predsa musí výjsť!!! Prajem ti z celého srdca veľa šťastia. 😉

cora41
22. júl 2012

@foryou25 neviem, nemam take nieco, ale nemyslim si, lebo teraz by sa Ti tam jajka tvorit nemali, jedine, co by ta mohlo boliet je maternica, ktora sa nejakym sposobom na to nove pripravuje..Ja mam tiez bolesti, nie vsak az take, ktore by sa nedali vydrzat a dnes mi je celkom zle...Ale vsetko v norme... budes testovat teraz kazdy den? Kedy ides na krvicku?

foryou25
22. júl 2012

@cora41 no lebo sa mi cosi mari ze sestricka mi v centre hovorila, ze ak zena otehu, tak hormon hcg zacne znova posobit na vajecniky a stimuluje ich, ze funguje ako pregnyl
a ja som mala mierny ohss, lebo som mala aj tekutinu v bruchu, ale tak vraj pri takom pocte vajicok, je to normalne, no hadam ,sa mi to nezhorsi

urcite budem testovat aj dalej, krv mam 31.7 to nevydzim do vtedy 🙂

lubanka
22. júl 2012

@xxx111 Ďakujem. Aj tebe prajem iba to najlepšie. Držím pršteky, nech ti všetko dobre dopadne (písala si, že si po ET) 🙂

lubanka
22. júl 2012

@foryou25 Môže to byť, ja som po 1IVF došla na krv a sestrička mi so smiechom povedala, že ani krv mi nemusí brať a už vie, že som tehu, keď vidí aké mám nafúknuté brucho... a to som ho fakt mala ako balón, švagriná bola v tom čase v 5mesiaci a ja som mala väčšie brucho ako ona. A to nie iba ja som ho také mala, boli tam so mnou vtedy ešte 2 kočky a brušká také isté a aj oni mali potvrdené tehu... tak na tom asi niečo bude 😉 A tiež som mala problém s dýchaním, skoro vôbec som nemohla jesť, lebo len čo som troška zjedla bolo to ešte horšie, fučala som, ťažko sa mi zohýbalo... Nemohla som sa dočkať kedy to spľasne a sestrička mi vtedy povedala, že tak do dvoch týždňov... a tak aj bolo, čiže nafúknutá som bola celý mesiac! Teraz som absolvovala 2IVF, čakala som že bude opäť brucho ako balón a aj bolo, ale iba cca 6dní, potom zrazu z dňa na deň spľaslo a.... tehu sa nepotvrdilo...

nelynka
22. júl 2012

@cora41 mojko v ke maju mamatest na hlavnej narohu
s mlynskou co je lekaren..vola sa lekaren pri dóme :D

kuspitka
22. júl 2012

DIevčatá tak uz malo spinim.

foryou25
22. júl 2012

@lubanka hehe, tak to led uvidi mna tiez tak povie, lebo mam riadne brusisko, ale ked je to znak tehu tak to vydrzim, kvoli babatkam hocico 🙂

bique
22. júl 2012

@foryou25 ano, zhorsuje sa OHSS...ja som to mala tiez trosku, pi veeeela veeeeela vody, budes mat pocit ze puknes, ale toto 100% pomaha...ja som pila asi aj 6 litrov za den...a vraj je to dobre aj pre miminko tolko pit.....hovorila mi sestricka v splne 😉

nelynka
22. júl 2012

@bique ako kocka? Ako sa citis? Kedy krvicka?

cora41
22. júl 2012

@foryou25 tak hlavne pi vela vody... ja mam test v piatok..

cora41
22. júl 2012

@nelynka super, dakujem, zastavim sa tam...zatial som si kupila rapi clear

bique
22. júl 2012

@nelynka ahoj....okrem toho, ze mam prsia ako dva velke bolave balony a obcas ma pobolieva podbrusko mi je fajn 😀 inak prave som na teba myslela, ze ako ty? testikujes, ci si dala trosku pauzu? ktory den po KET vlastne si? ja idem na krvicku zajtra, tak hadam bude ok a potom vsetko aj dalej 😉 po KET neodporucaju vraj testovat skor ako na 10-12 den 😉

miskalevica
22. júl 2012

@foryou25 ja mam presne take nieco ako ty, nafunknute brucho ako po OPU, dnes mi priatel snuroval tenisky, funim ako lokomotiva, zjem max. 1/2 rozka, lebo inak nevladzem dychat, tak dufam, ze ako tu baby pisu, je to znak tehotenstva pre nas obe 😎

foryou25
22. júl 2012

@miskalevica no tak aspon nie som sama, ja si len idem sadnut a funim, no budem vela pit aby to nebolo horsie, tak si drzme palce
a inak testik si neskusala kolko si od ET?

miskalevica
22. júl 2012

@foryou25 ja som dnes 10ty den od ET test bol najprv snehobiely a po 10 min. kolajnice ale to uz sa podla navodu nerata, tak nejdem tyrat samu seba a dalej testovat vo strvtok mam ist na krv tak uvidime, jooj aj ja by som si mala doplnit pitny rezim dneska este aspon 3 litre..tururuuu a miniem zas 10km toletaka za den 😀

foryou25
22. júl 2012

@miskalevica no ja som nedala este ani 2 litre bo nejde nejak doma puknem a to som ani vela nejedla
inak mne vcera tak urobilo ze dusik sa objavil az neskor ked som chcela test vyhodit, a dnes tako ako je v albume, takze este nic nie je stratene, mala si predlzenu kultivaciu? lebo ak nie tak je vysoka sanca ze si tehu a nemuselo ti to este ukazat 😉

miskalevica
22. júl 2012

@foryou25 no ja som nemala PK, test po polhodke letel do kosa, kukla som tvoj album a vidim tam, ze sa nieco crta......juuj ako to bolo dobre keby sme boli obe tehulky, aj ked teda zo zaciatku sfucane, ale myslim, ze obe to vdacne pretrpime 🙂

silvuska121
22. júl 2012

Ahojte dievčatá. Prihlásila som sa sem dnes, nakolko sa potrebujem porozprávať, poradiť, pozbierať drahocenné rady a nemám s kým. Som po IVF a v stredu idem na odber krvy. Vysledok mi povedia hned, alebo mi budú volať? Toto neviem. Tieto 2 týždne sú najdlhšie v mojom v živote a neviem či skončia. Bojím sa samozrejme ako vy všetky, navyše mám pocit, že nám to nevýjde. Dnes mám dostať ..., bolia ma váječníky, cítim sa blbo. Tiež fučím a jesť mi nechutí. Brucho mi dávno splaslo. Štvrtý deň po IVF som si spravile TT. Vyšla mi bledá čiarka, čo ma potešilo, že na 4 deň sa vôbe niečo ukázalo. Potom som si spravila druhý test 8 deň po IVF a... nič 😢 Čitala som tu, že si test nemám robiť skôr než po 2 týždňoch. Som z toho rozladená, už vyplakaná a pripravená (čiastočne) na negatívny vysledok.

cora41
22. júl 2012

@silvuska121 moja, len nepanikar, lebo to nepomoze...Mala si aj PK? Kolko ste si dali vkladat? Ak si PK nemala a vkladali ste jedno, tak niektorym dievcatam este 10 den vysiel negativny a 12 uz bol duch, alebo aj take pripady som tu precitala ( a to ja som precitala tu uz asi vsetko 🙂), ze 13 den bol negativny a 14 na krvi bolo HCG a vysledok pozitivny🙂 Neboj sa ty nic, ak to ma byt, tak to bude🙂 Toto je Tvoje prve? Mate nejakych mrazacikov bojovnickov?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre