• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

15. októbra 2017 
@jaja102 a jemu na mobil naozaj niekolko krat aj cez vikend vzdy ked som potrebovala vzdy som zavolala a naozaj bol velmi ochotny.
24. júl 2012 o 20:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuskina no ja mam taku smolu,bud mu volam,ked obeduje,alebo aj dnes,ze "mam pacientku"...tak ja neviem,stale mam pocit,ze rusim.teda on mi to dava tak pocitit... :frowning2: :frowning2:
24. júl 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka spolu??? tak to teda beriem :slight_smile: tak sa teda snaz riadne riadne a dame si stretko v Aide :slight_smile:
24. júl 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja102 nie nie urcite to tak nie je,to su len take pocity to sa ti zda.ja by som bola neodbitna a urcite by som mu zavolala znova.byt tebou tak mu zavolam okolo 8:15 to chodi vtedy tak na operacku,uvidis zajtra rano ho zastihnes a hned zmenis nazor na neho.vyhovie ti uvidis :grinning:
24. júl 2012 o 21:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuskina myslis na mobil?ci pevnu?oki,tak ja to skusim......
24. júl 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja102 nepošlú ti recept z centra poštou???? mne to tak urobili:slight_smile:
24. júl 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka.h este som to neskusala,ale aj @kikuskina mi to poradila :slight_smile:
24. júl 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja102 no mne z helíku poslali prvou tiedou na druhý deň som ho mala :slight_smile:
24. júl 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka.h volala si krajkovi na mobil?ci na pevnu?kedy mu je najlepsie volat?kikus pisala ze o 8:15...
24. júl 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja102
ja som mu volala vzdy len na mobil vidis aj zuzane to poslali z heliosu
24. júl 2012 o 21:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som volala na recepciu nie krajkovi a na recepcii mi to seetrička vzbavila :slight_smile:
24. júl 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 vyyyyborneee... :grinning: som za :grinning: :grinning:
24. júl 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.tak test silnie..
25. júl 2012 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@kuspitka tak super :grinning:
25. júl 2012 o 07:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaja102 moja mna vajka boleli do 3 mesiaca, veeelmi som ich citila, vraj produkuju hormon,tak preto, v ziadnom pripade neznizuj davku,ber tak ako mas, mne sice moj znizil v 8tt ale ja beriem aj duphaston.... :wink: , skus este mam -nemam lieky, ja som si objednavala od bab, lebo moj gyndos so zaciatku nevedel, ze som si ho zvysila ked som zacala spinit...drzim palceky
a na tie bolesti si treba zvyknut, ja ich mam aj teraz a som uz v 17tt, stale citim brusko a sem tam ma picha atd....vsak sme tehotne tak musi nieco boliet :grinning:
25. júl 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak ahojte baby: mam takeho skveleho suseda gynekologa a dnes mi zobral rano krv na HCG a vezme mi aj v piatok a pondelok, ci stupa :slight_smile: lebo moj obvodny ma dovolenku a v CARe tiez.. ( super sa roztrusili) a kedze som uz nemala duphaston, tak som sa zastavila za susedom, ci mi nemoze predpisat a on rovno cely stastny, ze som tehulka mi vybavil aj krvicku.. :slight_smile: :slight_smile: Drzte mi prosim prsty, nech je to aspon vysoke a v piatok este vyssie :slight_smile: :slight_smile:
25. júl 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@cora41 tak super moja.daj info som zvedava
25. júl 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka jasne :slight_smile: A ty sa ako citis? Vsetko v poriadku? Testovala si dnes? daj na stranku, nech sa potesime, ako rastiete :slight_smile:
25. júl 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 pozri album moj..
tak je mi zle stale ma napina,v noci nespím.spodok kus bolí,ale nekrvácam a to je dobré..nech už je piatok nech viem či čakám dve
25. júl 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuspitka mi ideme zajtra na prvý pokec do iscaru tak som zvedavá, ale už aj u nás padajú také otátky, že čo keby boli dve, no tak budú dve, bola by som aj tak rada, no nie? a pozerám, že mi sme na tom s deťmi rovnako, moja malá bude mať o týždeň 3 roky
25. júl 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danuska111 ja inak pochadzam z Nitry.joj moja mne je jedno čo to bude a koľko len nech je to v poriadku.mám super manžela celé dni je z malou snaží sa mi veľa pomáhať neviem,ako to bude ,keď pôjde do prace.idem kus upratovat teraz su vonku
25. júl 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 mojko, mam prosbu..koho mas gyndosa??
25. júl 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka moja zas máš problém zo sestričkou?bola si na krv?
25. júl 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka este stale, uz musim vymenit uz nevladzem..len neviem ako to urobit ze by som tam uz ist nemusela :(
25. júl 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka moja ja som to tak urobila,že som išla ku novému lekárovi a on si vypýtal kartu a ku starému som ani nemusela isť.kvoli nemu som prisla o jedno z vojiciek
25. júl 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka tak som sa docitala ze ked som Pn tak ma ziaden lekar do starostlivosti nevezme..takze to necham zatial tak a uvidime ako sa tehu vyvynie..az by som tehu bola nadalej tak to poriesim nejako behom augusta..
ak tehu nebudem tak mi PN aj tak ukonci tak to poriesim aj tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

len ma stve ze budem musiet este mesiac byt pri tejto tape.. :unamused:
25. júl 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelynka co uz moja,ale dufam ze bude vsetko dobre,kedy mas dnes krv?
25. júl 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka uvidime co a jak..
na krv som uz bola o 13h volam do centra co a jak a o 13:30 si mam ist do labaku po papier, snad tam bude nejake HCG
a letim na gyndu odniest papier nech si sestricka zalozi a ju zjebem ci mam prist na kontrolu v sobotu (tak mi napisala na PN na papier zozadu :grinning: )
a ze ten termin co mi ona dala nemozem prist a hotovo..nazdar
25. júl 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka joj moja.drzim palce nech je tam HCG..
25. júl 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka uvidime moja
25. júl 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok