• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

17. januára 2017 
@radina
@deinad baby mojžišová je fakt dobrá,som fyzioterapeut,a môzem ju len odporučiť,ale pozor,musí to s vami cvičiť zaškolený terapeut,lebo je to cely komplex,čiže od vyšetrenia,cez manuálne uvoľňovanie terapeutom,až po samotné cviky.až potom má význam.ja som ju cvicila 3 mes.pred KET som zacala a chvala Bohu sa podarilo,aj napriek sliznici len 6,5mm pri transfere.či tomu ozaj pomohla mojžiška sa už asi nedozviem,ale ak sa cvičí poriadne,malá panva sa prekrvuje a orgány ako maternica sú lepšie živené.
11. aug 2012 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jajka1980 tak moja sa ozývam najskôr ako to len išlo :slight_smile: maličký sa narodil 6.8.2012 o 4.45 hod, 3440g a 52 cm po dosť dlhom a namáhavom pôrode, ale už som na to aj zabudla taký je rozkošný, že to stálo za to :grinning:
Prikladám foto :wink:
11. aug 2012 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@ursula5 Srdecne blahozelaaaaam :slight_smile: je nadhernyyyy,prajem vela zdravicka ...drzte sa :grinning:
11. aug 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 Prekrasny je, obrovska GRATULACIA, nech sa vam dari a ste obaja zdravucki :dizzy_face:
11. aug 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja102 a pomohlo ti to?
11. aug 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja102 super idem do toho, zacnem cvicit mojzisovu, uz som sa objednala do rehabilitacneho centra v TN kde ma to naucia, uz sa nemozem dockat ake budu vysledky.
11. aug 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 blahozelam, je nadherny :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. aug 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 ježiši aký je krásnučký,už som aj myslela na Teba,že čo je s Vami,len mi úplne vypadla tvoja prezývka na MK.GRATULUJEM. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@susumusu opytaj sa ich na kurz.ja neviem,ci mi to pomohlo,ale urcite mi to neublizilo :wink: :wink:
11. aug 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 gratulujem,krasnučký je :slight_smile:
11. aug 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5
gratulujem krasne babatko
11. aug 2012 o 12:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 gratulujem .... nadherny je! Vela zdravicka Vam prajem.
11. aug 2012 o 13:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@deinad mne moja dr. povedala, ze tisic eur, tak som sa potesila , ze to nakoniec nie je tolko :slight_smile:
11. aug 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja102 jej, super diky za info. mozu to cvicit aj chlapi? citala som , ze to moze pomoct aj na spermiogram. Rozmyslame, ze na to s muzom pojdeme obaja. A urcite len k certifikovanej osobke, resp. fyzioterapeutke :slight_smile:
11. aug 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susumusu ja pravidelne cvicim aj ked som nechcela otehu a bylinky som neuzivala ziadne....nechala som to na prirodu...my mame problem s vajickovodmi, jeden vajecnik nemam vobec, inak je vsetko ok, takze s uhniezdenim problem nebol, pri KET je asi predsa len nizsia sanca, aspon u nas...niekomu zasa naopak vychadza KET a nie ET...pred touto stymulkou aj pocas nej aj po prenose som jedla vela stiplaveho a cili....ale to ja dost aj normalne papam, lebo mam velmi rada stiplave....drzim silno palceky :wink:
11. aug 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 blahozelam, vela zdravicke obidvom :grinning: tesim sa s Vami :slight_smile:
11. aug 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :grinning: dnes podla uzv 7+3tt, mame 11,7mm, srdiecko nam krasne bije a v brusku je jedno krasne bambulko :grinning: kontrola o 3 tyzdne :slight_smile: veeelmi sa tesiiiiiime @susumusu...a spomenula som si, ze s muzom sme fajnsmekri na vinko, tak som pila cervene vinko, kazdy vecer aj 3dcl...samoska, iba do transferu :grinning:
11. aug 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@bique blahozelaaaaaaaaam este raz :rolling_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jaja102 len smola, ze u nas v okoli to nik neprecvicuje, mam doma knihu
11. aug 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique a myslis ze to stiplave moze pomoct? ...ja moc nemusim take veci, pretoze potom to prekryva ostatne chute. ale ak to pomaha tak aj cilly som ochotna jest :D.
11. aug 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique gratulujem a dik za radu...to ja vinko tiez mozem ;) ale pocas stimulky som sa mu vyhybala ..bo som myslela ze lieky (hormony) a alkohol nejdu moc dokopy. tak neviem uz som myslela ze viac urobit nemozem, ale vidim ze ano,.....asi trosku zmenim resp.doplnim do jedalnicka cilli, zacnem viac cvicit, i ked aj predtym som cvicila ale len tak 1 az 2 x do tyz. podla toho kolko bolo casu a uvidime. co presne si cvicila? ja som to striedala zumba, pilates, bodypump, a behanie. a cvicila si aj pocas stimulky? ja nie, mne povedali ze sa nemam fyz.namahat?
11. aug 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radina ano,cvicia to tak isto aj muži. mozte cvicievať spolu.po vysetreni by ti mal fyzioterapeut podľa toho,čo zistil dať cviky.je však možné,že Vám ich dá rovnaké.držím palčeky.pa
11. aug 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska tak to skus aspon tak,alebo mrkni dačo na nete :wink:
11. aug 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1177
@bique Tebe moja gratulujem a držím palčeky, drž sa nech fazuľka pekne rastie :wink:
@kikuskina
@annamary27
@jaja102 ďakujeme tety :grinning:
11. aug 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bique gratulujem :slight_smile:))) a už si aj natieraš bruško?ja hej,každý večer s klasickou starou niveou,zatiaľ. :grinning:
11. aug 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ursula5 Ahojky moja..Vááááu..krásne miminko..srdečne blahoželááám..naozaj sa veľmi teším...Je nádherný...no tfuj tfuj...teraz nech len pekne rastie a priberá.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
No krása..veľmi si ma potešila...
GRATULUJEM... No čas ti pekne rýchlo zbehol...
Ale som šťastná...a vami..
Tak sa držte..a prajem veľa veľa zdravia- to je najhlavnejšie.. :dizzy_face: :wink:
11. aug 2012 o 21:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@susumusu ahoj :slight_smile: nie, pocas stymulky som uz ani ja necvicila, predsa len sliznica od tych hormonov je dost prekrvena...a tiez tak, 3-4x do tyzdna...pilates, body styling, posilka, vela prechadzok vonku so psikom, bycikel ... vinko som si dala aj pri hormonoch aj vecer pred aj po opu, prve 3 dni po transfere este po 1dcl cerveneho po obede, ved to este babulko aj tak nie je na krvny obeh napojene a prekrvuje to paradne :grinning: potom som uz vinko uplne vysadila :grinning: a pri tych hormonoch, vsak nevypijes 3l, len 2-3dcl :grinning: myslim, ze to nemoze uskodit, iba na zdravie, a obsahuje veeeela prospesnych latok pre organizmus :grinning: dokonca som citala, ze vie aj odvratit otravu jedlom :grinning: no povedz :grinning: :grinning: :grinning: no a o tom chilli som citala aj tu na MK, baby si dokonca kupuju v lekarni kapsuly kajanskeho korenia, tym, ktore to tak v jedle nemusia...no a vraj to pomaha...stiplave celkovo prekrvuje vsetky sliznice v tele, tak asi na tom nieco pravdy bude :wink: ja sa k stiplavemu nutit nemusim, lebo ako som uz pisala, ja to luuubim :grinning:
12. aug 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ja sa natieram po kazdom sprchovani, lebo mam dost suchu pokozku a na brusko som si pred 2 tyzdnami kupila Eucerin olej proti striam original pre tehulky :wink: natieranie pomaha, ja som pri dvojkach mala v pase 108 cm a nemam na bruchu ani jednu prasklinku :grinning: na prsiach z vonkajsej strany sa mi nejake male urobili, ale to mi narastli z vecera do rana asi v 16tt a tak to svrbelo, ze som myslela, ze si diery vyskrabem :grinning: po roku ich uz skoro ale nevidiet..teraz mam prsia naliate od zaciatku, tak pomaly sa uz aj zvacsuju, tak hadam to nebude tentoraz taka hroza :grinning:
12. aug 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 ďakujeme moc :grinning:
12. aug 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok