Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

radina
12. sep 2012

@deinad Super, drzim palce, ja to necham az na januar, kvoli mensiemu stresu v praci.
Ja som bola u vitaminologa 🙂 ...... momentalne si musim zapisovat co cez den zjem a potom sa uvidi co s tym 🙂
A ideme na ketko 🙂

ina7
12. sep 2012

Dievčatá, chcem sa spýtať či ste sa s tým nestretli. V piatok som mala ET jedno 8 bunkové embryo. Vaječníky ma pobolievali asi do pondelka, už to prešlo. Dnes ma začalo pobolievať v podbrušku, úplne ako na mieste maternice. BeriemUtrogestan 3x2. Mali ste to niektorá? Môže to byť hniezdenie? Nešpiním.

annamary27
12. sep 2012

@ina7 ahoj, mňa pobolievalo a to dosť výrazne asi až do 14dna po Et ,už som sa aj bála vtedy,že to nevyšlo,lebo bolesti bývali náhle a silné.

ina7
12. sep 2012

@annamary27 Takže dobré znamenie? 🙂

ina7
12. sep 2012

@annamary27 Ja neviem dokedy vydržím netestovať. Vlastne som len 5. deň po ET bez PK. 🙂 Máme za sebou už IVF + KET a teraz pri 2. IVF bolo len jedno drobčiatko, takže silno dúfame že do tretice všetko dobré. 🙂

sally2401
12. sep 2012

@annamary27 ahoj, píšeš že si mala bolesti do 14 dna po Et, ja som tu v pondelok písala že 14 deň a test negatívny, a od piatku do včera som mala otrasné bolesti ale len občas, zajtra ešte skúsim raz test pre istotu a musím sa s tým zmieriť že sa to nepodarilo.

annamary27
13. sep 2012

@sally2401 a ty len testuješ doma?nie z krvi?

sally2401
13. sep 2012

@annamary27 Brne v Reprofite mi doktor povedal že je zbytočné chodiť na krv, stačí urobiť test buď je pozitív a lebo negatív, povedal že tým že sa chodí na krv sa ešte viac stresujeme a sledujeme.

lenusika
13. sep 2012

@ina7 jednoznačne uhniezdenie aj ja som tak mala...drzkám palce

lenusika
13. sep 2012

@ina7 ja som test vôbec nerobila išla som rovno na krv

bique
13. sep 2012

@sally2401 ja by som na krv jednoznacne isla...su pripady, kedy su testy negativne a krv pozitivne a opacne...mne zasa v centre povedali, ze testy su nepresne, krv je jednoznacna 😉 tak uz urob ako myslis 😉 ja som mala na teste nie velmi silnu ciarku a na druhy den bolo hcg tak vysoke, ze by mala byt podla toho silnejsia ako testovacia...

ina7
13. sep 2012

Kočky, vliali ste mi pozitívnu infúziu. Ja celý čas tvrdím, že teraz to vyjde. Ale predvčerom ma napadlo, že čo ak nie. Ale snažím sa nepripúšťať si to. Inak v deň tranferu sme skoro pred odchodo,rozbili pohár čaju. 3 dcl na dlažbe. Mm bol síce nahnevaný, že keď prídeme domov, bude to musieť poumývať, ale kamoška mi hovorí že veď črepy prinášajú šťastie. 😀

bique
13. sep 2012

@ina7 ahoj, ja som mala vklad na 6ty den po PK, na 4ty den som tiez citila sem tam pichanie a akoby sa mi naplnila maternica, inak to opisat neviem 🙂 a podbrusko som obcas citila ako na ms, to citim vlastne aj doteraz....takze drzim silno silno palce 😉

tlucka
13. sep 2012

ahojte kočky, pridávam sa medzi čakateľky po KET. Je tu niekto, kto bol minulý týždeň na vklade?

lenusika
13. sep 2012

@tlucka tak a teraz každý večer 2 dcl červeného vínka a nepozorovať sa

ina7
13. sep 2012

@tlucka V piatok - jedno 8 bunkové embryo. A ty?

tlucka
13. sep 2012

@ina7 ahoj, ja som mala v pondelok 03.09. vklad, vkladali mi 2 (jedno 6-bunkové a jedno 8-bunkové) embryá, lenže teraz v pondelok, teda na 8 deň po KET som začala ráno trošku špiniť. . Po obede som už nešpinila, len ma strašne boleli akoby oba vaječníky a celé podbruško. V utorok sa to opakovalo, tak som volala sestričkám do centra, a na obed mi volala doktorka, že mám zvýšiť dávku estrimaxu a vysadiť anopyrin. A vraj sa nemám stresovať, vraj to menzes ešte nemôže byť 😒
Lenže v stredu ráno som už mala trochu silnejšie špinenie, ako keby mi mal skutočne prísť menzes. Tak som zase volala doktorke, a povedala mi, že zajtra ráno mám prísť do centra, že mi zoberú krv a urobí sono. Len dnes už skoro vôbec nešpiním.. Tak neviem, čo to mala znamenať, som zúfalá a bojím sa, ako to dopadne... 😒

tlucka
13. sep 2012

@lenusika snažila som sa absolútne obmedziť popíjanie,ale asi počúvnem rady skúsenejších a asi si budem musieť dať 😉
A zajtra po zlých správach z centra si dám asi aj viac 😒

ina7
13. sep 2012

@tlucka Ja si myslím, že to bude dobré, zajtra tam prídeš, zobrú ti krv a hcg bude riadne vysoké. 🙂 A už budeš vedieť naisto. 😀 Ono špinenie nemusí vôbec nič znamenať.

tlucka
13. sep 2012

@ina7 no veď práve, že už budem vedieť, ako to dopadlo... Tak sa bojím, že opäť nič z toho... Som z toho na nervy. Pri minulom KET som vôbec nekrvácala ani nešpinila a menzes mi prišiel až po vysadení liekov..
A ty sa ako cítiš? Toto je tvoj prvý ET/KET?

lenusika
13. sep 2012

@tlucka ty dostaneš po zadku, mysli pozitívne.....ja som po 8 vklade....

tlucka
13. sep 2012

@lenusika ja som odjakživa skôr pesimistka 🙂 Ale toto som už v pohode, už toľko nestresujem, ako pri prvom KETe. Keď ich ešte absolvujem niekoľko, budem už celkom pohoďáčka 😉
Obdivujem ťa, že máš stále sily bojovať. Ale teraz sa to podarí, musí. Držím palce 😉

bique
13. sep 2012

@tlucka ahoj..iba klud, ja som mala vlozene na 6ty den po PK, 6ty den od ET som tiez spinila a bolelo ma podbrusko, spinenie za niekolko hodin prestalo a o 3 dni nato som uz mala pozitivny tehu test 😀 drzim palceky, aby to bolo uhniezdovanie 😉

tlucka
13. sep 2012

@bique Ďakujem za povzbudenie a prajem krásne a bezproblémové tehotenstvo. 😉
Dnes už nešpiním, tak snáď to bude v poriadku. Len sa bojím zajtrajšku, aj ma tam vystrie, keď nakoniec nič z toho nebude. 😒

lenusika
13. sep 2012

@tlucka dakujem dúfam, že to vydržíme tým 9 mesiacov

annamary27
13. sep 2012

V kníhkupectve som prezrela strááášne veľa albumčekov a denníčkov pre bábo a nakoniec som ja slepaňa miesto NAŠE DIEŤATKO kúpila NAŠE DIEVČATKO,že by znamenie 🙂

lucia2505
13. sep 2012

@tlucka Luci tentoraz to vyjde neboj!!! Minule si nešpinila ani ťa nič nebolelo a nevyšlo to, čiže teraz keďže si špinila a bolelo podbruško, tak to vyjde! Logické !! 🙂

jaja102
13. sep 2012

baby,ja si myslim,ze s tym vinkom po vklade podla mna predsa len opatrnejsie...do vkladu som aj ja pila decko-dve,no potom som sa bala,ved cervene aj za normalnych okolnosti spusta menzes,nie?

tlucka
13. sep 2012

@lucia2505 jaká logika 😀 😀 To si ma pobavila. 😉
Ale dobré je, že dnes už som vôbec nekrvácala, ani nešpinila, tak sa celkom teším a trochu som sa upokojila. Inak rozprávala som sa so sestrou a ona krvácala až do 15 týždňa a bola aj v nemocnici. Tak sajtra sa dozviem, ako som dopadla. Drž mi palce.

lucia2505
13. sep 2012

@tlucka držím silno silno!!! Daj vedieť potom, som zvedavá a verím, že je to tam!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre