Cena reprodukčnej imunológie v Dzurila centre sprostredkovane cez Gyncare

2. nov 2023

Ahojte, počula som, že keď Gyncare odporučí pár na vyšetrenie reprodukčnej imunológie do Dzurila centra, vraj sa platí o čosi menej - je to pravda? Koľko sa platí za kompletné vyšetrenie páru, keď sa to takto sprostredkuje cez Gyncare? Gyncare mi nevedel povedať a v Dzurila centre nedvíhajú.

patriciavojto1
2. nov 2023

Pripnem sa

zuzka2662021
2. nov 2023

My budem platiť 405€, ale nie cez CAR. Napíš email ja som sa objednávala cez email,lebo nedvihali a na e-mail mi odpísal do hodiny a uviedli mi tam aj koľko budem platiť

autor
3. nov 2023

@zuzka2662021 fuha to je riadna pálka

zuzka2662021
3. nov 2023

Tak či už radšej dáš aby ti zistili niečo. A to o umelom ani nehovorím to budú palky

autor
3. nov 2023

@zuzka2662021 no veď práve že toto vyšetrenie spolu s IVF , šialenstvo, človek sa nedoplatí.. no čo už

zuzka2662021
3. nov 2023

No veru čo už, keď už není iba šanca tak musíš zaplatiť. Len škoda,že viacej to poisťovne nepraplacaju

33ada33
4. nov 2023

Keď to máš sprostredkované cez gyncare tak nemáš lepšiu cenu, len máš rýchlejšie termín. Ja som mala termín o cca 3tyz bežné sa čaká dlhšie.
Cena sa odvíja od toho akú máš poisťovňu. Ja som mala VSZP a platila som cca 350€ (bolo to ešte v r 2022 odvtedy mohli ceny upraviť)

autor
4. nov 2023

@33ada33 ďakujem, to je super termín. My sme v Unione obaja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre