Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

camelco
10. máj 2010

callex ... ufff to je des 😕
ybyta ... držím palčoky 🙂

callex
11. máj 2010

ahojte..no sklamaniam zrejme nie je koniec. vcera na sone nebolo nic vidiet, prestali ma boliet prsia a zacinam spinit.takze tazko je mi byt optimistka v danej chvili.snazim sa zahnat zle myslienky ale akosi sa neda.

ybyta
11. máj 2010

calexka zlatko prave preto je nevyhnutne na 10 den vziať krv aurčiť hcg 🙄 ale neboj špiniš isto preto že sa mae uhniezduje vtedy toje normalne 😉 ty maš to asi čoja tie zrasty saktosalpinkove ..zapalove ony ich zoperuju a oni ešte rychlejšie narastu do dvoch mesiacov nanovo jeto ako burina 😠 😠 😠 ažeťa nebolia prsia to absolutne neva 😉 😉 😉 😉 😉 urob si test azbadaš čije silna palička alebo slabne 😎 😉 amooooooooooooooooooc dakujem tim čo mi držia palčeky 😔 😔 😔

mimina321
autor
11. máj 2010

callex neboj moja vela báb špiní a nakoniec majú bábenká 🙂 hlavne oddychuj 😵

ybyta
11. máj 2010

mojka testiček urobkaj posluchni ma a krvičku trvaj na tom 😕

dyba
11. máj 2010

ahojte babule.
pekne vás pozdravujem a všetkým silno držím palčeky.
micka, mimi, nech sú testíky čoskoro pozitívne 🙂
callex moja, ybyta má pravdu. bolo by dobre spraviť krv. veľa oddychuj a lež. ja som tiež doma. väčšinou nerobím nič, len ležím. Dúfam, že to pomôže.

callex
12. máj 2010

no ahojte.lenze mne tu krv nechce nik zobrat. vcera som bola v blave na kontrole u gynekologa a ten mi povedal ze som tehotna ani nebola. ☹vraj pregnyl skreslil vysledok testu. co je mi zahadou zeby ho skreslil aj po tak dlhej dobe? ved este v nedelu bol test pozitivny.a preco mi teda po IVF neukazal pozitivitu? joj keby mi ten pako obvodak zobral krv minuly pondelok nemusela som sa tak vcera zlozit.revala som v nemocnici na wcku. 😎
a doky mi nakazal vysadit duphaston a znova clostylbegyt..i ked vraj to bude cyklus nanic lebo folikuly pojdu na pravu stranu kde mam ten ko vajickovod.vraj folikuly sa tvoria na striedacku,raz zprava raz zlava.vedeli ste o tom?co sa clovek nedozvie.a este mi povedal ze si dame tento pokus a potom laparka kde mi odstrania ten vajickovod a potom sup na IVF. no to mam teda radost.ale ak budem mat co i jeden folik na lavo..tak idem na IUI...nech si hovori co chce.
idem este napisat dr.Vodickovi co si o tom mysli.

mimina321
autor
12. máj 2010

callex moja to mi je lúto 😔 aspoň takto posielam pohladenie po bolavej dušičke 😔
inak vaječníky by sa mali striedať,ale podla vlasných skúseností viem,že si robia čo chcú môžeš mať ovu viac krát na tej istej strane.......
ja som už uzmierená s ivf......v júli ideme na to dotial načerpám nových síl 😵

mimina321
autor
12. máj 2010

inak zo zvedavosti som skúšla ako dlho pregnyl skresluje...u mňa 4 dni 😉

micka1980
12. máj 2010

callex držím palce aby všetko dobre dopadlo a čiarka na teste bola silnejšia ako bola pred tým 🙂
to že folíka sa striedajú nie je pravda aspoň v mojom prípade, pretože od decembra 2009 mám ovulku folíky iba na pravej strane a to či som brala clostyl alebo nie takže,, žeby sa mali striedať robia si čo chcúúúú ......
Čo ti napísal Dr. Vodička ako máš postupovať ?

mimina321 koľko si mala pokusov na IUI? na IVF ideš kam? bola si už niekedy na IVF ?

micka1980
12. máj 2010

callex ....ja mám tiež tie sprosté zrasty, ktoré sa mi obnovujú a rastú ako spomínaná burina ...tento rok vo februáry som bola na laparke odstránili mi ľavý vajíčkovod lebo Dr. Vodička sa bál aby mi infekcia - žltá tekutina neprešla na dobrý pravý a musím si zaklopať zatiaľ je to OK.......i keď som mala jeden mesiac pohúkanú mrchu ale dáva sa to do normálu .......

dyba ....ďakujem budúci týždeň by som mala testovať 🙂

micka1980
12. máj 2010

mimina kedy si testovala ...? ja mám 19.5. tak hádam do vtedy vydržím a po pravde snažím sa nato ani nemyslieť 🙂

dyba
12. máj 2010

joj callex, to mi je ľúto. ale nechápem, prečo pregnyl skreslil výsledok po tak dlhej dobe. a je to definitívne, že nie si tehu?
určite konzultuj aj s Vodičkom. Inak ja idem zajtra na kontrolu k nemu, tak držte palce. ja vlastne stále chodím ešte k nemu.
môj obvoďák mi robí iba odbery.
a to je sila, že ti nechcú spraviť HCG.
mimi, žiadne IVF. IUI musí klapnúť 🙂

radka30
12. máj 2010

callex to mi je luto, co ti poradil Dr. Vodicka?

mimina, tak predsa idete na IVF? Ozaj a uz si si vybrala do ktoreho CARU pojdete?

Mne este doky vravel, ze pred IUI je lepsie stimulovat injekciami nez Clostilbegytom, vraj tie idu priamo na vec, poculi ste o tom?

micka silno drzim palce, dufam, ze budes dalsia tehulka 😉

camelco
12. máj 2010

ahojte baby, na ceste domov z práce som našla 2 štvorlístky 😵 takže všetkým snažilkám (aj sebe 😀 ) posielam z tohto šťastia a verím že všetko dopadne čo najlepšie ... a hlavne aby sme z toho neboli smutnučké ☹

a že tento rok bude pre nás ten najšťastnejší a budú // 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leamax
12. máj 2010

ahojte.
callex, co ti povedal dr.vodicka? mne sa to nejako nezda, ze by si mala tak dlho skreslene vysledky. drzim silno paste, nech to tak neni, nech mas bublinku v brusku.

camelco, dakujeme a drzime aj tebe paste, nech je tento rok uz naozaj stastny a mame tu vsetky babatka 🙂

micka, mimi, vela stastia v testovani.

ja mam v pondelok uz kontrolu na endokrinologii a vysledky genetiky, tak dufam, ze bude vsetko OK.

ybyta
12. máj 2010

no to ma boli moja viem moc dobre ako ti je mne ked obe odišli mi bolo uplne ale uplne na...................................................... 😔 😔 🙄 veľke depky mnou lomcovali 😔 😔 🙄 😨 apreto je ta krv to hcg treba treba tak viacere mame tie blbe buriny zato aj mne ich zrejme budu museť odrezať vajcovody kvoli tym tekutinam apotom je vysoka šanca ivf nazbieraj sili akym si naštartovana hormonmy šup na to čas to musi zahojiť sklamanie 😔 😔 😔 😔 🙄 🙄

camelco
13. máj 2010

dobré ránko baby
ja som v utorok volala na endokrinologiu, či sa musím objednávať na hormonálne testy aby som to už tento mesiac mala za sebou a moja mrcha meška už 3 dni 😠 😠 😠 .... síce u mna to nie je nič zvláštne ale už chcem vedieť či je to v poriadku 😒

camelco
13. máj 2010

ale možno to bude tým chaosom a stresom v robote ☹

camelco
13. máj 2010

halooooooooooooo .... asi až poobede tak nič 😉

callex
13. máj 2010

ahojte babulky.dakujem za podporu. dnes som sa este pohravala s myslienkou ze si este urobim tehu test..ale kaslem na to.idu zo mna take velke kusy sliznice ze pochybujem ze by tam zarodok ostal ak by tam bol.
Vodickovi som este nepisala...este sa nejako spametavam a uvazujem co dalej.
micka1980..ako dlho si sa davala dokopy po tom odstraneni vajickovodu? kedy ste mohli zacat nove pokusy?
camelco dakujeme za podelenie sa so stastim.budeme ho vsetky potrebovat.a je dost mozne ze pod vplyvom stresu ti meska mrcha.neboj ona dorazi..potvora jedna. 😠
no veru pri dalsom meskani menzes kaslem na testy a pojdem rovno na HCG.

camelco
13. máj 2010

ahoj callex .... no vyzera to tak ze mrska dojde dnes asi aj čo chvíľa, brusino ma tak divne pobolieva ... tak teraz asi kazdu chvílku budem odbehovať na WC. ale to by bolo fajn a mohla by som zajtra rano vyrazit na krvicku

mimina321
autor
13. máj 2010

AHOJ 🙂
callex to je mi lúto,tak som držala palce aby to ostalo len prei špinení 😔
micka u mňa je na testovanie ešte skoro,na teba budem mysleť a držať palce 😉 ja budem okolo 25 pravda ak nepríde skôr mrcha 😖
na ivf som ešte nebola,toto by bolo 1,iui sme mali 3x,z toho sa raz zadarilo ale bolo mmt ☹ na ivf pôjdeme do PN jednoznačne sme sa s manželom zhodli,aj za cenu toho,že budeme samoplatci

ybyta
13. máj 2010

ajojte mojky tak tak treba hcg s krvi vždy ja idem poi operacii na treťie ivf to prve ani neratam to bolo davno ani to nevedeli robyť na kramaroch aj im to zrušili totam mi bez uspatia odoberali vajička blazni 😝 😝 čo satak branite alebo bojite toho ivf ved len teda pomožu spermijkam avajičku spojiť sa som aj vewriaca aaj fararkovia mnohy tro beru hlavne ti mladi 😉 🙂 no to aj mna zaujima ktorej odrezali vajcovody kolko sa je na to v nemocnici 🙄

ybyta
13. máj 2010

helou?buvate všetky?siesta?

lenkace
13. máj 2010

Ahojte všetci
chcem sa spýtať, bude to tak rýchlejšie akoby som si mala všetky príspevky čítať, aby som sa dočítala čo všetko robia v tých Piešťanoch, či aj IVF-ICSI a všetko okolo toho, lebo my chodíme do Bratislavy do GIN-FIV, je to dosť ďaleko lebo pochádzam z Moravského Lieskového cca. 30 km od Piešťan a doktor síce spomenul, že je tam nejaké centrum, ale ak tam robia všetko čo potrebujeme prečo nás tam nedoporučil, to by ma zaujímalo, chcem to vedieť len pre zaujímavosť, pretože už stejne to máme v tej Blave rozbehnuté, tak asi to bude už jedno, len mi to nedá nevedieť. Taký kúštiček proti tej dlhej štreke by to bol, predsa tam budeme chodiť veľa krát a to aj niečo stojí, o stresoch na ceste ani nehovorím. ďakujem za odpoveď

mimina321
autor
13. máj 2010

lenkace robia aj ICSI 😵
ybyta s tými vajcovodmi neviem poradiť

dyba
14. máj 2010

ahojte kočky.
my sme po kontrole a máme sa dobre. 🙂
všetkým držím palčeky 🙂

ybyta
14. máj 2010

ahojte aktora to mate odrezane tie vajcovody? 😔 ja si stale hovorim že aj ked je možno 0 va šanca aj tak že pokial su čo kedddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddsa predere spermijka všetko mi inak super funguje ☹ ☹ ☹ ☹ mam nemam ich dať preč?????????????????????????????????????????????????????????????????,, 😔 ☹

ybyta
14. máj 2010

ale ked mi ich odrežu jedine že byma osvietilo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre