Ktoré centrum asistovanej reprodukcie si vybrať?

macka67
19. mar 2018

Ahojte, chcela by som vedieť vaše názory a skúsenosti s centrami asist. reprodukcie. Bývame pri Nitre a sme ochotní cestovať. Potrebovala by som vedieť, ktoré CAR si vybrať, ako ste boli spokojné a pod. Veľa čítam, hľadám, zisťujem, aj tuto som už veľa tém popozerala, ale stále sa neviem rozhodnúť. Ďakujem 🙂

lucinka12356
19. mar 2018

@macka67 ja som spokojná v Heliose v Martine 😊zatiaľ

nd
19. mar 2018

Helios Martin

lilyianka
19. mar 2018

@macka67 ja keby som toto cele mala absolvovat este raz tak Ba urcite nie...sla by som do Brna

macka67
autor
20. mar 2018

No presne na Helios Martin a na Reprofit Brno som počula najlepšie ohlasy. Tak rozmýšľam veľmi kam.

mina85
21. mar 2018

Za mňa Reprofit Brno

tuqanqa
21. mar 2018

V r 2012 sme boli v gynfive. Uz nikdy viac. Teraz sme boli v Reprofit Brno. Jednoznacne Reprofit. Za 2h po dalnici si tam.

macka67
autor
21. mar 2018

Kočky ďakujem, zatiaľ to vyzerá, že pôjdeme do toho Brna

monka3737
22. máj 2018

unica brno , v gynfiv ba my nespravili ani testy , ze som stara co chcem ...a to si vsetko platime sami

zuzux27
22. máj 2018

my sme boli vo ferticente a odporucam, skvely pristup... za dva mesiace sme stihli vsetko a to bola este komplikacia u partnera, kde sme cakali na termin operacie

giuliettka
22. máj 2018

my tiež rozmýšľame, že ktoré centrum si vybrať..zatiaľ sme naklonení pre reprofit..na základe recenzií..

lena06
25. máj 2018

A čo vravíte na iscare v BA?

katulienkaja
14. jún 2018

Baby myslíte, že je lepšie v Martine Helios alebo Iscare z vašich skúseností?

zdenka67
14. jún 2018

MARTIN HELIOS pre mna topka, podarilo sa nam na prve IUI hned a dostala som recenzie na nich nezavisle od 3 ludi... Brno budete mat zbytocne drahe, Helios je pobocka Brna, my sme tam dochadzali z BA do MT, ale nevadilo mi to, lebo som videla aj snahu lekarov a nie len peniazky sypat

bucko555
14. jún 2018

@lena06 ahoj ja som bola v iscare Bratislava za mňa spokojnosť podarilo sa hneď otehotnieť lenže prvé dva razy som potratila ale to sa stáva a potom jeden pokus nič a na štvrtý to už vyšlo a mám doma.krasnu dvoj ročnú dcérku

katulienkaja
14. jún 2018

@zdenka67 dakujem za info 🙂) a ktorého lekára ste si tam vybrali? ak si teda pacienti môžu vybrať alebo vám ich tam pridelia oni?

zdenka67
14. jún 2018

@katulienkaja nam pridelili, ale mala som dr culbovu, nemam ani za mak staznosti, velmi mila, profesionalna, vysvetlila, manzel bol vzdy pri mne, aj pocas sona, ked len merali foliky pred iui atd, a ona robila potom aj iui

lena06
19. jún 2018

@bucko555 Dakujem. Ja som bola v iscare vMT a nebola som moc spokojná, ale známa mi hovorila o BA a vraj to je Ok. Len tam budem musieť dochádzať z MT.

zdenka67
19. jún 2018

@lena06 a v MT helios ste neskusali? my sme boli tam a velka spokojnost

lena06
20. jún 2018

@zdenka67 boli sme aj tam, ale ani tam sa to nepodarilo. 🙁

zdenka67
20. jún 2018

@lena06 tak to ma mrzi :(

matapavlik
6. júl 2018

my tiež ideme do iscare 30.7., tak som zvedava ako to dopadne...🙄

megan777
10. mar 2019

Ahojte za. Mna Helios Martin, otehotnela som po 4rokoch snazenia na prvy pokus IUI a to v 41rokoch

matapavlik
10. mar 2019

@lena06 my sme boli v iscare, spokojnosť, aj keď teda my sme tam boli len párkrát a podarilo sa, takze neviem posúdiť ak by boli nejaké vážnejšie problémy. Prístup super, odporúčam dr dugatovu, robila v pondelky.

susangha
4. jún 2019

repromedica v BA - dr. Drábek - na 1pokus 🙂

marylo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre