• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

18. apríla 2013 
babule ďakujeme a tešíme sa, že nás budete čoskoro nasledovať :slight_smile:
mimi, mne je tiež zle od žalúdka, ale bála som sa niečo dať, tak sa to snažím vydržať :slight_smile:
10. jún 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile:
tak ja som bola vcera v CARe. podla usg dr.usudil, ze ovu bude zas neskoro, akurat vtedy ked bude muzik asi prec :frowning2: takze tento cyklus zase nic :frowning2: no co uz

a pozeram, ze mame dalsiu tehulku :slight_smile: mimi uprimna gratulacia a silno drzkam paste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tesiiiiimmmmmm sa s tebou
10. jún 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimina to je super spravicka tesim sa spolu s tebou :slight_smile: a baby ktora je dalsia narade,co? :grinning:
10. jún 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ktora?,,,,,,,,,,,,,,mi naraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hromadne tehotenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: ............ @mimina321 ............ gratulujeeeeeeeeeeem :wink: .............@dyba .......... je super ze genetika dopadla tak super .......... prajem tehulkam a babatkam vela zdravicka :grinning: :grinning:
11. jún 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax .......... :frowning2: tak to je na porazenie ............ yby ......... urcite budeme vsetky tehulkovat naraz :grinning:
11. jún 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem dievčatá :zipper_mouth:
tak rýchlo na ten babyboom :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ajoooj :wink: už maš knižočku alebo ešte nie? leamax nič musite počkať ato je stale čakať ačakať všetko zle aj to ma možno vyznam :frowning2: :wink:
11. jún 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... ja som dnes dostala mrchu..takze nasledovat nebudem.
11. jún 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ybyta knížku ešte nemám to nechali na obvodáka.....
callex to ma mrzí už som držala palce ......
11. jún 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@leamax škoda,že to nevychádza
11. jún 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jún 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žiadne zuifania calex ty nie si stich čo byto vzdavali ti si hnana aj neuspechmi vpred!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! si osobnosť atosami natebe pači že ideš dal a dal adal každy neuspech nas pokori aboli ale nemame na vyber len dufať aufať že budu fakt raz // atake že ich bude vidieť aj shelikoptery aj mne sa to už bliži mojky aj už bola niektora samoplatca vobec??????????,,,,,,,,,,
11. jún 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky.
chcem vám zaželať veľa energie do ďalšieho boja. Nebojte sa , aj vám sa to podarí. :slight_smile:
Je to ale záber na psychiku. my sme si tiež užili...

mimi, ty chodíš do roboty alebo si na PN?
pekný víkend

12. jún 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj kočky :slight_smile:
@dyba som na pn,býva mi hrozne,neviem ako by som zvládla chodiť do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ybyta budem držať všetky palce :dizzy_face:
12. jún 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi moc pekne dakujem všetko ma dojima teraz aj ludovky :slight_smile: asi mi šiši stoho tepla napraskala som sa jahod s kyslu smotanu acukrom boli sme na Vadaši v šturove asom uplne grogy ludia tam je v bazenoch vtakychto tropoch mooooooooooc tepla voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už ste to zažili???,,,,,,,,,, ako vo vani ale je tam super mimi bodaj by nam tak bolo jak tebe aspon vieš žesi vtom :wink: :wink:
12. jún 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noja vam naplacam :cry: kde ste ? calexka? kde si mimi camelco dybuš leamax samirka????????????????? no počkaj zajac :wink:
13. jún 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yby :grinning: :grinning: :grinning:

ja vas obcas trosku citam, ale nebyvam teraz na konikovi velmi casto, tak vas len tak sporadicky chodim pozdravit :slight_smile:
13. jún 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: .............@ybyta ............. ja som si vas aspon v mobile precitala :slight_smile: ale vikend sme mali pracovny ........ majstri nam dokoncili prerabku tak sme boli v byte upratovat :confounded: a este nam treba vymalovat :wink:
14. jún 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ok :wink: chybate mi ked nepišete :pensive: som šťastna ked možem čitať čo nove Mimi 8 tyždeň? :slight_smile: kacarina pekne ked nanas mrkaš aspoň niekto :grinning:
14. jún 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj yby ...... no aky bol vikend?
14. jún 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom ok boli sme v šTUROVE na Vadaši spaleny chrbat mam asom rada žesa ochladilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem si dať vo štvrtok pred.injekcie za Vodičkom som sa pitala boli ste už niektora samoplatca?
14. jún 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yby v PN ide vsetko zatial na samoplatcu, okrem unionu ....... ty mas aku poistovnu? inac na vadasi je fajn, len urcite tam bol riadny naval ludi, co? :slight_smile:
14. jún 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky...
ybyta ta to kde si nabrala tie veci o mne co si popisala? ja o takom nicom neviem. :confused:
ja som sa tesila na iny vikend ale tatko mi to pokazil ked sa mu smykla ruka pri hoblovani.a tak sme isli cez vikend k nasim pomahat.teplo na potvoru to sa cloveku ani nist nechce robit a nieto este behat s vysavacom.fuj.
ja uz som sa zacala nazdavat zeby predsa..pretoze som mala len take spinenie tri dni..a dnes sa mi spustila riadna mrcha.uz mam v sebe dve tabletky. aj keby tam nieco bolo uchytene tak ta sliznica to strhne so sebou.pisala som Vodickovi co dalej a napisal mi ze mi zela pekny i ked smutny vikend.zlaty bol.

14. jún 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
callex ......... ach joooo :frowning2: .......... no ja zacinam novy cyklus, takze uvidime co nam to prinesie :slight_smile:
14. jún 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon ze ten vodicka je taky zlaty :slight_smile:
14. jún 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
calexka ake veci?to že si osobnosť? no tato stoho som pobrala že ti super žena taka xena ti sa nevzdaš ako ja :grinning: :grinning: skratka bojuješ ato sa rata nefňukance ale ideš ašlapeš dalej za cielom ato je super :slight_smile: :wink: camelko ja viem iba otom unione preto ma zaujima čisi IVFplatila niektora sama že asi kolko toje mne povedali že mmmmmmooooooooooože to vysť až do 2500 eur :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aj tak jedemenato maáňo :grinning: štvrtok jedu pre recepty apotom splnu tašku peňez do lekarne ata mimi sa kde vyvaluje s babom? guckaš moja guckaš?
14. jún 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ybyta ty si cislo :slight_smile: ale potesila si ma./cervenam sa/. no musim podotknut ze velka bojovnica si tu ty..ved uz kolke roky sa nevzdavas a ides dopredu a tvoja snaha bude o chvilu ocenena uspechom.budes tehu..neboj v roku 2011 budes drzat svoj uzlicek v naruci.
viem ze tam boli samoplatkyne..ale tie zrejme nechodia na toto forum.
camelco drzim palce nech to vyjde.beries clostyl?xi ja si ho neviem vyratat kedy si ho mam dat.dava sa na 3-5dc cyklu..a ja spinim od piatku ale cervena ide od vcera.a teraz co.jeden lekar vravi ratat od spinenia druhy az od cerevnej krvi.asi urobim kompromis a supnem jednu dnes vecer.
baby mne sa dnes nechce ani hybat.
15. jún 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ybyta tu som :slight_smile:
ahoj bambulky
tak včra som bola u nového obvodného gyn.je velmi zlatý :slight_smile: bublinka narástla od štvtku čo sme boli na utz skoro raz tak :astonished: zatial vyzerá všetko ok,na ko idem o 2 týždne
čítam čo máte nové tu ybyta budem držať palce :slight_smile: camelco tiež :dizzy_face:
15. jún 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
callex ....... tento cyklus nie, az dalsi ...... este nemame mm vysledky od urologa ....... ale ja by som si ho tiez supla na tvojom mieste :wink: ja som ho brala 5-9 dc ........ mimi tak to je super ze bublinka rastie ........ :wink: ......... yby ...... to je fakt sila tolko euracov, no co clovek neurobi preto aby bol konecne stastny :wink: :slight_smile: :slight_smile: ........ drzim palceky .... no ja vas dnes budem citat a sem tam nieco napisem ........ dnes vazne pracujem :grinning: :grinning: :grinning: "SILNO pracujem"
15. jún 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok