Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

dyba
25. jún 2010

ahojte
my sme si blok nezobrali. Ja som bola vtedy ako na práškoch. Bolo mi zle, bála som sa ako to dopadne a vôbec ma nenapadlo zobrať blok. ale nevadí
callex žiadna telesná námaha by teraz nemala byť. Ja som tiež začala cvičiť Mojžíšovej cviky, ale pri stimulke som s tým prestala / som sa bála, že mi popraskajú folíky skôr/
No a vlastne doteraz nevyvíjam žiadnu telelesnú aktivitu. ale bud. týždeň sa chcem opýtať dokyho, či môžem začať s jednoduchými cvikmu. veď je zo mňa lemra lemravá 😀

mňa ešte stále bolí hlava. už tretí deň vkuse 😝

dyba
25. jún 2010

s jednoduchými cvikmi 😀

camelco
25. jún 2010

@dyba ............ skus pit viac vody a myslim ze si mozes dat aj magnezium, to vraj pomaha (najlepsie sumivy) na bolesti hlavy 😉 ............. a to mojzisovej cvicenie ti aj niekto ukazoval? vsade som citala, ze by si to najprv mala absolvovat s niekym kto to predcvicuje a ukaze ti spravny postup
@callex ......... hlavne teraz oddychuj 🙂

dyba
25. jún 2010

snažím sa piť čo najviac, magnézium si dávam tabletkové, ale skúsim aj šumivé
na tie mojž. cviky som bola v Trenčine, je tam rehab. centrum. doktorka ma pozrela, poohýbala a ukázala cviky.
potom som tam mala ešte ísť, ale už som bola tehu 🙂 a v tehu sa tie cviky nemajú cvičiť
za asi hodinu som platila 25 euro 😝 , hoci na internete bolo 17 e. že to bol starý cenník

camelco
25. jún 2010

@dyba ......... uvidis ci ti zaberie ten sumivy, mne hovorili ze sa v tej podobe skor dostane do obehu 😉

ja som to cvicenie vacsinou videla len na ceskych strankach, ale ta cena je total brutal 😒 ............ mam tie cviky vytlacene ale neviem ci je dobre to cvicit ked mi to nikto neukazal ako sa to spravne cvici, chcela som to iba vyskusat, ci by nam to v snazeni nepomohlo 😉

callex
25. jún 2010

Pisala som Vodickovi o tychh tancoch ale zamietol mi to ako aj mojzisove cviky. vraj sa to v tehu neodporuca.zaujimave lebo vcera som citala na troch weboch ake su brusne tance vyborne az do samotneho porodu teda okrem silnych prudkych pohybov.ale vraj ak budem mat negativny test tak mi ich odporuca tancovat do dalsej stimulacie.vraj to ma nieco do seba.
inak na tie Mojzisovej cviky mam doma knizku a tiez som citala ze je to dobre pod dohladom.ale co ked tu to nik nerobi.tak naco potom vydavaju knizky a dvd ked mate cvicit pod dohladom.
inak uvazujem ci som si ja kozicka sama neuskodila pri tom biochemickom tehu..lebo zrovna v case stimulacie a IUI som zacala chodit do fitka.trenerovi som povedala ze co je vo veci a povedal ze to je v pohode.ale dost mi daval cviky na brusne svaly..tak neviem ci to bolo ok.ale co uz uz je to tam.nedozviem sa kde bola pravda.kazdopadne najblizsie dni ziadny namahavy pohyb.aj vysavac strcim manzelovi do ruky 🙂
dyba inak skus na tu hlavenu vietnamsku masticku.je to v takej malej cervenej plechovej gulatej krabicke mozno si to pametas este za sociku...mne to pomaha..pomasirujem si tym celo, spanky, obocie.dostat to kupit v lekarni a stoji to par centikov.

camelco
25. jún 2010

@callex ........... teraz radsej ziadne cvicenie 😉 musis sa setrit a oddychovat .......... juuuuuuuuuuuj velmi drzim palceky nech to vyjde a nech si tehu 🙂
@dyba ......... vidis na tie vietnamske srandicky som zabudla ......... tiez to mam doma vzdy poruke a tiez taku vodicku vola sa to POLAR BEAR ......... pouzivam to ako callex 🙂

dyba
25. jún 2010

veru vietnamskú mastičku za socíku si pamätám. tuším ju aj niekde mám. pohľadám. celkom som na ňu zabudla. zatiaľ sa len alpujem. aj to na chvíľu zaberie . polar bear som ešte nepočula. musím niečo vymyslieť. lebo ako zisťujem, tá hlava bolí min. raz za dva týždne a obávam sa, že sa tej bolesti len tak ľahko nezbavím. ja som celkovo migrenózny typ 😖
callex, ja pri stimulke a po IUI som sa bála veru pomaly aj pohnúť 😅
ešte aj chôdzu som nejako podvedome upravila. mm mi hovoril, že som chodila ako baletka 😀 .

dyba
25. jún 2010

a tie mojž. cviky sú dobré aj na postavu. hrozne sa mi cvičiť nechcelo, ale po cvičení som sa cítila lepšie.
Ja inak celkovo nerada cvičím. Radšej si odopriem nejakú maškrtu 🙂

callex
28. jún 2010

ahojte babule.vidim ze pekny vikend vas vyhnal von. dyba mozno ti aj tie cviky pomohli byt tehu. 🙂
ako sa inak mate tehule i netehule nase?

mimina321
autor
28. jún 2010

ahoj kočeny 🙂
pozerám,že dnes je tu nejako prázdno
my sme dnes boli na ko -zatial všetko ok mám další obrázok mm si urobil z chladničky galériu 😀 😀 😀
ako ako sa máte vy?
calex ako po iui?

callex
28. jún 2010

mimina super ze je vsetko ok.ja tak normalka..v podstate teraz niekedy by sa malo embryjko uhniezdovat ak sa vytvorilo.a uprimne povedane nesledujem sa nejako..co ma byt bude.

dyba
28. jún 2010

ahojte kočky
no asi baby už dovolenkujú
my, čo sme na PN až o rok 🙂 . callex ty dovolenka tiež až o rok. S bublinkou v bruchu sa nemá cestovať 🙂

mimi a tebe robí fotky obvoďák? môj má sono z roku päť. tak ja si fotky kde dám spraviť?
inak tie fotky nenechávajte dlho na svetle. môžu vyblednúť. radšej do albumu

callex
29. jún 2010

ahojte..no vyzera to tak ze sa koceny tulaju kade tade.ja sa budem tulat od zajtra.idem na kratsi pobyt do ciech.
dyba a na 3d nepojdes?vraj v hlohovci robia dobre.

mimina321
autor
29. jún 2010

@dyba no od obvodáka nemám také fotky ako z car,on to vytlačí normálne cez tlačiareň
calex držím palce 🤐
do hlohovca pôjdeme určite aj my ale na to je ešte čas 😉

dyba
30. jún 2010

ahojte
môj obvoďák nerobí foto vôbec
na 3d pôjdeme, ale neskôr

asi už naozaj všetky kočky vychutnávajú pekné počasie. a tak to má byť 🙂

ybyta
2. júl 2010

ahhhhhhoooooooooooojjjjjjjjjjj čitala som vas ale bola som moc zaneprazdnena mali sme tie oslavy na kolibe robota menzes ale baby to neni normalne ja som mavala vždy bolesti jak sviňa až ma prehaňalo ale od operacia asi sa to musi vyhojiť mam take bolesti pri men... že stenu by som zoškrabala nechtami to neni možne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aže aspoň budete mať pokoj anebudete mať take bolesti vam daju preč vajcovody 😔 ................................ ha ha teraz pojdeme asi.na dovolenou aVodičkovi potom injekcie aidesa nato v auguste si idem pre babatka už mam aj mena chi chi MICHAELA aMARKUS MARKO TOJE JEDNO Dybuš ja viem čo toje!moj BOžE ja mam migreny svine od mala!! 😠 toje na odstrel už som mavala migreny aj trojdňove a krat do mesiaca moje nervy cetečka vyšetrenia anič 😠 však chvala bohu kolko krat som mala chuť dať hlavu do skrine mame šupačky ťažke podotykam aašlahnuť snimi tu hlavu nik nevie sčoho to je tosu len alen dohady dedičnosť hormony atd...........mne neurolog povedal že v tehotenstve mi to prejde vdaka tim hormonom, ako pozeram je to tiež blbosť každe telo je ine niekomu stači Paralen aniekomu ani kladivo nepomože muž mi kupil za eur malinku flašku takeho tuheho matoveho olejčeka anič Calexka no čo ako nenapinaj nas 😉

ybyta
2. júl 2010

Dybuš malo tam byť krat do mesiaca ato troj dňove moje nervy aj vodu tolko vipijem jak ťava! aže pite už neviem či volado viac vipije jak ja 😠

ybyta
2. júl 2010

blbnu mi čisla tu na klavesnici čo toje? ten olej bol tridsať päť eur

dyba
2. júl 2010

ahojte
ybyta, takže čoskoro vitaj medzi tehulami 😵 😵 . veru treba myslieť pozitívne a tešiť sa na babätká.
ja mám zase od včera migrénu a začínam si myslieť, že ma bude sprevádzať až kým neporodím. musím vydržať.
boli sme na kontrole, bábo sa má dobre, čo tam po tom, že mi je zle, bolí ma hlava, niekedy brucho 😅 😅 😅
doky hovoril, že ak sa to dá vydržať, nemám si dávať tabletku. veď si ani nedávam. len tu stále pištím... 😨 😨 , ale potom poviem bábätku, že sa naň tešíme a že vydržím.
😵 😵 😵
a ešte mi začali riadne krvácať ďasná
takže si užívam 😅

ybyta
2. júl 2010

notysa maš 😝 nezavidim 😝 ale hlavne že baba je v poriadku

ybyta
2. júl 2010

babo nie baba neviem dnes čomije to už tie dovolenkove vydiny 😎 😀 ideme v noci z 13 na 14 jula ta het 😎

tofik
2. júl 2010

dievčence trošku sa sem votriem. Rozmýšľam, že skúsim Piešťany, nakoľko sú blízko. Dobre som pochopila, že majú zazmluvnený iba UNION? Asi by som sa mala dať prepoistiť. Nemáte niekto s tým skúsenosť? Chcem len vediať, či ak budem od 1.1.11 v UNIONe, či si potom môžem v januári dať žiadosť na IVF?
Ste chytili v tých Piešťanoch tehuvírusíka. 😉 Aj ja chcem

mimina321
autor
3. júl 2010

ahoj kočeny 🙂 🙂
idem nakuknúť čo nové
ybyta tak držím palce 😵
@dyba to je nepríjemné,snád tie migrény prejdú 😉 ja mám pocit že sa nezbavím tých nevolností 😝 2kg mám dole ale pri mojej váhe je to malina 😅 len nech je drobec v poriadku
calex a ako sa máš ty?
@tofik vitaj 🙂 dobre si to s tým unionom pochopila,len neviem ako je to po prepoistení,najlepšie bude ked sa opýtaš v car

tofik
3. júl 2010

mimina ďakujem. Tak tam skúsim zavolať a spýtať sa.

dyba
3. júl 2010

ahojte
ten pocit, že sa nezbavím nevolností som mala aj ja. mne začal žalúdok ustupovať okolo 14tt. teda mi teraz nie je zle celý deň, len občas. ale to sa dá. mimi, čoskoro to ustúpi 😉 . ja som tiež najprv schudla, nevedela som sa najesť. neboj, bábo je ok. jemu to chudnutie na začiatku nevadí. 🙂
tofik, ale bud. týždeň majú v care dovolenku. ktovie, či tam niekto bude. ale po 11.7 už robia

mimina321
autor
6. júl 2010

ahoj kočeny 🙂
tuším všetky dovolenkujete 😉

adrikanatasa
6. júl 2010

ahoj mimi, tebe tie týždne krásne pribúdajú 🙂 Ako sa cítiš?

callex
6. júl 2010

ahojte babule.
dyba to ti teda nezavidim tie tvoje stavy. ale vydrz.
ybyta tebe tu myjavu vybavil Vodicka ci ako si sa tam dostala?
v pondelok som robila test a bol negativny. paradoxne k nemu ma zacali boliet dost prsia.tak uvidime ci mrcha pride alebo nie.myslim si vsak ze ano.
inak musim sa vam priznat boli sme s manzelom v jednom car v cechach na konzultacii a uff to teda bolo. vraj podla hormonov mam polycysticke vajecniky, potom mi pozeral tie sactosalpingy a nevidel nic.tak neviem ci si mam dat odstranit tie vajickovody alebo nie? za dalsie mi nasiel 3,5cm cystu a pritom tyzden predtym ma pozeral Vodicka a o ziadnej cyste nebola rec.moze sa neprasknuty folik zmenit na cystu?ak nepraskne po menzese tak ci tak musim ist pod noz. no a aby toho nebolo dost nepacila sa mu genetika ktoru videli 3lekari a povedali ze je to ok. vraj s tou poruchou co ma manzel mozme aj nemusime mat stastie..videl to na dlhu cestu a vraj ak sme liberalni odporuca darcovske spermie.nechcela som tomu celemu verit a potom o dva dni mi napisal meil ze to konzultoval s genetikom a vrag PIGD nam nepomoze ale odporuca genetiku spermii ktora stoji 35000kc.vraj v tej genetike moze aj nemusi byt pricina zleho spg. dalsi parado je ze v PN nam na spg povedali ze nie je taky zly.tak ja uz neviem co mam robit.
asi sa objednam na konzultaciu do iscare ku genetikovi.a tak som to mala vsetko pekne naplanovane. a vidim ze ivf je pekne v nedohladne.do kelimkova.

mimina321
autor
6. júl 2010

@callex no to je kopec info a som z toho zmetená 😨 3 lekári povedia ok a tento to vidí až tak zle 😨 neviem čo si mám o tom myslieť 😒 a všetko sú to velmi finančne náročné úkony 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre