Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

ybyta
25. nov 2010

prenadherny vianoční darček
🙂

callex
25. nov 2010

@manzelik super gratulujem.ako dlho ste cakali na moniku? a silvinka je prirodzenou cestou alebo tiez adoptovana?
@ybyta dakujem..dufam ze to vyjde.a tebe takisto.moc moc ti to zelam.

ybyta
25. nov 2010

dakujem dakujem vynde vynde isto vynde už musí musí 😉 😉 🙂 🙂 🙂

miami2010
25. nov 2010

manzelik gratulujeeeeem, to je uzastne, aj by som hned na to pristupila , ale manzel chce este pockat, 3 roky do 30-ky. vraj ho odrazaju tie peripetie s uradmi. Ak sa nenahnevas,kolko ste cakali na prve?
My mame nastatsie genetiku na 100 percent v poriadku, takze nas problem je moje PCO, ach tak schudnut????
To keby som tak dokazala......

majda27
29. nov 2010

Tak a dnes konecne po dlhej dobe aspon ciastocna dobra sprava, poistovna nam schvalila ziadost na zakroky a poslala ich do martina. Este maju schvalit lieky. Tak dufam ze im to nebude dlho trvat. Snad sa to konecne pohne dopredu.
Moj manzel to nevydrzal a volal do poistovne, a tam mu povedali ze cast uz je schvalena(zákroky) a lieky este doschvaluju. To co uz schvalili aj poslali do Martina 25.11.2010 a to sme cca 5.11. podpisovali v heliose ziadosti. poistovna je to dovera. Zajtra si tam skusim prezmenu zavolat ja čo mi povedia. Len ta genetika, nejak stale nemame vysledky z 30.8. uz mi to lezie na nervy. Som zvedava co budu dnes hovorit.

majda27
29. nov 2010

Tak a pre vysledky z GENETIKY si ideme v piatok. Nejak im to dlho trvalo do 30.8. Som zvedava ako dopadnu. Dnes nejak mame len same pozitivne spravy, snad tie vysledky budu v poriadku.

ybyta
29. nov 2010

@callex ako už si testíkovala?ani netreba lebo si tehotna je tam chlapček viem to 😉 😉

callex
29. nov 2010

@ybyta netestovala som...nemala som test..mozno zajtra.a zkade to vies?a segricka pre neho v brusku nie je?

ybyta
30. nov 2010

mam to od prírody 😉 viem to skratka ak dve tak dvaja chalani 😉 😵

callex
30. nov 2010

@ybyta jeej kiezby si mala pravdu..zatial to tak veru nevyzera. 😒

manzelik
1. dec 2010

Dakujem Vam vsetkym za gratulacie, ste mile...
Silvinku mame tiez osvojenu, chceli sme pre nu surodenca, preto som stale dufala,ze sa nam to nejak podari biologickou cestou, no nestalo sa, asi to malo tak byt.
Na Silvinku sme cakali od podania ziadosti az do sudu 1, 5 roka aj so vsetkymi tymi peripatiami.
Na Moniku 1rok aj 3 mesiace. Zaujimave bolo ,ze Silvinku sme boli pozriet prvykrat na moje narodeniny 5. 10. a teraz o Monike sme sa dozvedeli tiez na moje narodeniny... 😉 Zvlastne...Nieco v tom musi byt 🙂
Pripadné dalsie otazky rada zodpoviem...

ybyta
4. dec 2010

@manzelik STE ZLATí ANECH VAS PAN BOH zato odmení ako ste dali šancu na pekny život dvom opustením anechcením detičkám nadherné nech vam robia LEN ALEN RADOSť AABY STE TO zvladali 😉 🙂

ybyta
4. dec 2010

calex ako mam zvlaštni pocit bojím sa aj spítať 😔 😉

callex
6. dec 2010

@manzelik fuu tie cakacky su hrozne dlhe..a ako to vlastne funguje? mozes si zadat ,,poziadavky,, ako napriklad pohlavie a vek dietata ktore chces? co nasleduje potom?chodia sa pozerat domov ze ake podmienky dieta cakaju?

callex
6. dec 2010

@ybyta tvoj zvlastny pocit bude zrejme asi spravny. testy su negativne..mrcha nikde,..a na vysledky HCG este len cakam.
ty ides tusim zajtra po receptiky?

dyba
7. dec 2010

ahojte dievčatá. tak naša princezná sa vypýtala na svet o čosi skôr,je nádherná, zdravučká a už sme aj doma.
strašne ju ľúbime.
želám vám tiež takéto šťastie. držím palce

manzelik
7. dec 2010

Srdecne gratulujem a prajem krasne materstvo s vaším pokladom. Mate najkrajsi vianocny darcek... 😵
Tesim sa s vami.

baby2
7. dec 2010

@dyba gratulujem 🙂 a nech sa princeznicke a maminke pekne dari ..............ale to uslo.....

callex
7. dec 2010

@dyba ach jaj ten cas leti..srdecna gratulacia a zelam vam vela vela slnieckovych dni..

majda27
7. dec 2010

tak a zajtra nam @ybyta povie ako dnes dopadla v brne. Snad mali dobru cestu.

manzelik
8. dec 2010

Mojej spoluziacke z VS sa v piatok narodili dvojcatka dievcence po umelom oplodneni v Brne, chodili najprv do BA, ale neuspesne, tak sa rozhodli pre Cechy a podarilo sa, v 38. tyzdni sa narodili zdrave, i ked chudera sa natrapila cele tehotenstvo, strasne jej bolo zle, viac bola v nemocnici ako doma, ale stalo to za to, su stastni. Takze Vas povzbudzujem a tiez zelam stastny ciel.

manzelik
8. dec 2010

CAllex, co sa tyka osvojenia, mozes si dat poziadavky : aj vek , aj pohlavie, aj "rasu" (resp. etnickú príslušnosť), no bielych deti je malo, skor su to romske alebo poloromske, ale to uz zalezi na ziadateloch kolko chcu cakat.
Musite potom ist na psychologicku pripravu, ktora trva cca do 3 mesiacov (raz do tyzdna sa stretnete, odporucam NAVRAT alebo USmev ako dar, nie psychologicku na Urade prace a soc. veci), potom sa pridu k Vam pozriet domov, ake mate podmienky, po tomto vas zapisu do zoznamu ziadatelov a cakate, kym sa Vam ozvu...

ybyta
8. dec 2010

POSLUšNE HLáSIM SME VYBAVENY DOSTALA SOM HNED PEKNY KUFRIčEK SBRAWELE striekačkami ihlami dez.štvorčekmi av lekarni si vyberem len take lieky Prednison,Marvelon,a CLOSTILBEGIT 😉 😉 DOKI ide prednášať do AMERIKY,IZRAELA TAK V Decembri začnem tabletami ,v januári injekciami,afebruar transfer 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 je neskutočne príjemny afešný 🙂

callex
8. dec 2010

@ybyta to si bola u Machaca? pekny kufricek si vyfasovala...len sa mi zda ze nejako dlho predlho budes stimulovat.nechapem ze ked februar transfer naco uz v decembri tabletky..ci to len ten prednison?
@manzelik vdaka za info. ked chodia nakukat domov maju nejake poziadavky ktore by sme mali splnat?napr.ze samostatna detska izba?

ybyta
8. dec 2010

🙂 calex u KOUDELKU ateraz v decembri len prednison v januári injekcie afebruar transfer prednison na stlmenie imunity marvelon antikoncepcia na uspatie vaječnikov aby sa injekciami zobudili že budíček

ybyta
8. dec 2010

atisi kde bola? a au koho? calexík?

manzelik
9. dec 2010

Calex, nemusíš mať pre dieťa vlastnú izbu, musí mať vytvorený priestor na spanie a hranie. U Silvinky sme bývali ešte v dvojizbovom byte, takže všetko sme mali prevažne v spálni.

callex
10. dec 2010

@ybyta ja som bola u Machaca..v Reprofite.drzim palce aby ten mix ktory ti namixovali..splnili svoj ucel.
@manzelik vdaka za infosky.toho som sa bala ze bude treba mat detsku..vdaka.

manzelik
10. dec 2010

A ako to s tebou vyzera? Pisala si ze testy su negativne, nieco sa zmenilo?

manzelik
10. dec 2010

Skor je pre nich dolezite, aby ste mali vlastne byvanie, nie nejaky podnajom... a aby ste mali prijem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre