• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

29. februára 2016 
Baby33, inseminácia je IUI a zlatičko neboj sa, je to len banálne vstreknutie očistených a zriedených manželových spermií priamo do maternice :wink: Ja som to absolvovala 3 x, bohužiaľ bez úspechu, ale hlavne sa prosím ťa skús uvoľniť, ináč by mohli mať problém dostať sa s miniminihadičkou cez krčok :wink: Zak žiadny stres, nebolí to, trvá to celé pár sekún, oki tak minutiek, ale aj s dátumom narodenia manžela a pokynmi čo ďalej :grinning: Veeeeľa šťastia :grinning:
28. aug 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuľky :slight_smile:
ja len tak na skok, ideme s manželíkom na predĺžený víkend do Rakúska, tak sa tešákujem :slight_smile: :grinning: aj vám všetkým prajem krásny 4-dňový víkendík, pekne si to užite, počasíčko nám praje, tak čo nám ku šťastiu chýba :wink: už len tá postieľka a nežnôstky :wink: :slight_smile: :grinning:
tak sa majte krásne, v utorok som tu ako na koni :grinning:

gregy - ľutovať ťa teda nejdem, prajem ti len veľa síl a neboj, my sme všetky silné bojovníčky :wink: keby sme neboli, tak by ten náš milý pánbožko nekládol na nás toľko bremien :wink:
no sakra, to aby som radšej silná nebola :confused: :grinning: :wink:

papaaaaaa
28. aug 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka... dlho som ta nevidela.. ja len k tej imuno , v prahe v pokial viem tak je to jedine centrum kde robia imuno aj na embrio (blastocytu ci ako sa to povie ) v ostatnych to nerobia... a ked chces info o imune v Kosiciach, s doverou sa obrat na VIKA 34 ona ti povie.... myslim ze hororovu story s nadychom komedie si rada precitas...
28. aug 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka, ja som už aj zabudla na bežca do schodov-maratónca-snaživca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ozaj, kde sú teraz? Dlho som tu viku nevidela :grinning:
28. aug 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Bianka no pekný folík :slight_smile: , cez víkend máte o zábavu postarané :grinning:
Pahuška ako sa Vám býva? Zvykáš si na Dúbravku?
28. aug 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka, fakt, ja som ti ani nepochválila folík :pensive: Hanbím sa a chválim chválim chválim :grinning: :grinning: :grinning:

Sivuška celkom dobre :grinning: Včera bol môj ocino so svokrom montovať kľučky na nové dvere, tak som sa pobavila, oni spolu vyzerajú ako A je to :grinning: Aj tie uši sedia ( u svokra) a obrovský nos (u ocina) :grinning: :grinning: :grinning: A máme tam kľud, ale asi si ho užijem až keď sa kompletne vybalíme, lebo manžel má teraz kopec roboty a domov mi chodí cca 22,00-23,00... mm, vybalila by som mu ja jeho veci, ale potrebujem, aby si ich poriadne pretriedil :dizzy_face:
28. aug 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu tak tried.. ale ver mi este to budes 50x premiestnovat...

a vika chodi len vecer, nestiha...
28. aug 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj a dakujem za pochvalenie folika... snazila som sa vyprodukovat ten naj.. hehehe
28. aug 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka, tak keď už je teraz ten naj, tak dúfam že sa nebude hanbiť a o 9 mesiacov sa nám ukáže :grinning:

Bianka, ale ja myslím pretriediť oblečenie :wink:
28. aug 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako sa pls vola to centrum nad gin fiv kde robia preoperacne vysetrenia ?
28. aug 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobes ŠNOP :wink:
28. aug 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu ty asi nečítaš,ja som tu skoro každý deň/teda večer/CEZ DEň MôžEM IBA VEľMI NA RýCHLO A VEčER HODINu čítam čo ste popísali a ked sa chcem konečne zapojiť ,tak všetky napíšete dobrú noc :grinning: ,tak iba čítam a čakám kedy sa založí ta nová téma ,ktorá bude naj....
28. aug 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:
28. aug 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika, už som si to čitla :grinning: Tak ako? Ideme do novej témičky? :wink:
28. aug 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hned ako ju niekto založí ,som tam,toto musím veľa listovať a klikať,takže už je načase,Bianka spolieham na teba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skusim ale mam vela v robotke, takze az na vecer.. alebo zajtra
28. aug 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha zajtra nie, lebo zajtra robim deti...

skusim hehe
28. aug 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hádam ti to nezabere celý deň? :grinning: ,ono to zase až tak nesúri
28. aug 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nová téma založená :grinning:
28. aug 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika.. co ty vies... hehehe budem pre to robit vsetko len aby sa to podarilo...
28. aug 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sivus a nazov novej temy??
28. aug 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no predsa PIPINY Z GYN FIVU :grinning:
28. aug 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Gredy chcela by som sa ťa opýtať, či lekári prišli na tvoj problém pri IVF, u nás je zatiaľ problém so spermiogramom a ak budem mať dobré výsledky kultivácie, tak idem 25.9 na laparošku a potom na IUI, síce som chcela ísť hneď na IVF no Dr. Drábek ma presvedčil na IUI. Máš moju podporu
31. aug 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte má tu niekto po IUI? viete mi povedať koľko to stojí? Ďakujem
31. aug 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute babenky od kedy som dostala odporúčanie na túto tému, tak som sa pustila, do čítania vašich príbehov, je to jak román a neviem sa od vašich písmeniek odtrhnúť, stále má láka čítať znova a znova, aj práce doma idú bokom, zajtra mám poobednú a ak sa bude dať, tak určite pokračujem v čítaní. Ste všetky super, obdivujem vás. Ja som ešte len na začiatku, no neviem, či budem mať toľko odvahy a sily ako vy. Ste mojím vzorom
1. sep 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lulu, ja som po IUI. V GF som platila 1000 Sk+lieky.
1. sep 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj lulu :slight_smile:
1. sep 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky posielajte príspevky do novej témy "Pipiny z Gynfivu",túto sme zavrhli,lebo nám nepripadala úspešná,bolo v poslednej dobe veľa neúspechou,tak sme založili novú :grinning:
1. sep 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom poziadajte admina, nech tuto temu zamkne
2. sep 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kocky :slight_smile: rozhodujeme sa momentalne do ktoreho CAR-u pojdeme, rozmyslam nad gyn-fivom, ale neviem....prosim o radu, ktoreho lekara si mam vybrat? a ako dlho sa caka na 1.termin konzultacie? Vsetky vysetrenia uz mame hotove u mojej gyn....dakujeeeem :wink:
9. sep 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok