Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

gregy
22. júl 2008

cicuska a ty si si to kde dala robiť? a to ti niekto odporučil alebo len tak sama od seba?

cicuska
22. júl 2008

bianka este na mna si zabudla 😒
gregy my sme sli len tak ze som si to niekde precitala ze sa to robi a moja dr nebola proti ale musi ti dat tvoj ôekar nejake podklady z karty k tomu, ak si to platis tak to je tvoja vec.

pipka
22. júl 2008

cicus ty si tiez brala prednison ako ja? a na testoch v Prahe ste boli? Lebo my sme sa chystali, uz som sa aj objednala, ale ked nam vyslo to decembrove KETko, tak sme to potom zrusili a uspech som pripisala prednisonu 😀

lusilia
22. júl 2008

Bianka este cicuska je medzi nami, ale aj tak, kolko nas bolo tak je to naozaj velmi malo, no dufam, ze do konca roka tu budete vsetky tehule 😉

gregy
22. júl 2008

a kde si na tom bola? to znamená že keby si to vyšetrenie nemala možno by to IVF nebolo úsopešné? Správne to chápem ...?

cicuska
22. júl 2008

pipka my sme boli v prahe a na zaklade toho som zacala brat prednison takze asi tiez aj to nam pomohlo, ozaj neviem to nikdy nevies ale je lepsie spravit co sa da.
Inak este co sa tyka uspesnosti ked som bola ja bolo nas 4 baby na odber a z toho 3 su tehotne a ja cakam dvojicky takze celkom dobra uspesnost co poviete? A z toho dve sme boli prvy krat a hned to vyslo. Ono ta uspesnost je zrejme vyssia len tie baby nechodia na web.
gregy mozno ano a mozno nie to je tazko pripisat uspech niecomu ale ak ti zistia ze si "alergicka" tak asi na tom nieco bude...

lusilia
22. júl 2008

Jeee, inak zienky ja sa nechcem chvalit, ale dneska mam narodeniny 😀

bianka30
22. júl 2008

LUSIIIIII vsetko len to naj naj naj naj naj naj k narodkam a hlavne aby ste boli zdravi... prajem vam to z celho srdiecka a este aj snzazivcoho

bianka30
22. júl 2008

ja mam v sobotu meniny...

gregy
22. júl 2008

lusil všetko naj naj naj 😵

cicuška a čo vás to stálo ak nechceč verejne ak ti to nevadí prosím pošli mi IP, dík, a ešte ako dlho ste čakali na výsledky? dík moc

bianka30
22. júl 2008

cicuska prepaaaaaaaaac. to som po... hehehe...

milacku, nechces mi nahodou hodit do IP tvoje cislo.. asi by som ti rada zavoala a opytala sa ta na par veci ako to v tej prahe je.. dakujem ( nie som ani vrah, ani sex.uchyl aby si sa ma nahodou nabala. hehehe)

lusilia
22. júl 2008

Dakujeeem, vsak zasa som chora, ale len nadcha, hlavne preto chcem to preradenie v robote.....
A viem, Bius, ja ti zagratulujem uz vopred, lebo tu nebudem, takze vsetko naaaaj, hlavne zdravie, stastie, lasku, ale uplne najviac to malunkate stvorenie uz nech mas v brusku 😉

bianka30
22. júl 2008

a ako tak vidim tak aj gregy by sa pridala.. heheha co takto kavu dat? cicus ty si z BA ze?

gregy
22. júl 2008

ja sa pridávam aj áno áno áno podme na kavúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

lusilia
22. júl 2008

Gregy aj tebe dakujem a inak mi ten net nejak nestiha, vsetko to citam nejak opozdene.....
A tiez ti drzim palceky, nech ti to na druhy krat uz vyjde, ty si sa nacakala uz len kvoli tej geteike a potom ta stopli, no hruuuza

bianka30
22. júl 2008

aj ja chcem kavuuuuuu

bianka30
22. júl 2008

no vidim ze cicuska sa ma uz zlakla.. hehehe ale ja naozaj niesom uchylna ...hehehehehehehe cmuuuk

gregy
22. júl 2008

lusilia no ved to 😔 pol roka som sa tešila ako malý jojo a nakoniec ma stopli! no katastrofa doteraz som to neako nerozdýchala ale už som aspoň psychicky na tom lepšie.
Ináč kočky nemali ste také návaly tepla? Ja sa cítim ako v prechode proste mi príde zle zaleje ma pot potom to prejde ale takéto stavy mám aj viac krát za den ... fuj

bianka30
22. júl 2008

lusi a este jedna vec, neviem ci si pamatas , chodila sem cmuk 05, mali darcovske spermie a nebola z toho moc nadsena na T/M nenasli manzelovi (priatelovi) nic, a teraz caka 2jicky a je strasne vytesena.. kto by nebol ze ?

cicuska
22. júl 2008

bianka , gregy nie je to zly napad ta kava (az na to ze mne teraz kava nechuti 😒 ) inak by sa pridala urcite aj pahu lebo uz sme tiez nieco chystali a nezlakla som sa ta ved aj pahu ma moje cislo poslem ti do IP
lusilia a bianka vsetko najlepsie
lusilia inak ta nadcha to nejako bude suvisiet s tehulkovanim lebo ja som ju mala uz dvakrat a to hned skoro na zaciatku a este minuly tyzden som skoncila s liecenim.Treba si davat pozor sme proste v inom stave 😀

gregy
22. júl 2008

no dievčence tak chcem počuť neaké návrhy na stretko!
Kto sa pridá? a kde a kedy by sme to spáchali? mne by to vyhovovalo aj tento štvrok ... a kde ja sa prispôsobím teda ak to nedáte v Karlovke alebo Dúbravke lebo tam netrafím 😀

lusilia
22. júl 2008

No Cicus, myslim, ze je to oslabena imunita, asi babo si predsa len nieco berie 😀 , ale nech len berie kym davaju 😀
Bianka no nieco sa mi mari a to sa im teda podarilo s tymi darcovskymi?

janula13
22. júl 2008

Babule, sice ma nepoznate, ale citam si tu a niekedy aj pisem, tak Bianca, vopred vseetko naj, hlavne vela trpezlivosti a optimizmu, nikto to tu nema lahke, ale splni sa ti to, ver tomu!
a lusi tebe tiez vsetko naj, nech si zadravucka a babatka ta tesia 😀 joooj, aj ja uz chceeem byt v tom 😕

gregy
22. júl 2008

Dievčence nehnevajte ma nikto nechce ísť na stretko ?!? 🙂 🙂 🙂

gregy
22. júl 2008

janula vitaj 😉

janula13
22. júl 2008

Diki gregy, ja by som chcela ist na stretko, beriete aj IUI-acky? 😀 Ale zajtra idem na tyzden na dovcu, tak ste mi vypalili rybnik 😖

lusilia
22. júl 2008

Ahoj Janul, dakujem 😉
Zienky, idem si ja lahnut, som hrozne unavena, ked chodim na rannu, tak to je so mnou hruza, unavena 😀 Tak sa zatial majte a drzte sa 😉 a dohodnte to stretko, hadam mi to nejak vyjde 😉

bianka30
22. júl 2008

ja chcem stretko ale nie vo stvrtok. idem gyndosovi ale do samorina a uz sanebudem vracat do BA.

ale bud.tyzden.. daj termin a skusime sa prispodobit.. co takto 30/7 to je streda, dost casu si to zariadit...
neviem odkial ste a ci ste automobilne pojazdne, ale ja budem ,a urcite aj Pahulienka, takze nieje problem s odvozom a dovozom ... co takto Avion? tam sa da aj parkovat aj sadnut na kavu?
baby dajte vediet.. a bereme vsetky (snazilky, tehulky, IUI , IVF a dokonca aj prirozdene, keby nahodou niekto medzitym... )

cmuiuuk

lusi ano s darcovskymi asuper.. velmi sa s nimi tesim

linav
22. júl 2008

Ahoj Babulky 😉
Pahulienka,je mito velmi lúto ☹ uvidíme vo štvrtok ☹ držkaj sa a posielam vela sííííííííííííííl
Lusi ahoj 😉 zlatko ta tvoja robota!!davaj pozor!Presne tak si v druhom stave.
Gregy ak bude stretko letííííííííím tam 😉

Labutienka foliky podrastú aj mna strašili a bolo 6 vajok,no nieje to vela ale dost,mrazačiky mi štandartne neostali.

Bianka aj mne robili laparku a pritom mame zly SPG no doky mi to vysvetlila tak že po zapaloch alebo dakej inf.je vo vaječnikoch nejaká tekutina ktorá nieje vhodná pre embrio a ak je tam tak ho proste otrávi-jednoducho povedané.V každom prípade laparka je dobrá už len vtom že mame 30 a viac a vtedy je fajn vediet že všetky ženské veci sú OK to ti HP alebo UTZ nepovie.Neboj sa nieje toaž taka velká operacia za 3dne nevieš.

Ešte raz Pahulienka,myslím na teba,moc

aanetta
22. júl 2008

ahojte.lubutienka ty mas dlhy ci kratky protokol?ja som dnes tiez 9DC,bola som na konntrole a mam 7 folikov ale drobnych.Beriem stale decapeptyl a 2 ampule fostimonu.v stvrtok idem na dalsiu kontrolu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre