• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

29. februára 2016 
obelix to mi je ľúto :pensive: a vy ste všetky embryá dali na PK? a ktorý déň sa tie 4 zastavili? Sa mi neako zdá že nie su v tom mrazení veľmi úspešní :frowning2:
13. aug 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obelix tak akoze je to dost sila, drz sa :wink: vravi to sice ta prava ale myslim to uprimne
13. aug 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregy - ja ani neviem kedy sa zastavili, isli sme na ET noprmalne a hovorimi, ze si mam za 2 dni zavolat, ci sa podarilo zmrazit. tak volam a ona ze nic sa nedalo zamrazit, lebo nesli dalej. tak neviem ci po tej PK to uz nejde mrazit, alebo co ? ja neviem, ze z 9 vajuch sa mi ani jedno nedalo zamrazit ? no teda zo 6 co sa oplodnili. ako fakt ma to dost zobralo, lebo to bolo nase 2 IVF a ja mam uz 34, tak som teda naozaj dost zufala.

sylvy- no drzim sa ale mam chut niekoho ovalit. uz som sa aj vyplakala, ale je to fakt sila.
13. aug 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj ja mam pocit, ze to tam ide ako na pase, ale fakt je otazke , ze ci inde by to bolo lepsie.
ja som rozmyslala aj nad tym Brnom, ale teraz na to bohuzial nemame. kupili sme byt a sme dost na dne. tak som sa tesila, ze do noveho bytiku bude mimco. sakra... :frowning2:
13. aug 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregy - este k tomu Pk. ved oni nam to PK odporucali, tak som ani nerozmysla nad tym, ci nejake hned zamrazit. predpokladali sme, ze oni to vedia najlepsie a podla toho nam aj poradia odporucia. Ja som taka trosku naivka, lebo stale verim, ze ludia chcu len to najlepsie a verim, ze to nie je tvrdy biznis. :cry: :confounded: :rolling_eyes:
13. aug 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuu, baby, máme to ťažké :confounded: žiaľ nula sa potvrdila... :unamused: no čo už, život ide ďalej... :wink:
13. aug 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som mala 9 embrijok a 2 mi vlozili no a potom stale rozpravali o siestich samozrejme ani mne sa nezmrazili ale pocula som ze po PK neni velika nadej na snehuliakov :confused:
13. aug 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obelix ja som niekde tu na MK čítala resp. baby písali že embryá po PK sa ťažšie mrazia ... :frowning2: nie vo všetkých centrách dávajú automaticky PK a tu sa mi to zdá ako samozrejmosť. Ak sa mne podarí niečo zo seba vyprodukovať a aj sa to oplodní tak ich určite nedám všetky na PK, ale najprv si to poriadne nechám vysvetliť od tej ich embryologičky.
13. aug 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. aug 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labu - ma to mrzi ... ja idem zajtra tiez este raz na krv, aj ked som sestricku presviedcala, ze mam MS a ze v pondelok neg. krvny tes. povedala ze musim. tak ako na moje pocuchane nervy je to fakt fasa.
drz sa moja.
13. aug 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregy - problém je, že ti o PK a hatchingu a podobných veciach rozpráva embryologička až po odbere, keď si v delíriu po narkóze a nedokážeš normálne uvažovať :angry: takže si radšej dohodni nejaký termín u nej keď budeš pri zmysloch :wink: ak sa to dá. asi to aj ja tak urobím :slight_smile:
13. aug 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj sivusa chcem sa ťa opýtať tebe clostil predpísal tvoj gyndoš na vyvolanie ovulky? ale to bolo ešte pred IVF však?
13. aug 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labu viem o tom že sa to tu robí až po OPU a budem žiadať či sa s ňou môžem porozprávať ešte pred OPU. a ked nie zase si napíšem otázky tak ako som ich mala dnes :wink:
13. aug 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ze ked som mala et tak iba dve som mala viacbunkove a ostatne boli nic moc tak asi cakali co z toho bude ja neviem ja som uz totalny jelen :confounded:
labu tak je to na nic- zivot musi ist dalej no vsak asi nas bude viac co budeme bez nalady
13. aug 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz po dvoch pozitivnych testoch som konecne zacala byt stastna a teraz toto no snad sa dockam toho dalsieho utorka a tento co bol teraz budem moct vymazat z hlavy :frowning2:
13. aug 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregy - len aby si po OPU bola schopná čítať :grinning: :grinning: :grinning: to myslím vážne, lebo ja som bola dosť mimo :grinning: :grinning: :grinning:

sylvyka - za chvíľu sú vianoce a tie vedia pozdvihnúť náladu :wink: aspoň mne určite :wink: :slight_smile:
13. aug 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuska :grinning: :grinning: :grinning: sľubujem, že čoskoro to nejako napravím a pôjdem na to a potom budem tehu... neboj, veď ja už by som veľmi chcela, ale... :wink: cmuky
13. aug 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no akoze ja a vianoce tak to teda nieeeeeeeeeee vsak to je katastrofa nevieme povedat nikomu nie tak mame 3 sterdovecerne vecere sami, u svokrovcov a u nasich no katastrofa
13. aug 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obelix :frowning2:
labu :frowning2: je mi to ľúto za vás obe... nuž musíme to všetko ťažké prekonať a ísť ďalej a bojovať a bojovať... :wink: držte sa
13. aug 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvyka no to teda je parada :grinning: , my chodíme na striedačku jedny vianoce ku svokrovcom a druhé ku mojej segre spolu s rodičmi, u našich je to ok a aj u svokrovcov len keby ich nebolo ako smetí ked sa všetci zídeme je nás 18 ľudí a jeden pes (muž má 3 sestri), no blázinec ako vyšitý z toho je 7 detí tak si viete predstaviť ten hluk, zažila som to minulý rok prvý krát a veru bola som rada ked som sa na chvíľu mohla vypariť :grinning: :grinning: :grinning: a ked som prišla domov tak som sa len rozplývala nad poriadkom a kľudom :grinning: :grinning: :grinning: muž sa na mne nesmierne bavil.
13. aug 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larita - o to bude väčšia naša radosť, keď nám to vyjde :wink: vieš, len ľudia, ktorí si niečo v živote vytrpeli si vedia veci vážiť, preto budú naše bábätká milované a vyrastú z nich skvelí ľudia :wink: :slight_smile:

ináč baby, my sme si tu v robote s kolegyňami prsteňom veštili kto bude mať aké a koľko detí. tak mne vyšlo, že prvý chlapec a druhé dievča :slight_smile: a vyšlo to aj babám, čo už deti majú, že to sedelo. tak ja vám vyveštím, keď sa niekedy stretneme :wink: :grinning:
13. aug 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labu OKi tak nabudúce stretko veštíš :grinning:
13. aug 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne sa dnes tak nechce robiť ale práce mám vyše hlavy :wink: a však mi neutečie no nie?
13. aug 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huha no tak aj mne vestili ale to mi nevraveli ze kolko budem mat rokov ked budem mat tie deticky
a labu tomu ver ze to su milovane deti
13. aug 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dúfam, že prsteň nezabudnem, najlepšia je obrúčka, lebo je dookola rovnako zaťažená. lebo ja prstene nenosím ani obrúčku, mi to zavadzia :confused: :grinning:

ináč som už v pohode baby, už sa teraz rehocem :grinning: neteším sa že to nevyšlo, ale teším sa že sa nemusím obmedzovať a brať ohľad :confused: :grinning: a môžem schudnúť, lebo som vypasená. potrebujem dať dole 10 kg :angry:
13. aug 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie rokov sylvyka, to ani ja neviem, možno sa ich dočkám v 50-tke :grinning: :grinning: :grinning: len tie deti, prsteň sa zastaví, keď ďalšie deti nebudú. takže vieš počet a pohlavie :wink: :grinning:
13. aug 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky, idem domkov. s mužíčkom si dáme dobrú večeru a vínko a konečne eee sex :wink: :grinning: :grinning:
papa :wink: :slight_smile:
13. aug 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj kočky mali ste už niektorá vyvolávačku, do koľkých dní po inekcii sa dostaví mrcha?
13. aug 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labu pa a pekný večer :wink:
13. aug 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregy - dík, papa :wink: vyvolávačku som v živote nemala, takže netuším :confused:
13. aug 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok