Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

gregy
13. aug 2008

obelix to mi je ľúto 😔 a vy ste všetky embryá dali na PK? a ktorý déň sa tie 4 zastavili? Sa mi neako zdá že nie su v tom mrazení veľmi úspešní ☹

sylvyka
13. aug 2008

obelix tak akoze je to dost sila, drz sa 😉 vravi to sice ta prava ale myslim to uprimne

obelix
13. aug 2008

gregy - ja ani neviem kedy sa zastavili, isli sme na ET noprmalne a hovorimi, ze si mam za 2 dni zavolat, ci sa podarilo zmrazit. tak volam a ona ze nic sa nedalo zamrazit, lebo nesli dalej. tak neviem ci po tej PK to uz nejde mrazit, alebo co ? ja neviem, ze z 9 vajuch sa mi ani jedno nedalo zamrazit ? no teda zo 6 co sa oplodnili. ako fakt ma to dost zobralo, lebo to bolo nase 2 IVF a ja mam uz 34, tak som teda naozaj dost zufala.

sylvy- no drzim sa ale mam chut niekoho ovalit. uz som sa aj vyplakala, ale je to fakt sila.

obelix
13. aug 2008

inak aj ja mam pocit, ze to tam ide ako na pase, ale fakt je otazke , ze ci inde by to bolo lepsie.
ja som rozmyslala aj nad tym Brnom, ale teraz na to bohuzial nemame. kupili sme byt a sme dost na dne. tak som sa tesila, ze do noveho bytiku bude mimco. sakra... ☹

obelix
13. aug 2008

gregy - este k tomu Pk. ved oni nam to PK odporucali, tak som ani nerozmysla nad tym, ci nejake hned zamrazit. predpokladali sme, ze oni to vedia najlepsie a podla toho nam aj poradia odporucia. Ja som taka trosku naivka, lebo stale verim, ze ludia chcu len to najlepsie a verim, ze to nie je tvrdy biznis. 😢 😖 🙄

labutienka
13. aug 2008

fuu, baby, máme to ťažké 😖 žiaľ nula sa potvrdila... 😒 no čo už, život ide ďalej... 😉

sylvyka
13. aug 2008

aj ja som mala 9 embrijok a 2 mi vlozili no a potom stale rozpravali o siestich samozrejme ani mne sa nezmrazili ale pocula som ze po PK neni velika nadej na snehuliakov 😕

gregy
13. aug 2008

obelix ja som niekde tu na MK čítala resp. baby písali že embryá po PK sa ťažšie mrazia ... ☹ nie vo všetkých centrách dávajú automaticky PK a tu sa mi to zdá ako samozrejmosť. Ak sa mne podarí niečo zo seba vyprodukovať a aj sa to oplodní tak ich určite nedám všetky na PK, ale najprv si to poriadne nechám vysvetliť od tej ich embryologičky.

gregy
13. aug 2008

labu ☹ ☹ ☹

obelix
13. aug 2008

labu - ma to mrzi ... ja idem zajtra tiez este raz na krv, aj ked som sestricku presviedcala, ze mam MS a ze v pondelok neg. krvny tes. povedala ze musim. tak ako na moje pocuchane nervy je to fakt fasa.
drz sa moja.

labutienka
13. aug 2008

gregy - problém je, že ti o PK a hatchingu a podobných veciach rozpráva embryologička až po odbere, keď si v delíriu po narkóze a nedokážeš normálne uvažovať 😠 takže si radšej dohodni nejaký termín u nej keď budeš pri zmysloch 😉 ak sa to dá. asi to aj ja tak urobím 🙂

gregy
13. aug 2008

ozaj sivusa chcem sa ťa opýtať tebe clostil predpísal tvoj gyndoš na vyvolanie ovulky? ale to bolo ešte pred IVF však?

gregy
13. aug 2008

labu viem o tom že sa to tu robí až po OPU a budem žiadať či sa s ňou môžem porozprávať ešte pred OPU. a ked nie zase si napíšem otázky tak ako som ich mala dnes 😉

sylvyka
13. aug 2008

ja viem ze ked som mala et tak iba dve som mala viacbunkove a ostatne boli nic moc tak asi cakali co z toho bude ja neviem ja som uz totalny jelen 😖
labu tak je to na nic- zivot musi ist dalej no vsak asi nas bude viac co budeme bez nalady

sylvyka
13. aug 2008

ale uz po dvoch pozitivnych testoch som konecne zacala byt stastna a teraz toto no snad sa dockam toho dalsieho utorka a tento co bol teraz budem moct vymazat z hlavy ☹

labutienka
13. aug 2008

gregy - len aby si po OPU bola schopná čítať 😀 😀 😀 to myslím vážne, lebo ja som bola dosť mimo 😀 😀 😀

sylvyka - za chvíľu sú vianoce a tie vedia pozdvihnúť náladu 😉 aspoň mne určite 😉 🙂

larita112
13. aug 2008

cicuska 😀 😀 😀 sľubujem, že čoskoro to nejako napravím a pôjdem na to a potom budem tehu... neboj, veď ja už by som veľmi chcela, ale... 😉 cmuky

sylvyka
13. aug 2008

no akoze ja a vianoce tak to teda nieeeeeeeeeee vsak to je katastrofa nevieme povedat nikomu nie tak mame 3 sterdovecerne vecere sami, u svokrovcov a u nasich no katastrofa

larita112
13. aug 2008

obelix ☹
labu ☹ je mi to ľúto za vás obe... nuž musíme to všetko ťažké prekonať a ísť ďalej a bojovať a bojovať... 😉 držte sa

gregy
13. aug 2008

sylvyka no to teda je parada 😀 , my chodíme na striedačku jedny vianoce ku svokrovcom a druhé ku mojej segre spolu s rodičmi, u našich je to ok a aj u svokrovcov len keby ich nebolo ako smetí ked sa všetci zídeme je nás 18 ľudí a jeden pes (muž má 3 sestri), no blázinec ako vyšitý z toho je 7 detí tak si viete predstaviť ten hluk, zažila som to minulý rok prvý krát a veru bola som rada ked som sa na chvíľu mohla vypariť 😀 😀 😀 a ked som prišla domov tak som sa len rozplývala nad poriadkom a kľudom 😀 😀 😀 muž sa na mne nesmierne bavil.

labutienka
13. aug 2008

larita - o to bude väčšia naša radosť, keď nám to vyjde 😉 vieš, len ľudia, ktorí si niečo v živote vytrpeli si vedia veci vážiť, preto budú naše bábätká milované a vyrastú z nich skvelí ľudia 😉 🙂

ináč baby, my sme si tu v robote s kolegyňami prsteňom veštili kto bude mať aké a koľko detí. tak mne vyšlo, že prvý chlapec a druhé dievča 🙂 a vyšlo to aj babám, čo už deti majú, že to sedelo. tak ja vám vyveštím, keď sa niekedy stretneme 😉 😀

gregy
13. aug 2008

labu OKi tak nabudúce stretko veštíš 😀

gregy
13. aug 2008

baby mne sa dnes tak nechce robiť ale práce mám vyše hlavy 😉 a však mi neutečie no nie?

sylvyka
13. aug 2008

huha no tak aj mne vestili ale to mi nevraveli ze kolko budem mat rokov ked budem mat tie deticky
a labu tomu ver ze to su milovane deti

labutienka
13. aug 2008

no dúfam, že prsteň nezabudnem, najlepšia je obrúčka, lebo je dookola rovnako zaťažená. lebo ja prstene nenosím ani obrúčku, mi to zavadzia 😕 😀

ináč som už v pohode baby, už sa teraz rehocem 😀 neteším sa že to nevyšlo, ale teším sa že sa nemusím obmedzovať a brať ohľad 😕 😀 a môžem schudnúť, lebo som vypasená. potrebujem dať dole 10 kg 😠

labutienka
13. aug 2008

nie rokov sylvyka, to ani ja neviem, možno sa ich dočkám v 50-tke 😀 😀 😀 len tie deti, prsteň sa zastaví, keď ďalšie deti nebudú. takže vieš počet a pohlavie 😉 😀

labutienka
13. aug 2008

babuľky, idem domkov. s mužíčkom si dáme dobrú večeru a vínko a konečne eee sex 😉 😀 😀
papa 😉 🙂

gregy
13. aug 2008

ozaj kočky mali ste už niektorá vyvolávačku, do koľkých dní po inekcii sa dostaví mrcha?

gregy
13. aug 2008

labu pa a pekný večer 😉

labutienka
13. aug 2008

gregy - dík, papa 😉 vyvolávačku som v živote nemala, takže netuším 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre