• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

29. februára 2016 
zúfalá a úchylná bože s kým sa to ja idems tretnúť ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj kočky mám na Vás otázku ak by bolo OPU v stredu tak na ktorý deň asi pripadá ET?
25. aug 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne.. gregy a to ide este aj snazivec.. riskujes moja.. hehehehe (co ty vies co mi so snazivcom poveceroch robime ked deti nam robia ini???? hehehe)

lusil neviem kto ide, ja , gregy, mozno pahu (ale ta sa stahuje, ale dufam ze by sa mohla aspon na chvilocku zastavit) a .... neviem ... je to len tak ze .... uchylne zufalkyne... hehehe

gregy, ak si dat PK tak na 5-6 den od opu ,. ak si PK nedas tak na 2-3den od opu
25. aug 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gregy na piaty den po OPU je ET, teda aspon vacsinou
25. aug 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Bius, tak to nas teda vela nebude, ale aspon nieco, aspon na chvilu vypadnem z tohto domaceho klobehu :grinning:
25. aug 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka ja len v dobrom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a už somt icho :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ozaj a ráta sa do toho aj den OPU napr. v stredu by bolo OPU a bez PK by mi vkladali kedy v piatok alebo sobotu?
25. aug 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala v piatok opu a v nedelu et... v sobotu mi volala ze ako sa deli... takze u teba by to bolo asi v piatok...
25. aug 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki bianka dík moc za vysvetlenie :wink:
25. aug 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak som kukala aj do kalendara kvoli tebe.. hehehe cmuiuiiik co by som pre teba nespravila.. hehehe
25. aug 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem makat.. ked tak pridem pozriet poobede ze ako ste dopadli po 14,00 ale teraz uz idem nieco robit...
25. aug 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaaaaaaaaaaa a cmuuuuuuuuuuuuuuuk :grinning:
25. aug 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooooooo :grinning: Už hlásim polohu bývania z Dúbravky :grinning: Síce sme stále v igelitových pytloch, ale mám predsavzatie, že to dnes vybalím :grinning:
25. aug 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahuuuu - vitaj v BA IV :wink: :grinning:

gregy - ak nebudeš ma PK, tak je možný transfer v piatok. ja som mala OPU v pondelok a transfer v stredu. to idete tento víkend na tú oslavu?
25. aug 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labu ďakujem :grinning:
25. aug 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labu áno tento víkend .... ešte neviem ako to urobíme ale ak by bol transfer v piatok tak možno večer by som tam už mohla ísť ??? neviem všade kde čítam tak po transfere odporúčajú normálne existovať tak neviem uvidím ale radšej si už nič neplánujem ...
25. aug 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som prišla na to, kde bude 3. stretko :confused: prídeme pahu skolaudovať byt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , čo vy na to? :wink:
pahu, ma buď zabije, alebo jej budeme musieť veci vybalovať :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labu, ale to už je dohodnuté :grinning: A aj s mojim manželom, povedal, že ostane dlhšie v robotke a potom skočí aj na pivko rovno v meste a domov príde opitučký až v noci a my zatiaľ preberieme všetko čo potrebujeme :grinning:
25. aug 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu skvely napad.. uz teraz sa neskutocne tesim ... vidis.. zas nerobim...ale ked ty prides ked ja som odisla.. pockaj budem to brat osobne.. hehehe cmuuuk
a hlavne nech sa vam v novom bytiku splnia aj tie naj naj naj tajnejsie priania... vsetky do jedneho....
25. aug 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak super, pahu, aj kvetinku donesieme, aby si nebola taká zúfalkyňa :wink: :grinning:
25. aug 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka :grinning: Ja som tiež nejaká zavalená eufóriou že už sme presťahovaní, že som dnes zatiaľ nič neurobila :grinning:
25. aug 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj pahu, kedy tam budete spať 1.noc? dnes? musíš si pamätať, čo sa ti bude snívať. lebo čo sa sníva 1.noc na novom mieste, to sa vraj splní :wink:
25. aug 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labu... ano aj ja som to pocula a vzdy sa desim toho co sa mi bude snivat.hehehe

naposledy ked som kukala do snara, nenasla som ani jedno pozitivum na tom co sa mi snivalo... skor naopak..
25. aug 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labu, už sme spali, od soboty a nič sa mi nesnívalo :grinning: Ale to som aj rada, lebo ak by to bolo zlé, tak by ma to trápilo :wink: Ale najviac nás teší, že my sme úplne prví čo v tom byte bývajú, že tam nie je nejaká zlá energia... :wink: Fakt je, že aj kamaráti, ktorí nám pomáhali so sťahovaním ostali na párty až do noci povedali, že je tam pozitívna energi, že sa tam cítia výborne napriek neporiadku :grinning: V starom byte zomrel predošlý majiteľ, a raz sa nám stalo, že nám začali oba budíky zvoniť okolo 4,00 nadránom... Zisťovali sme čo to mohlo byť a to bol čas úmrtia predošlého majiteľa a dokonca aj dátum narodenia manželovej babičky, ktorá už nežije... Takže zrejme sa tam niečo dialo :grinning:
25. aug 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu.. no tak to teraz si to uzivajte..
25. aug 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka, ver mi že si to užívame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
brise ja som mala tiez luveris brala som 2 injekcie a tusim to bolo na to, aby vajka rychlejsie rastli. Dali mi to ku Gonalu
25. aug 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu - tak to je super, že ste tam prví, ja verím na kadejaké energie a podobné a ani za nič by som nebývala v byte, kde niekto zomrel :confused: ... a možno sa ti aj niečo snívalo, len si to nepamätáš, možno sa ti snívalo, že už na vianoce budeš v novom bytíku s malým tehu bruškom pobehovať :wink: :slight_smile:
25. aug 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a možno práve tá zlá energia bola príčinou, že sa vám nedarilo a keď sa teraz cítite dobre, bude to coby dup :wink: :slight_smile:
25. aug 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no no labu ma pravdu...

jeziiiiis ja uz musim ist fakt robit...
25. aug 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak hlási sa asi najväčšia zúfalkyňa: výsledok dnešnej konzultácie: nasadená ANTIKONCEPCIA na 3 mesiace :frowning2:
25. aug 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok