• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

29. februára 2016 
moja rec Gregy, ja tiez nakoniec nepridem a tak som sa tesila, maminka potrebuje moju pomoc, tak sa teraz tomu venujem, mame nejake neprijemnosti v rodine, takk pomaham riesit :frowning2: a uz som bola taka nabudena prist a budem vam tak zavidiet, ze sa stretnete a zase bezo mna :frowning2:
Dufam ze nieco spiskate aj v septembri, to sa ma uz nezbavite :grinning: dufam :sweat_smile:
26. aug 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka sivusa tak čo? asi sa to týka už len nás troch?
26. aug 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, ono by bolo dobre dohodnut pravidelne stretko, myslim ze vsetkym by prospelo vypadnut zo stereotypu, ja to tak s kamoskou robim a je to super raz do mesiaca, vieme ze mame termin a snazime sa to zariadit, aby sa to konalo, aj keby sekery padali :grinning:
26. aug 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme to je len skromny navrh z mojej strany :wink:
gregy... ako chces... mne je to v podstate jedno... ale ked nikto nemoze...
SIVUSKAAAAAAA odlozime to na inokedy....
26. aug 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby,ja za Sivušku: tak ste to zrušili?Lebo ona je už na ceste,tak jej dám prípadne vedieť,nech tam nečaká.Hlavne rýchlo odpíšte!
26. aug 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno zrušili sme pošli jej smsku ale ak ju nezastihnes tak ja tam pojdem ....
26. aug 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som s nou volala,že to teda padá,nemusíš tam chodiť...
sorry,že som sa sem tak votrela :grinning:
26. aug 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trojka dobree si spravila.. nemam na nu cislo... hehe musime vymamit...
26. aug 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeejda dajte nejako vediet PETRONELE... aj ona tusim chcela prist.. hehehe
26. aug 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že Trojka :grinning: :grinning: :grinning: ... vy tu viete ľudí premenovať :grinning:
26. aug 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej prepac... hehehe.... no .. co ti budem hovorit, uz vcera mi hovorili ze som uchylna zufala... a neviem co este .. ale ja som len UNAVENA
26. aug 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka petronela len napísala že príde neskôr a že má na teba číslo a zavolá ti ale neviem či niekto iný má na ňu číslo????

tvojka dík, si zlatá a nebola Sivusa nahnevaná?
26. aug 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ona mozno ma ale ja asi nie... heheh no sak co ved snad zavola skor ako pojde...
26. aug 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau bianka :wink:
26. aug 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som Petronele len napisala IP, nemam na nu cislo, tak si to tu snad precita a neprezenie sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuku, tak ste to zrusli? skoda, nestihla som sa ozvat, ale ja to mam na 3 kroky, takze som sa nerozcestovala ako sivuska
26. aug 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj danulka... som rada ze ta tu vidim...aleeeee akurat idem pisat ze cmuuuuk idem domov... babulky drzte sat....
26. aug 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak si vas tu citam, lebo zial mam tiez nemale problemy a navstevujem CAR. Ale neda mi sa neopytat, ze preco navstevujete toto centrum, ked nan vsetky nadavate?Je to len otazka, ale ja som mala podobne problemy v minulom centre a jednoducho som ho zmenila a teraz navstevujem toto. Dnes sa uz chvalabohu da vyberat.
Drzim vam vsetkym palce :slight_smile:
26. aug 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mici11 lebo už sme v rozbehnutom kole zväčša prvého IVF a bolo by nerozumné nechať prepadnúť jeden celý cyklus IVF, na všetky nedostatky na ktoré mierne nadávame sme však prišli až počas IVF :frowning2: . No a skôr než začneme druhé teda hovorím teraz za seba si obehnem viac centier a až potom si vyberiem v ktorom podstúpim druhé IVF, no ja mám zajtra OPU takže zatiaľ nad týmto knkrétne neuvažujem ... najprv musím dokončiť prvé ...
26. aug 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici11
Tak to potom dobre poznáš,ak je človek bezmocný a zúfalý,vyčerpaný a zlomený potrebuje 100% pozornosti ako pacient a ak sa mu to nedostane pofrfoce.
Nieje to také dramatické :grinning: ako sa ti zdá.Sme tu jedna pre druhú a ak niekto pustí ventil roznym sposobom mi to tu pochopíme potom príde lepšia vlna poz.myslenia a zasa je tu veselo :grinning: :grinning:
Aj tebe všetko OK :wink: :wink: držím palce
26. aug 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Posielam pozitívnu vlnu tehu vírusíkov ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
26. aug 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linav vystihla si to na jednotku s hvizdičkou :wink:
26. aug 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregy, linav ved ano ale ked sa budete rozhodovat tak jedno v BA urcite vynechajte :angry: . Gregy drzim palce zajtra :slight_smile:
26. aug 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dík mici a ktoré máš na mysli?
26. aug 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gregy IP
26. aug 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babenky :angry: :grinning: ja vas cakam pre mekacom a vas nikde :grinning:
26. aug 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela prepááááááááááááč zrušili sme to okolo 15,45 ale ty si tu už nebola :frowning2: nakoniec sme mali ísť len tri tak sme to zrušili že radšej pôjdeme ked to bude vyhovovať viacerím ... mrzí ma že si sa prehlala.
26. aug 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
na stretko som sa chystala aj ja, no teraz mi skončil meeting so šéfom :angry: :angry: :angry:
Ze som nezdrhla z práce skôr, o pol piatej ma zavolal a doteraz ma tam mučili :angry: :angry: :angry:
Som bola smutná že vy ste sa už stretli a ja tam počúvam bláboty, no teraz som si prečítala že sa to prekladá.
Tak súhlasím so septembrom a to už prídem ako tehulka. :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok