• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

29. februára 2016 
ach zienky moje, ani nehvorte a to este tvrdil, ze som v 16tt, akoze bola som, ale na poslednom utz. sa mi to posunulo a som uz len o dva dni pozadu a nie o dva tyzdne, ale aj tak si tvrdil svoje, no co k tomu dodat...kaslem na nich :sunglasses:
26. aug 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusil :wink:
26. aug 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu napisala som ip
26. aug 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusil ja by som im dobre vynadala, sestričky síce nie sú lekárky,ale kedy sa robia utz.by mohli vedieť :angry:
Ozvať sa treba,lebo keď budú všetci ticho,tak sa to tam nikdy nezmení

Sylvyka vy máte aj nejakých mrazáčikov?
26. aug 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sivus no nemame ako kazda z gynfivu ... ale pri PK sa asi ani necudujem / dobre tak troska cudujem/
no ale moze byt ze sa stane aj zazrak a sa to podari do 2ivfka fakt zazrak ale preco aj nie vsak ? :sweat_smile:
26. aug 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo ideálne,keby sa nám všetkým zadarilo a nemuseli by sme ísť znova na IVF
len ja pri braní tej antikoncepcie,neviem,neviem :grinning: :grinning: :grinning:
Bianke sa blížia plodné dni,tak do nej vkladáme veľké nádeje :grinning:
26. aug 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sivus, to ma neobjednavali sestricky, ale na recepcii, tak neviem, ci tie to maju vediet, ale tak ked objednavaju, tak asi aj ano.
26. aug 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe prosim len tie plodne dni dnes nespominajte pred snazivcom... konecne stratil prehlad...
26. aug 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka jasné,budeme mlčať :grinning:
26. aug 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne sa blizia plodne dni :grinning: Dnes som 11 DC a ovulku mávam cca 12-15 DC :grinning:
26. aug 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, uz som tu aj ja.. ale len na hodku a padam na zlate :grinning:
26. aug 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak uspešne som si urobila ohliadku a už som aj doma sedím pred TV mám akože robiť, ale o hodinku mi má prísť dizajnérka a idemem navrhovať zariadenie bztu tak sa teším a kašlem na robotu :grinning: :grinning: :grinning:
Ja prídem na 17,15 pred mekáč na metalízovom nissane almera ak sa niekto chcete zviesť z Podunajských alebo s ružinova napíšte mi :wink:
26. aug 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože toľko preklepov až sa hanbím sorry :astonished:
26. aug 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z polusu alebo z Apola mozem zobrat ja...
26. aug 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes tiez pridem :grinning: .... mozno budem trosku meskat, ale mam Biankine mobile no, takze vas potom najdem niekde papkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fasa :confounded: prave mi modry konik zmazal moju `budha foto` zevraj to niejsom ja, hehe :grinning: - to veru niesom,... asi si dam spat moje `ocko` to som uz ja :grinning:
26. aug 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napísať troška :frowning2:
26. aug 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. aug 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmm, škoda ho, bol jedným z mála fakticky dobrých slovenských hercov... :pensive:

P.S. Ja dnes neprídem, o 17,15 mám vyzdvihnúť maminu a ideme do KIKY zobrať záclony, už sú vraj ušité :grinning: A potom na byt ich zavesiť :grinning:
26. aug 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu... zober maminu na hamburger, ved avion je vedla...

docka bude fakt skoda.... " dobry vecer, na drobu noc, macko z plysu spieva vam. Volaju ma, macko usko, lebo smiesne usko mam. Huncut som a rad sa hram, s humorom je predsa fuska, vsetky deti rad ja mam, to je heslo Macka Uska........."
26. aug 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka, tak na to som už úplne zabudla :wink: To je krásne, spomienky na detstvo :grinning:
26. aug 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Snažilky :wink:
Tak dnes je stretko a ja zasa nemožem :unamused:
Moje 2 zlatíčka koleg.sú na dovolenke a ja robím s ľadovou Mery.Brrrrrrrrr.Za celý den sa neusmeje,odvrkuje,je nepríjemná a ešte ktomu stale frfoce a to som jej šefka.Takúto kombináciu už nikdy viac
:frowning2:
No Bianka tak ja som mala včera akože ne-organizovanú súlož a tiež to musím tajiť lebo tan moj mal s plodných dní už paniku :grinning: :grinning: :grinning: vraj je to tlak.No ja im dam tlak nech idú na laparku alebo sa prepichujú ihlou :wink:

Sylvyka :frowning2: je mi veľmi lúto.Posielam veľa energie :wink:
Gregy tebe držím palčeky a fakt...........nechod tam holááááááááááá :wink: alebo že by ?ved budeš mat plodné :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linav....tak to si sa trafila o tom tlaku :grinning: :grinning: :grinning: u nas je to tak isto, keby tak nase polovicky museli robit co my, tak sex aj ked palnovany je prechadzka ruzovou zahradou :wink: U nas presne to iste, on vie lepsie, kedy mam ovu ako ja sama,tak ho musim nejak zmiast, nech nemaka na mne ako taka masinka :grinning: :grinning: :grinning: ale samoska ze si vrzneme aj mimo, pre radost :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak viete preco mu to nechcem hovorit... vidim ze nie som sama... hehehe
26. aug 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bius, len nech si to tu neprecita :grinning: Ozaj a kto okrem teba a Petronely dnes pride?
26. aug 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este gergy, snazivec.. hehehe , lusilia (asi), pahu vraj nie... neviem....ale my dve s Gregy urcite... taku mam chut na ten mckac uz ze az..
26. aug 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ešte na 100%či prídem,ale môj bežec snaživec ma posiela ,že ma vyliečite z depky tak ešte uvidím
26. aug 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka na mňa si zabudla? :pensive:
Vika prídi,my ťa vyliečime z depky :slight_smile:
26. aug 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte no Dočka mi je strašne ľúto :cry: No kočky ja prídem tiež len na skok lebo ešte musím doriešiť ten návrh našej obyvačky .... Ozaj a neprehodíme ten termín ked to skoro nikomu nevyhovuje ?
26. aug 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok