Chystáte sa na KET v novembri, decembri?

petra2505
28. sep 2009

Baby kto sa chysta v 11/12 na KET? Tesite sa? Mna to caka po prvy raz a dufam, ze to vyjde na prvy raz, ale to dufa asi kazda z nas 😉

zuzu1108
8. nov 2013

@makovicka53 tak to vyzera velmi dobre 😉 . Ja ? No po dnesku ani neviem ☹ . Mna uz prestalo boliet brucho, len prsia ma bolia. Ja som skusala testovat od 4teho dna tam este nic nebolo. 5,6 den uz duch. A dmes rano tiez duch ale slaby tak mam obavu ze to bolo biochemicke tehu ☹ .

makovicka53
8. nov 2013

@zuzu1108 neboj skus neskor testnut...verim, ze ciarka zosilnie...mna tiez prejde a potom sa zas rozboli a tak dookola 🙂 ja skusim asi v pondelok

zuzu1108
8. nov 2013

@makovicka53 No ono naozaj treba testovat az tak neskor. Potom sa clovek len stresuje 😒 .

makovicka53
8. nov 2013

@zuzu1108 presne tak skus ten 9 den urcite bude silnejsia 😉 drzim palce

zuzzi08
8. nov 2013

Ja mám KET za sebou (4.11.) takže tiež už len čakám na výsledky 😀

bekki18383
8. nov 2013

@zuzu1108 a kam chodis ked davaju len jedno? ja tiez tak nieco porobim lahnem a zase to sa neda stale lezat. tak ti drzim palceky nech ti to vide 🙂

katka17044
8. nov 2013

Ahojte :D tak aj ja sa chystám teraz 14 idem na kontrolu sliznice, bude to moje prvé ket...

zuzu1108
8. nov 2013

@bekki18383 Ja do Heliosu v Brne. Oni nechcu davat dve embria kvoli moznym zdravotnym problemom. A hlavne netestuj tak skoro ako ja 😒 . Lebo je to na nervy ☹ . Ale verim ze ciarky budu silniet este 😵 .

magdus999
9. nov 2013

Takže kočky, zajtra ráno si idem po Bodku (pracovný názov 🙂 ).
Už len vydržať do testu, to bude dlhýýýýýý čas, ale vydržíme všetky spolu 😀

janette33
9. nov 2013

Drzim palce. Vsetko dopadne dobre 🙂

dundul
9. nov 2013

@magdus999 Drzim palce a rezervujem si miestenku na 16.12 - moj KET termin 😀

magdus999
10. nov 2013

@janette33 ďakujem krásne a ty ako?

magdus999
10. nov 2013

@dundul super, aspoň nám to bude rýchlejšie utekať 🙂

zuzu1108
10. nov 2013

@magdus999 Super 🙂 . Drzim silno palce na zajtra 🙂 . Aby sa bodecka krasne zabyvala u teba 🙂 . Daj zajtra vediet ako bolo 😉 .

magdus999
10. nov 2013

@zuzu1108 no bola som dnes, správu som písala včera 🙂 už je Bodka vo mne a hádam už neodíde 😀

janette33
11. nov 2013

@makovicka53 ahoj makovicka. myslim na teba a drzim palce. ja zajtra kontrola sliznice. inak este k tvojej otazke. mne to povedala dr. starovecka (ze sa to pri 5 mm neoplati). ale verim, ze je to individualne. tesim sa, uz by som to aj ja chcela mat "v sebe" 🙂

dundul
11. nov 2013

@magdus999 treba veriť 🙂 veľmi držím palce 😀

makovicka53
11. nov 2013

@janette33 ahoj dakujem ti 🙂 ...vidis co doktorka to iny nazor, ale u mna by uz vyssia asi nebola, tak preto skusili 🙂 ...zajtra napis ci podrastla...drzim palce 🙂

janette33
12. nov 2013

@makovicka53 ahoj. tak ako sa mas a citis? ja dnes kontrola, ani sa nezlepsilo ani nezhorsilo. tak ze zostavame na 6 mm a v sobotu KET. zase mi tam krutila nosom, ze to je malo, ale v papieroch ma jasne napisane, ze asi vyssia nebude. uplne ma rozladi tym jej tvarenim sa na neuspech. jedine co som v tom strese zabudla, kedy mam zacat brat utrogestan. ty si kedy zacala? teraz ked tak pozeram, tak KET bude na 25 dc. preboha ☹

makovicka53
12. nov 2013

@janette33 ahojky...no ja som asi dobojovala...dnes som testovala a bola tam / ... ☹ od vcera ma boli ukrutne hlava...asi sa hlasi mrcha, len tie lieky ju brzdia...moja budem ti moooc drzat palce ...ja preto nikdy nechodim k Staroveckej, nemusim ju...je to zvlastna osoba...ja som zacala hned ako sme naplanovali KET cize pri poslednej kontrole...na 25DC ???kedy si mala ovulku? alebo si nemala tneto cyklus?

janette33
12. nov 2013

@makovicka53 ovulku mam teraz. ale idem tam zavolat, nech mam istotu, ci zacat hned dnes, alebo len zajtra rano. no je to cudna osoba, vobec sa mi tam nehodi. ona napriklad neodpoveda ani na maily. ked idem na sono a uz ju pocujem za dverami tak mam po nalade ☹
a ty este nerob ziadne zavery, ved si bola len v nedelu na vklade, tak co sa testujes? zbytocne si robis nervy.verim, ze to dobre dopadne, teda ze dobre dopadneme obe 🙂

makovicka53
12. nov 2013

@janette33 tak ked mas len teraz ovulku je to v pohode...po ovulke do 5 dni by mal byt vklad...vies ja som bola v sobotu na vklade a dnes je to uz 10 den cize uz sa ciarka musi ukazat si myslim...v piatok idem na krv...dnes si ktory den cyklu?

janette33
12. nov 2013

@makovicka53 aha, to riadne leti. dnes som 21 dc. ja mavam takto neskor. sobota o 11tej to isti 🙂

makovicka53
12. nov 2013

@janette33 drzim palcee 🙂

janette33
12. nov 2013

@makovicka53 ozveme sa 🙂

magdus999
12. nov 2013

@makovicka53
@janette3 ahojte, ja mam na Starovecku taky isty nazor. Vobec sa tam nehodi, je taka neosobna. Raz mi robila aj vklad, to bolo doslova trapenie. Nevedela sa tam dostat, bolo to dost bolestive a Krajkovic vzdy na prvy sup, ani neviem a uz je po tom

makovicka53
12. nov 2013

@magdus999
@janette33 mne robila teraz vklad sice ma nebolel, ale ani slovo nepovedala, len ked odchadzala, ze drzi palce a odisla....a zrejme mala zlu ruku 😒

zuzu1108
12. nov 2013

@janette33 Ahoj aj ja som mala teraz ket ori 6mm sliznici. Ono dolezite u nas v centre pri sliznici je aby mala tie tri vrstvy a aby sa utrogestan bral 5dni pred vkladom. Tak neboj aj pri 6mm sliznici sa da otehotniet 😉 . A jedna kocka mi poradila ze pri vklade sa treba usmievat 🙂 . Jej to poradil dr.v zahranici. Drzim palce na sobotu 🙂 .

magdus999
12. nov 2013

@makovicka53 urcite nema zlu ruku. Je aka je, urcite je profesionalka,inak by tam nerobila. Len z nej nevyzaruje to,co zo vsetkych tam. Neboj,vsetko dobre dopadne 😉

janette33
13. nov 2013

@zuzu1108 dakujem ti za "podporu". ja ked som vcera vysla z centra, musela som rychlo utekat do auta a vyplakat sa. vcera bol den ked som potrebovala povzbudit, a nie krutit nosom, ze mi za nic nezarucuje. este si to odskakal aj chudak moj priatel. este, ze je taky tolerantny. aj napriek tomu sa na sobotu tesim a verim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre