Chystáte sa na KET v novembri, decembri?

petra2505
28. sep 2009

Baby kto sa chysta v 11/12 na KET? Tesite sa? Mna to caka po prvy raz a dufam, ze to vyjde na prvy raz, ale to dufa asi kazda z nas 😉

katka17044
21. nov 2013

@kika8259 Ahoj, ja som tiež doma radšej nech mám pokoj a človek nikdy nevie.. po et som tiež bola doma a ujalo sa ale len na chvíľu... tak snáď teraz sa to podarí...

kika8259
21. nov 2013

@katka17044 držím päste aby boli // na testíku 🙂))))

katka17044
21. nov 2013

@kika8259 ďakujem krásne aj ja tebe... kedy si bola na vklade? V stredu? Ja v pondelok... :D

kika8259
21. nov 2013

@katka17044 ano v stredu ale tŕpla som ci sa bude to nase jedine mrazene pekne delit aj po rozmrazeni - dr mi vravela ze mi ho budu rozmrazovat az v den vkladu no volali mi o den skor ze je to ok a uz ho rozmrazili tak dufam ze nebolo dlho vonku a nedali mi embryjko "po expiracii" 🙂 ( totiz embryo po pk by sa vraj malo rozmr. v den vkladu a len 3- dnove embryjko den vopred...

katka17044
22. nov 2013

Mne dali embyjka ktoré hneď zmrazili a zdá sa mi, že ich rozmrazili v deň vkladu, ale deň pred mi volali kedy mám prísť a do rána som tŕpla či to rozmrazovanie zvládli... povedala, že boli 4 bunkové, ale ako mi ich dajú, že už aj 6 bunkové.. dali mi 2 no a mám ešte 3 zmrazené a tam by už mali byť tuším blastocysta, morula...
Toto čakanie je hrozné... Dnes zajtra by sa už asi mali uhniezďovať , tak čakám, či budem mať nejaké pocity...

kika8259
22. nov 2013

super tak mas este aj dalsich mrazacikov keby nieco (ak by si sa rozhodla mat viac deticiek) 🙂 mna caka novy cyklus ked to nevyjde, mrazene sme mali len toto jedno ☹
daj potom vediet ako sa citis 🙂

janette33
22. nov 2013

@kika8259 ahoj. ja som prvy den (den vkladu) cely den lezala. nemala som to sice v plane ale som mala strasnu migrenu, tak inak neslo. druhy a treti den som normalne fungovala ale doma, kde tu som si polezala, pospala a potom do prace. ako sa citis? ja strasne. cely clovek ma boli, a mam hrozne krce v nohach. myslim si, ze to jeden z neziaducich ucinkov estrimaxu, ktory uzivam 3x1. je to neznesitelne ale utesujem sa, ze na dobru "vec" 🙂

kika8259
22. nov 2013

@janette33 ahojky no mne je tak normalne ja som dnes treti den po vklade,ja uzivam estrofem a ziadne ucinky zatial necitim. bodaj by ma vsetko bolelo ak by to malo vyjst 🙂 a budes aj testovat pred krvickou ?

katka17044
22. nov 2013

Ja užívam utrogestan a estrofem obe 3x2, po utrogestane som dosť unavená hlavne poobede, ale dá sa to... inak zatiaľ nič nepociťujem.. tak snáď už to aj začne...

janette33
24. nov 2013

@kika8259 zatial neviem ci sa budem testovat. na krv idem v piatok 29.11. tak mozno den pred tymto terminom. drzim palce!!!!

kika8259
24. nov 2013

@katka17044 ja uzivam presne to iste ale teda unavena nebyvam , hadam aj to pride 🙂

kika8259
24. nov 2013

@janette33 joj to drzim palceky,tak pfuj pfuj aby to vyslo 🙂

katka17044
24. nov 2013

@kika8259 už to znášam lepšie to tie začiatky, už únavu nepociťujem.. vnímam každé pichnutie, ale skôr cítim vaječníky tak neviem či to je dobre...

kika8259
25. nov 2013

@katka17044 niektore baby vravia ze ich pobolieva v podbrusku a to by mohlo byt ok , ja nepocitujem nic a ani predtym som nic necitila,ja som asi divna 🙂
ale moze byt ze je to tá spravna bolesť 🙂 🙂

katka17044
27. nov 2013

Ako sa cítite? Máte nejaké pocity?

kika8259
27. nov 2013

@katka17044 Ahoj,pocity nemám žiadne , ani ma nič nebolí (skoro každá baba píše že cíti uhniezďovanie-ja nie) mňa zatiaľ strašia iba takýto duchovia,keďže som nedočkavá ....

katka17044
27. nov 2013

@kika8259 Vaaaau pekní duchovia, ja som sa este netestovala bojím sa... tiez nic necítim ak nerátam sem tam vaječník ako pri ovulácii, tak ma to znepokojuje ale vidím, že ani ty a predsa sa to kráásne začína...

dundul
27. nov 2013

@kika8259 supeeer, žeby prvá vo vláčiku? Drž nám miesto 😀

kika8259
27. nov 2013

@dundul joooj to by bolo supiš 🙂 dám vám na miestečká rezervačky 🙂
@katka17044 Katka ja som bola práveže hotová že nič sa nedeje ale to bolo so mnou aj 1. raz a potiahli sme to do 8tt , tak dufam že netreba za každú cenu niečo cítiť 🙂 ale bojím sa aby mi to neodišlo s prvou ms ( čakám ju nakoniec týždňa) .... tak bojim bojim

katka17044
27. nov 2013

@kika8259 Ja mám tiež dostať 1 v nedeľu a 2 na krv... mne vkladali 2 embryjka 4-6 bunkove neviem v ktorý den sa také uhniezdujú. Ja keď som v auguste po ivf bola tehotná tak som cítila bolesť brucha ako na menzes vždy nad ránom, aj som špinila, potom aj krv a teraz nič... ani nemám pocit, že som bola na vklade... také iné to je... ale tak hádam to je ten lepší prípad, lebo v auguste to trvalo len mesiac...

kika8259
27. nov 2013

@katka17044 budem na teba v pondelok myslieť 🙂 a obdivujem Ťa že si to vydržala bez testovania ja som šiši v tomto a ešte k tomu zvedavá ako hrom 🙂

katka17044
27. nov 2013

@kika8259 ja sa hrozne bojim... a takto si mozem este stale nahovárať, že to môže dobre dopadnúť... ale tak určite by ma potešili také testíky ako máš ty... ale tak možno cez víkend nevydržím ani ja... :D

kika8259
27. nov 2013

@katka17044 Katka ja som sa pri prvom strašne bála až tak že som mala bruchabolenie denno denne ale nie od oplodnenia ale od stresov či to vyjde .... tak teraz som si povedala že nič to ak ani teraz nevyjde ideme na to znova a znova.. môj bývalý doki mi povedal že možno aj 8 krát potratím kým sa mi konečne podarí vynosiť dieťa tak som sa s tým zmierila a idem tvrdo do boja 🙂)))) teda presnejšie to pomenoval ;keď motyka vystrelí tak porodím 🙂 no kde som sa týmto chcela dostať ? zamotala som sa ... nič to držím pästiky na víkend a čakám dobrú správu 🙂))))

katka17044
27. nov 2013

@kika8259 🙂 ďakujem veeeľmi pekne... no nech už je pondelok lebo to čakanie... ale tiež sa snažím skôr na to nemyslieť, lebo človek by sa mohol už z toho všetkého akurát tak zblázniť... a môžem sa spýtať akú máte diagnózu s čím je problém?

kika8259
27. nov 2013

@katka17044 ja som špeci a mám dve maternice a už len jeden vaječník a priateľ má pomalé spermie (nehýbu sa ani dopredu iba do strán) a málo - teda na 1. cyklus sme ich zbierali po jednej ☹ ale z toho mála nám vyšli 3 embryjká a toto bolo tretie tak hádam do tretice to vyjde 🙂

katka17044
27. nov 2013

@kika8259 Uha dve maternice? To som ešte nikdy nepočula, ani neviem, že niečo také je možné... neviem si to predstaviť. Tak to ste potom na to všetko dobre zvládli, ja som pri prvom IVF mala nejakú slabú stimuláciu a mala som len 5 vajíčok a nakoniec na vklad som mala len jedno embryjko a to manžel ma spermie super, teraz pri druhej som už mala 11 vajíčok... Ja mam čiastočne priechodné vajcovody, iné nič zatiaľ nezistili... ak sa mi ani toto nepodarí asi budem uvažovať o odstránení vajcovodov, lebo už inak si to neviem vysvetliť, prečo sa tak dlho nedarí.

kika8259
28. nov 2013

@katka17044 a koľko máš ešte mrazených lebo 11 je pekné číselko 🙂 ja už budem musieť ísť na ďalší cyklus keď to nevyjde , tak som si to naplánovala na január 🙂 a bola si asi aj na laparoskopii ?

katka17044
28. nov 2013

Ano bola som aj na laparoskopii, potom prvé Ivf v 2011 vtedy nič ani mrazáčikovia, slabá stimulácia, a teraz v auguste 2 ivf vložili mi 2 blastocysty aj sa uhniezdili, ale len na chvíľu no a teraz prvé Ket z 2 embryjkami tými čo sa ako prvé hneď mrazia ešte pred delením no a ešte mám 3 embryjka, ale to je v podstate už len jeden pokus lebo to naraz všetky 3 rozmrazia.

kika8259
28. nov 2013

@katka17044 ... kamoška bola tiež na laparoskopii a povedali jej že prirodzene nikdy neotehotnie, tak si vybrala lieky na stimuláciu a išli s mužom ešte pred začiatkom stim. na dofču a vrátili sa z nej 4 ! pred dvoma mesiacmi porodila zdrave a krasne dvojicky 🙂
ja som mala z mojho jedneho vajecnika 16 vajicok ale len 9 bolo oplodnenych a z toho 3 ok na vklad ☹ som zvedava co vyprodukujem na 2. krat ...

katka17044
28. nov 2013

@kika8259 fíha, tak tomu sa hovorí zázrak... mne tiež povedali, že prirodzene mám malú šancu, síce mám, ale malú... ale po 6 rokoch si to ani neviem predstaviť len tak otehotnieť 🙂 preto budem rada, keď sa podarí toto ket... dnes je 10 deň, už sa to blíži... testík si si ešte robila, či už len počkáš na krv?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre