Čo mám robiť, keď Gonal nezaberá?

cicikmicik
4. jan 2016

Ahojte,som dnes 5DC, 4dni si picham Gonal,dnes som bola na kontrole a nic,bez reakcie..Pichala som si 100,dnes mi dali prvy krat 125..Mam Pco,dost zavazne,preto sa mi dr bala nasadit vacsiu davku.mal niekto takyto problem?ze mu nereagovali vajecniky na stimulku?je sanca ze sa to este rozbehne?da sa pripadne nejako tomu pomoct?nie je aj tych 125 malo?dost to so mnou zamavalo,nechcela by som skoncit hned na zaciatku:(

evangelina0
4. jan 2016

@cicikmicik ahoj, ja som pichala merional a tiez nezabral, dost ma to vtedy vzalo. Nasledne som vysadila vsetky hormony a brala metfogamu/metformin (predpisal mi endokrinolog na PCO).nasledne sa mi upravili hormony a mam menzes ,takmer mi zmizli prejavy PCO na vajecnikoch-trvalo to 3mesiace. Neviem, ci som pomohla, drz sa

cicikmicik
autor
4. jan 2016

Dakujem,skusim sa na to opytat,ale neviem nie je to na inzulinovu rezistenciu?tu mi nepotvrdili,ale opytam sa na to..no zobralo ma to veru,manzel ani nechapal preco ma to tak vzalo..

evangelina0
4. jan 2016

@cicikmicik ano,je to na inzulinovu rezistenciu(nemam ju diagnostikovanu)ale mne ju endokrinolog nasadil na zaklade hormonalneho profilu-vtedy mi povedal,ze PCO ukazkove.brala som ho od juna,ale az ked som vysadula vsetky hormony(duphaston,utrogestan...)tak mi nabehol cyklus a upravili sa mi hormony..ja Ta chapem,mne ked na folikulometrii povedal,ze nerastie,koncime stimulku,som sa zosypala uplne,ani fungovat som nevladala...kludne napis aj IP,spriaznena dusa sa vzdy hodi;)drz sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre