Čo na podporu stimulácie pred mimotelovým oplodnením?

martinazvo
1. jan 2013

Ahojte, čo by ste mi prosím poradili, ako podporiť čo najviac stimuláciu pred IVF? Mám na mysli nejaké doplnky výživy, čaje, prípadne "ľudové recepty"... myslím že skúseností je tu viac ako dosť... ďakujem krásne za tipy! 😉

leamax
1. jan 2013

caj na podporu IVF - maju ho na otehotnenie.sk, kazdy vecer deci cerveneho na prekrvenie maternice, vit. E, kvapky na vajecniky od valovica, kys.listova + B12
viac ma nenapada, drzim paste 🙂

ada83
1. jan 2013

kúp si alchemilkovy caj pijem ho aj ja poradila mi to kamoška

jania023
1. jan 2013

Maximalne len nejake tie vitaminy pred otehotnenim..ja by som nic nemixovala pretoze ked ides na mimotelove tak tam budes mat hormonalne injekcie ktore tu pracu vykonaju same a ked sa budes napchavat vseliakymi gebuzinami tak len ryskujes zlu kvalitu vajicok..tak len sa obrnit trpezilostou a co ti hlavne pomoze je klud na gauci,nohy v telpe,lezat pod dekou a oddychovat v zime nech sa telo samo pripravy..my sa snazime uz hoooodne dlho tak viem o com hovorim..skusala som soju,alchemilku,aj kvapky od valovica a nic ti tehu nezaruci..takze len dobra psychika to bude asi to co potrebujes 😉

cikyta
1. jan 2013

Počas stimulácie chilly papričky 😉

magica78
1. jan 2013

moj nazor je taky ze nic ti netreba len byt v pohode ,ja som pocas stimulacie kazdy den 30 km urobila na bike pred TV ,vajec som mala ako kvocka ,krasne som znasala injekcie ,odber, aj vklad len sa neujalo:( cakam na mrchu a idem na KET.
na niektorych liekoch mas napisane na letaciku ze nemas pit caj lebo bylinky vedia pooct ale aj uskodit

dukokatka
3. jan 2013

nic netreba lebo vsetko je v tych injekciach a tabletkach ktore zena berie na podporu maternice,vajecnikova vajicok.Odporucam pohodu a tesit sa ze vsetkodopadne dobre.

natally9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre