Čo pomôže na rast folikulov?

avlv
10. jan 2014

Dievčatá poradte, čo by mi pomohlo na urýchlenie rastu folikulov. Stimulujem 12 deň Merional najvyššia dávka ale rastú pomaly ☹.

84verca84
10. jan 2014

Ja so tiez mavala take problemy.jedny male,druhe vacsie.inokedy vstetky male,niekedy sa mi do nich dostala krv.doktor mi na to vtedy povedal,ze velkost neovplivnim.raz boli krasne,vhodne na insem.,na dalsi krat z toho nic nebolo.drzim ti palecky,nech narastu.hlavne sa nestresuj,,tym si nepomozes 😉

amstelko
10. jan 2014

@avlv skús si pozrieť tému inofolic,mne na kvalitu odporučili toto

avlv
autor
10. jan 2014

@amstelko teraz ho brať by už bolo neskoro. Brala som ho pred 3 mesiacmi a rozhádzal mi cyklus, odvtedy mám aj vysoký FSH hormón. Mne veľmi nepomohol.

amstelko
7. feb 2014

@avlv ako si dopadla,koľko si mala vajíčok?

avlv
autor
7. feb 2014

@amstelko Dve zrele folikuly z 5 ale tie tri nestihli dorast.Obe vydrzali predlzenu kultivaciu.Jedno vlozili a druhe zmrazili.Som tehu takze som mala stastie vyslo hned prve IVF.Dufam ze to dotiahneme v poriadku az do porodu a narodi sa zdrave babo.

amstelko
7. feb 2014

@avlv takže gratulujem a teším sa,že ti to takto dopadlo,kde si bola v centre a ako ti rástli vajíčka

kako23
7. feb 2014

@avlv gratulujem, to je super , ze sa Ti podarilo otehu. Tesim sa 🙂 prajem krasne tehu a hlavne vela zdravia.

avlv
autor
7. feb 2014

@amstelko Dakujem. Helios Martin.Mne sa foliky slabo tvorili mam vraj vycerpane vajecniky.Brala som cely cas maximalne davky.Dlho bol len jeden folik ale ten uz pri odbere bol ako cysta.Potom sa pomalicky zacali tvorit dalsie ale velmi pomaly.Som rada ze to lekar nevzdal lebo nevedeli co somnou robit.Zrele boli vlastne 3 ale to jedno sa nepodarilo oplodnit.Odber som mala na 18den. Drzim palce vsetkym.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre