Dá sa nejako ovplyvniť kvalita odobraných oocytov?

gerdusha
2. máj 2011

ahojte,

kedze je to pre mna viac nez aktualne, chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, co vplyva na kvalitu oocytov. Da sa ich kvalita nejako ovplyvnit?

dakujem za kazdu radu a info

gerdusha
autor
2. máj 2011

nikto nevie?

cecil36
2. máj 2011

@gerdusha ahoooj 🙂 z prirodnych veci je vraj na kvalitu vajok dobry zen- sen caj a materska kasicka 😉 A mas v poriadku FSH? A este som sa kdesi docitala, ze aj imunitne problemy mozu sposobovat horsiu kvalitu vajok.

gerdusha
autor
2. máj 2011

@cecil36 ,
no ahoj aj tu 🙂
neviem, ci mam fsh v poriadku, mojim hladinam roznych hormonov ziaden lekar okrem endokrinologicky nevenuje pozornost...

hmm..aj ta imunita...ja truuuba, ze som zrusila februarovy termin v prahe na vysetrenie reproimunity...ale v rf ma tak trochu presvedcili, ze to nie je dolezite...

holly74
3. máj 2011

Ahojte, a čo sa rozumie pod kvalitou oocytov? To, či sú vôbec schopné oplodnenia, alebo to, či sú z nich embryá schopné delenia?

laura35
3. máj 2011

Ahoj, mozes skusit aj vitaminy, L-arginine, Koenzym Q-10 ...viac - mrkni na link...http://www.zenska-neplodnost.cz/novinky/vitamin...

hanulka0102
4. máj 2011

ahoj, mně píchali Gonasi...prý na kvalitu vajíček

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre