• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Darcovské spermie vaše rady, skúsenosti

10. augusta 2016 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
7. apr 2012 o 15:56 • sue
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
7. apr 2012 o 16:07 • marhulinka
7. apr 2012 o 16:23 • pusolamy
Ahoj boli ste niekto v Gyn Five na umelom oplodnení s darcovskými spermiami, kolko vás to vyšlo, ako to celé prebieha? poviete mi niekto? Viem že je to anonymné, všimol si niekto z rodiny teda ak ste to utajili, že sa nepodobá na manžela? dakujem
11. feb 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všem! :slight_smile:

Na MK funguje Wiki Modrého koníka, která je knihovničkou pojmů, znalostí a zkušenosti maminek maminkám.
Máte-li tedy znalosti a nebo osobní zkušenosti s Dárcovskými spermiemi, prosím, vložte je do http://www.modrykonik.cz/darcovstvi-vajicek-spermii-a-embryi/.

Sdílení osobních zkušeností je ve Wiki daleko přehlednější než ve fóru a proto se snažíme, aby byly právě ve Wiki Modrého koníka pod daným tématem.

Děkuji Vám za sdílení svých znalostí a zkušeností, které budou spoustě maminkám k pomoci, radě a podržení v nelehkých chvílích.

Mějte krásný den! :slight_smile:
Jennyska
Modrykonik.cz - Asmira team
24. apr 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý den,
je mi 25 let, během studia na VŠ jsem chodil darovat spermie do několika klinik neplodnosti. Mám dokumenty prokazující můj skvělý zdravotní stav a genetickou nezatíženost nemocemi celé blízké rodiny. Z časových důvodů (práce) jsem se rozhodl pokračovat jako soukromý dárce. Morálně se není čeho obávat, jelikož můj genetický materiál byl využíván v klinikách z 95% pro vývoz do zahraničí či zahraniční klienty (nevím, proč to v ČR takto funguje). Mé děti tedy neběhají po ČR :slight_smile: S přibývajícím věkem dárce se rizika spojená s možnou vadou dítěte zvyšují. Všiml jsem si, že dárcovství nabízí hlavně starší muži nad 35 let. Já Vám nabízím jistotu podpořenou mým věkem a několika genetickými a jinými testy, kterými jsem procházel při mých darováních. Akceptuji pouze stříkačovou metodu a to bez výjimky. Žiji střídavě ve Valašském Meziříčí a Ostravě, proto mi prosím nepiště, pokud jste například z Prahy, Čech apod. (pokud nemáte v plánu jezdit). Kontaktovat mě můžete na mail futurepilot8@seznam.cz nebo skype (futurepilot8). Přes skype bychom vyřešili detaily a mou odměnu. Při následné osobní schůzce vám předložím doklady totožnosti, maturitní vysvědčení + VŠ diplom a všechny dokumentace ohledně genetiky a zdraví...a hlavně mě také uvidíte na živo že :slight_smile: Případné odpovědi očekávám na mailu či skypu.
10. aug 2016 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok