Darcovské spermie

zujanka
29. dec 2011

ahojte všetky 🙂 odporúčajú nám IVF darcovskými spermiami. Ako ste sa s tým vyrovanali? Nabrali ste odvahu? Mne to pripadá ako zlý sen, mať dieťa s niekým cudzím alebo ho vôbec nemať? ☹ ☹ ☹ Nemám veľa času, som už staršia nechcem svoje rozhodnutie neskôr ľutovať Povzbudí ma niektorá?

kveta
1. feb 2014

@kristin01 Za istych okolnosti moze od Vas to dieta casom vysudit.. Budte opatrni..

kristin01
1. feb 2014

@kveta kto hľadá vynájde sa😊😊všetko je možné 😊

kristin01
1. feb 2014

@kristin01 nie toho sa nebojím,on sám trvá na tom aby nebol zapísaný do rod listu s sám sa zbavuje všetkých práv a povinností,je to darca z klinik...osvedčený

kveta
1. feb 2014

@kristin01 Preco nehladate medzi blizkymi ludmi. Takto nemate predstavu coho je ten clovek do buducna schopny.. Mam dieta so zivym "darcom" a nemam s tym najlepsiu skusenost.. Teda okrem uzasneho drobca.. 🙂)

kveta
1. feb 2014

@kristin01 To, ze sa zbavuje vsetkych prav nie je ale pre neho nijak zavazne. O tri roky sa moze o svoje prava prihlasit..

kristin01
1. feb 2014

@kveta ja mu dôverujem keďže to nie je leg.nebudem o tom rozpisovať,klinikám neverím,pretože aj tak tie detičky sú do jedného z darcovskej,žiadne meta tese rozumieš....na to ta genetika atd je to ich biznis nehovoriac o tom ako tam nie jednu ženu dokaličia....

ronaldoboss
20. apr 2019

@andika10 ahoj.ak sa možem spytat čo znamena ivi,a Ivf? Vieš čaka nas umelko od darca a zbieram info.v daka za info.

ronaldoboss
3. máj 2019

@zujanka ahoj. Podarilo sa vám ivf ?čítala som tvoju diskusiu nehnevaj sa že sa pýtam lebo ma čaka to iste ideme na iui a darcovske spermie lebo manzel ma azoo.

ronaldoboss
3. máj 2019

Ahojte. Bola by som zvedava či sa podarili otehotniet z darcovskimi spermiami hned na 1pokus? Pri iui?

kocica7
24. jún 2019

@zujanka ahoj .tak ako isli ste do tych darcovskych spermii?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre