Dieťa z darovaného embrya

jodo27
12. sep 2021

Ahojte, je tu niekto kto má bábätko z darovaného embrya alebo v blízkej dobe plánuje tento veľký krok? V akom centre ste? Tie, ktoré už bábätká máte ako ste s týmto rozhodnutím spokojné? Ďakujem za každý cenný komentár!

frna82
27. máj 2022

@jodo27 no ja od začiatku estrofem a týždeň pred KET aj utrogestan. A pokračujem s týmto aj teraz po KET do výsledku krvi na HCG. Ak bude pozitívne, čo si veľmi prajem budem brat lieky ďalej až do 12 týždňa tehotenstva. Lieky znášam dobre, nemám nejaké problémy.

jodo27
autor
28. máj 2022

@frna82 ďakujem 🙂 a prednison si nebrala vôbec? Mne tento spomínali, že by som brala pár dni pred vkladom… zaujímavé. Dúfam to budeš mat pozitívne !

frna82
28. máj 2022

@jodo27 prednison mi nikdy nedávali. Ďakujem ešte týždeň a budeme vedieť výsledok. Veľmi si prajem aby bol pozitívny. Už teraz mi bije srdce keď si na to spomeniem. Neviem či po 7 dní už mám niečo cítiť. Zatiaľ mam len pichanie v podbrušku a pobolieva ma brucho. Prsia sú na dotyk citlivejšie ale to môže byť aj tým utrogestanom. Aspoň si to myslím.

jodo27
autor
29. máj 2022

@frna82 neviem, uvidíš. psychika je silná vec, každu jednu zvláštnu vec na sebe budeš teraz cítiť.

jodo27
autor
11. jún 2022

@frna82 no čo? už máš vysledok??? myslím na teba!

frna82
11. jún 2022

@jodo27 ahoj áno máme potvrdene tehotenstvo ale vo štvrtok som veľmi silno krvacala. V piatok som bola u lekárky zobrali mi krv na HCG a progesteron. Urobila sono kde povedala že sliznica je nepravidelná ale stále vysoká. Videla dutinku takže vravela že to je sľubne.
Ale ja mam strach či sme o malé neprišli či som nepotratila. Výsledky budú až v pondelok krvi.
Poplakali sme si s mužom lebo nevieme na čom sme. 6 rokov sa snažíme o malé. Chvíľkové šťastie a zase takáto smola😥

jodo27
autor
12. jún 2022

@frna82 počúvaj hlavu hore !!!!! Kamarátka je teraz v 7 mesiaci, a v 3 mesiaci ju sanitka vzala v noci do nemocnice na brutal masívne krvácanie. (Čakala dvojičky) mysleli sme, že to isto potratila a babatka sú v poriadku!!! Krvacala 1 cely deň v kuse.
Ja verím, že to bude dobre. Modlim sa!!!!
Daj vedieť ako si na tom keď dostaneš ďalšie výsledky.

frna82
13. jún 2022

@jodo27 ahoj tak výsledky krvi HCG z 960 nám padlo na 505 takže vyzerá to ze sme prišli o bábo. Ešte mi chce v stredu zobrať krv aj sono urobiť ale neverím že tam je. Potratila sme😭😭😭

jodo27
autor
13. jún 2022

@frna82 …. veľmi mi to je ľúto. keby som pri tebe, silno ta objimem.

frna82
14. jún 2022

@jodo27 ďakujem si zlata 😥všetko prebolí tak aj toto. Ale nezabudneme. Poplakala si celá rodina ale musíme ísť ďalej.

snezienkaaa82
14. jún 2022

Ja som kráčala tiez asi 5 dní. (po ivf), len lež, len sprcha a wecko

jodo27
autor
16. jún 2022

@snezienkaaa82 5 dni si krvacala a udržalo sa ti?

snezienkaaa82
16. jún 2022

@jodo27 áno,, slabšie ako pri mnenzese, no bola to krv. mala som Utrogestan, slablo to postupne.

jodo27
autor
1. júl 2022

Ahojte baby, mam naplánovaný vklad na budúci mesiac. Už mame rezervované darované embryjko.

andreatytler
1. júl 2022

@jodo27 Vela stastia.

stanka2612
2. júl 2022

@jodo27 držím ti palce ✊

nikaha
17. okt 2023

@frna82 ahoj. Citam tvoj pribeh o darovanom embrii. Ako sa ti dari? Mas nieco nove? Pidaril sa ti dalsi vklad?

frna82
17. okt 2023

@nikaha ahoj neboli sme zatiaľ na ďalší ale chceli by sme ho ešte raz absolvovať. Druhá možnosť a myšlienka je adopcia. Aj nad tým už uvažujeme.

nikaha
18. okt 2023

@frna82 a kedy by si chcela ist na ten vklad?

frna82
18. okt 2023

@nikaha skôr nám to vychádza začiatok budúceho roka. Nakoľko mám ešte pred sebou preventivku, mamografiu a samozrejme nastavenie liečby na vklad nakoľko mi už vynecháva cyklus

andrea88788
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smeralda80
21. mar 2024

Ah8j ja mam dieťatko z darovaneho embrya

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre