• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Do kedy skúšať IVF?

10. apríla 2010 
Orsulka, tak nech majú žiadaný účinok :dizzy_face: :slight_smile:
20. nov 2008 o 07:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ano...dufam aj ja :slight_smile: aj tá informácia prišla ku mne v ten správny čas .-)
20. nov 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá.Tak dnes sa mi stal ten krásny zázrak a ráno som mala pozitívny test prvý krát v živote.A krv len potvrdilo hcg mám 560.Tak som šťastná ako blcha.Ciže do kedy skúšať ivf?mne sa podaril pokus číslo štyri takže to určite nevzdávajte a bojujte.Ja len verím že to dotiahnem do úspešného konca. :wink: :dizzy_face:
24. nov 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
staza, gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vyzera to na dvojicky :dizzy_face:
24. nov 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem aj doky mi to povedal :dizzy_face:
24. nov 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala 500 a tiez to boli dvojky, ale jedno to vzdalo skor, ako mu zacalo bit srdiecko :pensive: ale verim, ze druhe bude bojovat za oboch :dizzy_face:
24. nov 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééééj Stazka, tak vidíš, že sa to nakoniec podarilo. Moja prajem ti nech sú to dvojky a nech to dotiahnete do toho najkrajšieho konca v podobe bábätiek. Vieš ako sa teším, že sa to na 4krát podarilo :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2008 o 15:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy ja vás sledujem na fore aj ja som chodila do splnu ale teraz som prešla do gyncare a oplatilo sa mi.Neboj sa tvoj bobáčik je určite silný a tvoja kontrola zajtra dopadne dobre.Viem že ten strach je tam stále a bude kým náš uzlíček nebudeme mať v rukách.
24. nov 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla ani sa mi stále veriť nechce ale som strašne na začiatku a až o tri týždne idem na prvý ultrazvuk tak len verím,že bude všetko ok.díííky ste zlatéé
24. nov 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stazka len ver a užívaj si to - proste si tehuľkaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
A čo polovička, tešila sa (blbá otázka však), veď vy musíte byť dnes najšťastnejší pár na svete :slight_smile:
24. nov 2008 o 15:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala som mu tak mi neveril,že si srandu robím tak ked príde domov z práce tak dúfam,že mi uverí. :wink:
24. nov 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
staza...tak to je mooooc krásne...gratulujem.......dufam, že moj 4 pokus bude tak isto uuuspečny!!!! :dizzy_face:
25. nov 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Stazka, gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face:
:sunglasses: a do kedy skúšať?? môj štvrtý pokus som si povedala, že bude istotne posledný.....že ak to nevýjde, tak končíme :zipper_mouth: a tentokrát som si aj ja objavila // na teste, prvý krát v živote po deviatich rokoch snaženia :dizzy_face: sme iba na začiatku, ale dúfam, že to dotiahneme do konca :slight_smile:
Takže verím, že aj Vám ostatným sa to určite podarí, len treba veľa trpezlivosti :sunglasses:
25. nov 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renusa..........................dakujem......stvrto pokusove mi dodávaju viac a viac sebavedomia!!!!!!! diky babenky .-)))))
a veeeela štastia........... tak krasne sa to čita:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kam si chodila? a bolo to po IVF???????
25. nov 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,staza gratulujem :grinning:
chcem vam povedat,ze aj mne vysiel az 4 pokus,netreba sa vzdavat a bojovat :wink:

renuska tiez ti gratulujem...
25. nov 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka, bolo to moje 4 IVF, prvé 3 som bola na SK cez poisťovňu, a tentokrát sme to ako samoplatcovia skúsili v CZ, bolo to SOFT, a zaplatili sme menej, ako predtým cez poisťovňu :sunglasses:
25. nov 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
resusa az teraz som si vsimla,cakas dvojicky? ja som mala na prvom uzv jednu dutinku a na druhom uz dve,jeden krpec sa nam schoval :grinning:
25. nov 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Renuska aj ja ti ešte raz gratulujem - takýto ľudia mi dodávajú neskutočnu chuť bojovať a nevzdávať sa :slight_smile: :dizzy_face: Inak Reni ty si chodila tiež do Reprofitu v Brne. Môžem mi prosím napísať koľko ťa vyšiel soft?
25. nov 2008 o 10:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka, ešte to nie je isté, ešte neboli srdiečka, ale boli krásne dve dutinky, mala by som ísť znova na uzv budúci týždeň, tak uvidíme :wink:
a Tebe to vyšlo na ktorý pokus?
25. nov 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renuska,mne to vyslo tiez az na 4 pokus,dovtedy nic,az teraz a rovno dve..
nebojkaj sa,srdiecka budu urcite :wink:
ja som cakala na jedno srdiecko a boli tam nakoniec dve :wink:

hcg si mala 14 den 308?
25. nov 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzli,tebe drzim palce,bud silna,troska poznam tvoj osud :frowning2:
25. nov 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla, ďakujem ešte raz :slight_smile:
ja som mala 5 vajíčok..takže 10.000,- SOFT + 5.000,- ICSI (1.000,- za každé vajíčko) = 15.000,-Kč...a lieky som neplatila vôbec, mala som iba Clostibegyt tbl. (120,- Sk) + 3ks Menopuru, čo mi ostali po predchádzajúcom IVF
25. nov 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to nejak nepali dneska,ved vidim v pase,ze si bola 11 den na krv :grinning: ,ja som bola 12 a mala som Hcg 904
25. nov 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petkaerdal držkajte sa aj vy - ja to určite nevzdám, aj napriek všetkému :slight_smile: Už sa veľmi teším na Ket :dizzy_face:
Renuška vďaka. My tiež s mužíkom, ak nebodaj nevíjde Ket (ale verím, že výjde), tak zvažujeme nad softom v Brne. Pýtala som sa na ceny preto, lebo som bola minule na ich stránke a videla som tam, že soft 10tis, ICSI-8tis a PK-6tis. A pritom mi baby písali, že vcene softu je už aj PK a ICSI sa platí 1000Czk za jedno vajko. Tak ďakujem
25. nov 2008 o 10:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A čo je to soft, ak sa smiem opýtať?
25. nov 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla, nemáš zač...ale Vy to už potrebovať určite nebudete, KET-ko výjde na 100% :dizzy_face: :dizzy_face:
petka, tak oproti mne si mala hCg na trojičky, ja som nedúfala vôbec, že budú dve...ale uvidíme nabudúce pri uzv...
25. nov 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Renuska :zipper_mouth: :dizzy_face: Inak je to zaujímavé, že si mala Clostil a len 3menopuri. Ak sa ťa ešte môžem opýtať, zvykla si mať veľa vajok pri klasických IVFkach?
Rebo softom je "jemnejšia" stimulácia - vlastne sa ti nesnažia vyprodukovať veľa vajok, ale takých do 5kúskov. Je to menšia záťaž pre organizmus, lebo picháš menšie dávky.
25. nov 2008 o 10:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetkým tehulkám-obrovská gratulácia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Všimla som si,že väčšinou výjde bud druhé IVF,alebo štvrté IVF.
To je len môj postreh,alebo náhodne tak čítam osudy dievčeniec-neviem... :sweat_smile:
Ale každopádne ešte raz GRATULUJEM a teraz držím palce aj ostatním snažilkám,aby nepretrhli dvojčiarkovú niť (//) a už len nasledovali Stazku aj Renusku! :slight_smile:
25. nov 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preto je ten Soft aj lacnejsi??? no ja mávam tak okolo12 vajičok a z toho mi vyslo max. 4 dobre.....dve na vloženie a dve na kryo...
25. nov 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzla, neuveríš, že predtým pri norm. IVF som mala konské dávky :angry: a mala som štyri, štyri, a posledný raz päť vajok, ale iba 4 zrelé...a tentokrát 5 zrelých :wink:
25. nov 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok