Druhá neúspešná inseminácia

marinko1988
21. sep 2018

Uz som po druhej inseminacie a stale nic :( uz fakt neviem co mam robit mam sa dat aj na tretiu alebo rovno ist na umele? Aka sanca je pri umelom oplodneny? Uz sa stalo ze aj umele niekohu nevyslo? Ked to stoji tolko penazi .......poradte popiste budem rada ....

judar
21. sep 2018

@marinko1988 a to akože musíš stále zakladať nové diskusie?

amalia8
21. sep 2018

@judar je smutna, tak potrebuje sa o tom rozpravat. Ja ju chapem..

megynka20
21. sep 2018

@marinko1988 je lepsie sa poradit s lekarom ...skor ti povie co a ako dalej postupovat

janinuska
21. sep 2018

Ja mam tiež za sebou dve neuspešne iui. Bolo to pred 5 rokmi, ivf som odmietla z osobných dôvodov, ak ti možem poradit daj si porobit vyšetrenia reprodukčna imunologia, hematologia, genetika, v centre to neriešia, aspon to tak bolo a čo poradit? Môžeš skusit dalšiu iui, alebo ivf- neusi sa podarit, môžete skušat prirodzene a verit, že sa podari. nemusi sa podarit, alebo ostat bezdetni, alebo adopcia držim palce.

marinko1988
autor
21. sep 2018

@judar prepacte a to vam az tak vadi?

marinko1988
autor
21. sep 2018

@amalia8 dakujem aspon jedna sucitna zena

evaachesa
21. sep 2018

@marinko1988 ahoj, tiez ti odporucam najskor si urobit vysetrenia ako genetika, reprodukcna imunologia, henatologia a endokrinologia...ja som po neuspesnom ivf, no kym nebudem mat vsetky vysetrenia, do dalsieho nejdem....v car mi vraveli ze na reproimuno nemusim ze tam mi aj tak nepomozu..nakoniec mi zistili ze protilatky proti spermiam uz nevytvaram (kvoli tomu sme sli do ivf) ale ze tam moze byt problem so zrazanlivostou tak ma odoslali na hematologiu (z car ma lekar od hematologie odhovaral ze nie je potrebna lebo nemam ziadne predispozicie ani problemy a nechcel mi dat papier kedze ja som tam chcela ist tak ci tak) .. takze teraz este cakam na hematologiu na ktoru ma odoslali z repro imuno ... vsade sa dlho caka tak zacni uz teraz...na imuno to boli 3 mesiave a hemato 2 mesiace ... na endo neviem sa neviem ako dlho caka kedze ja tam chodim uz niekolko rokov....cize bez tychto vysetrdni fakt neries ivf ...mne zistili aj nedostatok vitaminu D a mozno bude stacit nasadit lidky z hemato a pojde to aj prirodzene...inak pri iui je tusjm len 20% sanca ... cize ono to vacsinou nevyjde na 1.pokus...drzim palce

vyhuelka
21. sep 2018

Pridaj sa do skupinky IVF- rady, skúsenosti... tam ti baby isto poradia 😉 nie je to len o umelom ale aj o iui

marinko1988
autor
21. sep 2018

@evaachesa dakujem za dostacujuce info 🙂

hbabb
21. sep 2018

@marinko1988 my sme s manzelom podla lekarov uplne zdravi a nevyslo nam 3x IUI a 2x umele..Priroda je silna pani....

marinko1988
autor
21. sep 2018

@hbabb :( fuhaaa tak to mi je velmi uprimne luto :( sice ja mam polycisticke vajecniky ....ale stimulovali tabletkami ....no aj tak bez vysledne :(

hbabb
21. sep 2018

@marinko1988 skuste umele ak velmi chcete babo...vidis u teba aspon vedia co liecit, u nas nevedia co s nami dalej kedze mame vsetko ok..

marinko1988
autor
21. sep 2018

@hbabb premyslam o umelom ale ani tam to nie je 100% :(

hbabb
21. sep 2018

@marinko1988 veru nieje..drzim palce 🙂

rachel36a
21. sep 2018

@marinko1988 to ze podstupis IVD cize umele oplodnenie este neznamena ze budez mat dietatko.. zial...nad to stalo skoro 8000€...a mame synceka.. ale poznam zeny co to skusaju uz roky a zial bezuspesne

marinko1988
autor
22. sep 2018

@rachel36a to mas pravdu ale skusit to mozem ....ja som uz rodila mam dve zdrave dety no chcela bu som este jedno 🙂 keby sa nam vydarylo

marinko1988
autor
22. sep 2018

@hbabb dakujem :*

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre