Druhé mimotelové oplodnenie v máji 2013

evagy
30. mar 2013

Chystá sa niekto na ivf v mesiaci máj prípadne na 2 ivf po neuspešnom 1 ivf?

pacuga
31. mar 2013

@evagy Tak vtom maš pravdu moja.a dakujem ti za pozbudive slova 🙂 🙂

zuzu1108
31. mar 2013

@evagy ahojky aj ma tesi 🙂 . Toto je moje 1 ivf mala som ho v decembri. Aj moje prve KET to bude.Len mi stale do toho nieco pride 😒 Vo februari som ochorela, takze vklad nebol 😒 .V marci boli stale chripky tak om to nechcela riskovat aby som neochorela a teraz v aprili ked uz som wi povedala ze ideme na to, som bola u kardiologicky a mi dali lieky a musim ist na kontroly este, takze duufam ze v maji sa mi to uz podari 🙂 . Davate si qj vy pgd? Aj my sme si dali , mame dvoch mrazacikov 🙂 .

evagy
autor
31. mar 2013

@zuzu1108 ano idem na 2ivf, 1ivf 7 vajok žiadne embryo, tak nás to šokovalo. .po dlhom rozhodovaní a pod. lebo mám aj ja zdrav. problémy, sme sa rozhodli isť na 2ivf, lebo máme pgd predplatené.. takže ty máš mrazáčikov.. ach aj to je zložité, nemusia sa rozmraziť ale držím palce snád budeš mať všetko ok 🙂

zuzu1108
31. mar 2013

@evagy no verim ze vas to sokovalo 😒 . A aky ti dali protokol teraz? Dlhy ci kratky? To je super ked mate narok na pgd 🙂 .No ja verim ze ked su tie nase vysetrene pgd ze sa rozmrazia dobre 🙂 . A pri stimulke nevadi ked mas nejake zdrav.problemy? Myslim ze Ci sa nejako to neovplyvnuje ze by mohlo byt menej vajicok? Ja som nemohla ist na Ket teraz lebo mi buchavalo srdce a ze v tehu by to nebolo dobre 😒 .Silno silno ti drzim palce aby teraz boli krasne embrijka 🙂 .

evagy
autor
31. mar 2013

@zuzu1108 čo ja viem aký je rozdiel v tých protokoloch? v tom sa vôbec nevyznám. no pgd sme hradili celé z nášho vrecka a to nás najviac štve, že sme sa ktomu ani nedopracovali. to bušenie máš z čoho? máš niečo so srdiečkom? ja mám ešte aj psych. problémy, a berem lieky, možno aj v tom bola chyba pri icsi

zuzu1108
31. mar 2013

@evagy ahaa.som sa aj divila ze by poistovna platila pgd. No pgd je asi najdrahsie ze? Co to stoji na Sk? Ja chodim do Brna do Heliosu. A vlastne po pgd boli zle embrijka? My sme mali 4 po Pk a na pgd boli vhodne potom tri, a ked mi volala geneticka, tak z troch zostale dobre dve, lebo jedno malo nejaku vadu ale mi nepovedala ze aku, ze mi povie osobne. No neviem z coho to mam 😒 . Ja to mam to buseniemked sa najem, ked napr.sportujem tak mi dost dlho trva kym sa mi ukludni srdce. Ty si neni unavena teraz aj z tohoto pocasia? Ja hrozne 😒 .

evagy
autor
31. mar 2013

@zuzu1108 ja som na pnke tak ale z tej mojej dg som jasné unavená a dosť.. čo už.. vela penazí to stálo ani to sem nejdem písať.. najhoršie že sme nemali ani embryo a sme z toho dosť zmatení a už aj unavení.. a niekedy aj lutujem že som do toho išla.. lebo aj ja som bola v brne a tam mi navrhli skôr darované vajíčko ako toto lebo podla nich je malá šanca že najdu z pgd zdravé.. 😒 ale ked nevyskúšame tak nebudeme vedieť, preto ideme druhý krát.. a aj preto lebo sme už tolko zaplatili za pgd.

evagy
autor
2. apr 2013

@ada83 ahoj, tak ako si dnes dopadla?? bola si u dr.?

ada83
2. apr 2013

@evagy ahoj hej bola som tam pozrela ma dala mi protokol na ket a zobrala krv na imunologiu a hematologiu že prečo sa nepodaril vklad že podla krvi sa dohodneme

evagy
autor
3. apr 2013

@ada83 a kedy ideš nabudúce, a kedy bude další ket?

ada83
3. apr 2013

@evagy o 14 dni jej mam zavolat ket by mal byt asi okolo 13.5

evagy
autor
3. apr 2013

@ada83 potom daj vedieť, držím palce.. ja som bola tiež, ideme do 2ivf, vyzerá to na koniec apríla alebo máj

ada83
3. apr 2013

@evagy tak možno budeme mať spolu vklad mne by mala prist menzes 24 a ako som pocitala tak vklad by mal byť okolo 13.5 tak uvidime určite dam vedieť ako som dopadla aj ti daj vedieť kedy pojdeš

evagy
autor
4. apr 2013

@ada83 aj mám teraz mršku, najbližšie tiež tak koncom apríla 🙂 ale ja by som chcela isť až v máji do cykla.. uvidím ešte 🙂

ada83
4. apr 2013

@evagy no keby si išla teraz tak by bolo dobre boli by sme spolu

evagy
autor
4. apr 2013

@ada83 dostala som mršku v noci, takže najbližsía mrška bude 30.4. možno mi dovtedy schvália žiadosť.. potom mrška cca 28.5. bude ..

ada83
4. apr 2013

@evagy no uvidis mozno to stihnes 😉

evagy
autor
4. apr 2013

@ada83 akorát tam budú sviatky tak neviem už si nepamatám ktorý den cyklu je odber vajíčok? 😒 či mi tam ten sviatok nebude prekážať ..

zuzu1108
4. apr 2013

@evagy Evi to tazko povedat ze ktory den cyklu je odber. Ja pozeram do papierov teraz, ze som stimulovala 13dni. Tak od zaciatku pichania Merionalu je to asi 13dni plus, minus. Ale to zakplezi aj ako budes reagovat na stimulku 🙂. Kolko vajicok sa bude tvorit a ake budu hodnoty hormonov v krvi si myslim.

ada83
4. apr 2013

@evagy oni robia aj na sviatky tak asi nebude vadit ja som mala na 13 den odber pocula som ze dr ro ila aj na velko pondelok

evagy
autor
4. apr 2013

@ada83 jaj tak by sme mohli aj v máji nastúpiť .. uvidím ako poisťovňa.. ty musíš pred tým niečo užívať? pred KET?

evagy
autor
4. apr 2013

@zuzu1108 sa mi zdá tiež že som to mala asi ten 13den cyklu.. Ja som mala Puregon a ešte niečo ale neveim názov..
Dr. mi vravela že bude rovnako stimulovať, ale skúsim ju poprosiť či by to nešlo s vyššími dávkami, aby bolo viac vajok.

ada83
4. apr 2013

@evagy bola by som rada keby sme isli spolu hej budem brat. estrimax a predison zatial

evagy
autor
4. apr 2013

@ada83 neviem to by bola velká náhoda keby sme naraz mali vklad.. u mna je to velmi neisté, ☹ kedže sme nemali ani jedno embryo pri prvom ivf

ada83
4. apr 2013

@evagy neboj teraz uz dr bude určite ináč postupovať a bude nejaké embrijko no náhody sa dejú 😉 😎

evagy
autor
5. apr 2013

@ada83 sa neviem už dočkať

ada83
5. apr 2013

@evagy aj ja sa neviem dočkať zdá sa mi to že to ide pomaly

evagy
autor
6. apr 2013

@ada83 neboj ubehne to a budeme snáď tehulkovať 🙂

mominko
6. apr 2013

@evagy ahojte kočky mňa čaká prvé ivf a viem že budem mať dlhý protokol ale nič bližšie lebo do centra ideme až o týždeň... 18.4. má prísť mrcha tak kedy by som mohla mať vklad?

ada83
6. apr 2013

@mominko ahoj ja som mala vyber na 13 den a vklad zaleží či si daš pk to poto je o 5-6 dni a ked nie TAK NA 3 DEN

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre